Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze jedna możliwość. axelmateuss rozmawiał o przedłużeniu wcześniej w styczniu 2016 i nie odświeżyła się propozycja przedłużenia, konsultant z Diuka przypisał mu ofertę a poźniej przez błąd systemu  nie odświeżyła się na nową wyższą, i została ze stycznia 2016. Mało prawdopodobne ale nie takie rzeczy  widziało się. 

Edytowane przez habeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Coś  się chyba nka sypie mnie na prawie pół roku przed końcem umowy proponują  to samo za dyche mnie co mam obecnie.. Zamierzam do CP  przejść  bo jest abonentem  .. plusa i mam za 4 dychy ful  wypas. w CP  no i mistrzostwa Europy w Francji  w CP  (Wszystkie mecze ).. to im podziękuje umowa do czerwca w nc.

Edytowane przez godunow
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@habeka - w styczniu (albo nawet w grudniu, nie jestem w stanie tego zweryfikować) miałem telefon, oferta była standardowa, 69,90 za Extra/6C+. Zapewniam Cię, że nie preparowałem materiału w Photoshopie, żeby pokazać jaką to wspaniałą (ponoć nieistniejącą) ofertę dostałem. Po prostu tak mi zaproponowano, a moja korespondencja na forum świadczy nawet o postępie negocjacji - pisałem pierwszego posta dosłownie parę sekund po rozmowie z konsulem, bo samemu wydawało mi się niewiarygodne to, co mi zaproponował. I jak się potem okazało, faktycznie nie mógł mi dać za 54,90, powiedział, że ostateczna propozycja to 59,90. Koniec i kropka. Nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że kłamię czy konfabuluję. Jaki miałbym w tym cel? Nie znam źródła Twoich informacji, ale przykład @czerstwego i mój świadczy, że taka oferta jednak jest - nie wiem natomiast, komu i według jakich kryteriów ją przyznają. Nie obrażaj mnie głupimi wycieczkami o kłamstwie, bo nie przystoi. To forum służy wymianie doświadczeń i rozmowie o ofertach, a nie wzajemnemu okłamywaniu się.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo drogo tanio Znajdzie ktoś w kablu odpowiednik extra i 6xC za 69 zł ? Niestety nie da się. Porównywanie z CP mija sie z celem Tam zawsze było taniej i jak ktoś nie potrzebuje Canal to decyzja jest dla mnie oczywista. No chyba, że jednak komuś zależy na paczce Multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy czytam i nadziwić się nie mogę co NC+ proponuje przedłużającym umowy !!! Jestem abonentem od kilku lat umowa zawarta na 24 m-ce kończy mi się 31.05.2016 r. Aktualnie płace  171,80 zł na jakie warunki można liczyć przy ewentualnym przedłużeniu umowy ? Czy ma znaczenie wysłanie wypowiedzenia ?  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do końca kwietnia extra 8xC+ HBO + HBO GO + Eleven, mediabox + 2x wifiboxy multiroom. opłata 97zł oferta ? zabieramy HBO HBO GO i Eleven 89,90????? Na 24. jak jestem abonentem tak nigdy jeszcze nie byłem zwiazany na 24 mce z nimi bodajże 8 lat a teraz chca na jak najdłuzej hmm ? Eleven jest od dzisiaj w vectrze od kilku tygodni w upc. Nałapia nas na 24 i przed euro eleven coś czuje bedzie w Polsacie ... Mówię że chciałbym wiedziec do kiedy są prawa ekstraklasy ligi mistrzów... konsternacja i cisza ... nie wiedzą co sprzedają... wiedzą tylko ile powiedzieć żeby zabezpieczyć poziom dochodów na przyszłość bo konkurencja ciśnie.. I żaden konsultant nie zagwarantuje że eleven nie bedzie w Polsacie przez 24 mce a full pakiet CP mozna miec za 44.90 z hbo hbo go filmbox cinemax w ofercie łączonej pozostaje kwestia canal plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dostałem dziś ofertę 69,90 za extra + 6x canal plus + eleveny za 7,95 zł.

 

Dwie rzeczy mnie zdziwiły - po pierwsze - umowę mam do końca lipca, i konsultant powiedział, że przedłużając umowę od dziś - oferta wchodzi dziś - opłaty nowe będą od przyszłego miesiąca, ale umowa przedłuża się o 24 miesiące od końca lipca  - czyli, że w zasadzie to ja przedłużam umowę na tych warunkach o prawie 30 miesięcy. Tak to jest ? byłem pewny, że przedłużając o 24 miesiące liczy się 24 miesiące od marca 2016 do marca 2018.

 

Po drugie - konsul powiedział, że eleveny zachowuję na promocji ale tak, żeby wyszedł lącznie rok. Tzn. że skoro aktywowałem je w listopadzie 2015, to będą za 7,95 zł do października 2016 (a myślałem, że to na nowo liczy się ten rok). To faktycznie tak jest ?

U mnie jest tak samo. Miałem jeszcze pół roku do końca umowy, podpisałem nową na 24 miesiące i wyszło na to, że będzie ona obowiązywać przez 30 miesięcy.

Miałem pakiet Extra+ za 49,90 zł i chciałem sobie domówić Canal+ do końca umowy ale cena którą podali była nie do przyjęcia {39 zł za 8xCanal+} i w końcu stanęło na nowej umowie. Dostałem pakiet Extra+ z 6x Canal+ za 69,90 zł.

W sumie to dla mnie bez różnicy 24 czy 30 miesięcy i jestem zadowolony z tego co dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim po dłuższej przerwie.

 

Stara umowa ważna do końca marca - Comfort z Multi+ (tak to się chyba kiedyś nazywało) w cenie 6x0zł+9x24,90zł=14,94 zł przy umowie na 15 miesięcy.

Propozycja z dzisiaj (bez wypowiedzenia umowy, zostawiłem w systemie prośbę o kontakt) Comfort+ w cenie 24,90zł na 15 miesięcy. Zgodziłem się aczkolwiek jeszcze nie potwierdziłem akceptacji.

 

Nastawiałem się na to, że będzie gorzej a tu dostałem to co chciałem bez żadnego proszenia się.

 

Była jeszcze propozycja Extra+ za 49,90.

Edytowane przez wilderun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...