Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Zamawiałem trzykrotnie plus miesiąca (i rezygnowałem trzykrotnie by nie płacić) - 1 raz dzwoniłem ale konsultant "zapomniał" kliknąć, kolejnym razem dzwoniłem i coś w systemie nie zagrało, nie wyłączyło się a 3 raz przeszli samych siebie i "RZEKOMO" nigdy do nich nie dzwoniłem by odwołać (tutaj już sprawa o UOKiK zachaczała, ale na szczęście się zrefrektowali) -

 

Nigdy nie dzwonię, piszę przez "Kontakt" i jeszcze proszę o potwierdzenie wyłaczenia na email.Nigdy się nie zdarzyło by czegoś nie wyłaczyli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytał ktoś o Pakiet Start z 6C+? W jakiej cenie dałoby go się wytargać? I czy jest możliwość dobrania do pakietu Start samego kanału nsport+?

Start z 6C+ jest do ugrania za 54,90. Celowałbym na Twoim miejscu w Comfort z 6C+ za 59,9, bo będziesz miał dużo więcej kanałów w tym Nsport+ :)

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mk77. Widzisz co się dzieje, a sprzedali Ci to co chcieli. Było chociaż poudawać, że oferta kiepska i droga. I tak właśnie nc pozostaje w przekonaniu, że jednak ich oferta jest super. ..zwłaszcza jak ktoś bierze na 4 m. wcześniej.

Dostałem pytanie "jaka oferta może mnie przekonać do pozostania ?"

Czytając to forum to wiedziałem że taniej raczej się nie da więc powiedziałem że zastanowił bym się nad ofertą taką samą jak do tej pory i nie drożej. Przy okazji pomarudziłem że stracili ligi które podkupiło im eleven itp itd.

Po dłuższym moim monologu i narzekaniu konsul powiedział że max co może dać to prawie to samo czyli 6C+ zamiast 8C+.

To mi pasowało. A bić się o 5 czy 10 zł nie chce mi się.

 

Poza tym ostatnio i przed ostatnio jak przedłużałem to pierwsze oferty które dostałem pomimo odrzucenia prze zemnie na koniec wręcz musiałem stawać na głowie i udowadniać im że kiedyś taką ofertę dostałem i chcę tą ofertę. Więc nauczony doświadczeniem zgodziłem się od razu. Teram mam spokój na w sumie 28 miesięcy.

Edytowane przez mk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 6xC+ za 90 zł to doprawdy super korzystna cena, nc+ przy takich klientach ceny może tylko podnieść jeszcze wyżej.

 

Kolego tak jak napisałem da mnie nie było innej oferty. Nie było tak jak u innych ofert za 69,90 ani za 79,90. 

Od początku ta sama śpiewka 8 C+ za 89,90 na 24 miesiące, a 6 C+ tylko 89,90 na 15 miesięcy lub Superpremium z 8 C+ za 99,00

Nie mam możliwości aby mieć kablówkę a CP mnie nie interesuje.

Więc wybrałem ofertę na 15 miesięcy bo może się coś zmieni.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koralow

 

Ja z plusami miesiąca nie miałem problemu. Zawsze ja do nich dzwonie, a telefon nagrywa mi wszystkie rozmowy, więc zawsze się mogę upewnić czy dobrze powiedziałem. Raz się zdarzyło że nie wyłączyli mi plusa, HBO i Hustlera, zadzwoniłem to powiedzieli że się im tam coś zawiesiło, kasę zwrócili.

 

Gdyby Extra+ 8C+ było za 70zł to bym się nie zastanawiał. Niby dwa kanały więcej, ale oglądałem/oglądam seriale co tam teraz lecą. HBO mało oglądam, dlatego zaplanowałem że będę włączał i wyłączał, będę robił miesiąc przerwy i znowu. Wszystko fajne co tam leci sobie nagram i będzie okey, a nie będzie z tym problemu bo powtarzają ;)

Niektórzy mówią że są w NC+ tylko dla sportu, a ja wcale go nie oglądam, jestem tu dla filmów na C+, bo HBO przy nich się chowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak napisałem da mnie nie było innej oferty. Nie było tak jak u innych ofert za 69,90 ani za 79,90.

Od początku ta sama śpiewka 8 C+ za 89,90 na 24 miesiące, a 6 C+ tylko 89,90 na 15 miesięcy lub Superpremium z 8 C+ za 99,00

Nie mam możliwości aby mieć kablówkę a CP mnie nie interesuje.

Więc wybrałem ofertę na 15 miesięcy bo może się coś zmieni.

pozdrawiam

U mnie to samo, nic się nie zmienia w ofercie od listopada. Umowę mam do końca stycznia. Teraz płacę 89 zł. i mam do tego Eleven. Zastanawiam nad umową na 15 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) (tutaj już sprawa o UOKiK zachaczała, ale na szczęście się zrefrektowali) (...)

Akurat UOKiK nie zajmuje sie sprawami indywidualnymi :) Z takimi rzeczami to bardziej do miejscowych rzecznikow konsumentow albo federacji konsumentow :)

 

Wie kto czy przy ofercie Superpremium za 99,9zl mozna miec dwa dekodery PVR z darmowa dzierzawa? Z tego co widze wiekszosc tutaj ma MR z wlasnymi dekoderami, albo jak drugi wynajety dekoder bez dysku. Na umowie ktorej teraz mam koniec, mialem akurat 2x Pace PVR za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o pomoc czy moge cos jeszcze ugrac i czy ta oferta w miare dobra ktora dzis dosalem:

 

Przy wypowiedzeniu i obecnej umowie do konca lutego dostalem dzis oferte na 24 miesiace z cenami:

 

-extra+ z 6xc+ za 69,9

-hbo z hbo go na cala umowe za 20zl

-eleveny na rok czasu 7,95 (pozniej moge wylaczyc albo przedluzyc jak bedzie nowa promocja)

-dekoder mediabox 5zl

 

Razem wychodzi na miesiac 102,85 zl umowa na 24miesiace po roku moge zrezygnowac z elevenow (moge tez wczesniej) i wyjdzie bez nich 94,9

 

Jak myslicie czy te 2xc+ discovery i seriale ktore teraz mam to juznic nie wykombinuja ze za jkies czas zastapia je jakimis sportami na ktorych mi zalezy i bed musial dokupic? do tej pory miale wszytkie c+ ale placic dodatkowo 10zl wiecej za c+discovery i seriale ktorych nie ogladam to bez sensu.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie wstawiamy tych samych pytań wiele razy w wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem marca kończy mi się umowa przedłużona w grudniu 2014 roku na pakiet Comfot+Multi+ w cenie 19,90 na 15 miesięcy. Zależy mi na jak najtańszym utrzymaniu oferty nc+ bo głównie zależy mi na kanale dla dzieci minimini+. Oferty z jakimi mi dzwonią to pakiet Comfort+ za 24,90 lub Start+ za 19,90 i w związku z tym mam pytanie czy jest możliwość dostania tych pakietów w niższych cenach? Przeszukałem ten temat ale mało kto tu pisze o tych niższych pakietach, z tego co znalazłem to parę miesięcy temu oferowano pakiet Start+ za 9,90 ale czy dalej jest możliwe uzyskanie takiej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego będzie miał MR płatny?Większość taki MR ma za darmo a płacą ci co mają MR na sprzęcie po N.Jedyne co to mogą kombinować z opłata za drugi Pace choć teraz już rezygnują z tego co widać na forum.

 

nie gadaj, ja mam sprzęt po N i proponowali mi MR za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem marca kończy mi się umowa przedłużona w grudniu 2014 roku na pakiet Comfot+Multi+ w cenie 19,90 na 15 miesięcy. Zależy mi na jak najtańszym utrzymaniu oferty nc+ bo głównie zależy mi na kanale dla dzieci minimini+. Oferty z jakimi mi dzwonią to pakiet Comfort+ za 24,90 lub Start+ za 19,90 i w związku z tym mam pytanie czy jest możliwość dostania tych pakietów w niższych cenach? Przeszukałem ten temat ale mało kto tu pisze o tych niższych pakietach, z tego co znalazłem to parę miesięcy temu oferowano pakiet Start+ za 9,90 ale czy dalej jest możliwe uzyskanie takiej oferty?

Start można dostać za 9,90, ale trend jest taki, że trudno jest zjechać z abonamentem w dół. Z kolei najniższa cena za Comfort to 24,90 tak jak Ci zaproponowano.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o pomoc czy moge cos jeszcze ugrac i czy ta oferta w miare dobra ktora dzis dosalem:

 

Przy wypowiedzeniu i obecnej umowie do konca lutego dostalem dzis oferte na 24 miesiace z cenami:

 

-extra+ z 6xc+ za 69,9

-hbo z hbo go na cala umowe za 20zl

-eleveny na rok czasu 7,95 (pozniej moge wylaczyc albo przedluzyc jak bedzie nowa promocja)

-dekoder mediabox 5zl

 

Razem wychodzi na miesiac 102,85 zl umowa na 24miesiace po roku moge zrezygnowac z elevenow (moge tez wczesniej) i wyjdzie bez nich 94,9

 

Jak myslicie czy te 2xc+ discovery i seriale ktore teraz mam to juznic nie wykombinuja ze za jkies czas zastapia je jakimis sportami na ktorych mi zalezy i bed musial dokupic? do tej pory miale wszytkie c+ ale placic dodatkowo 10zl wiecej za c+discovery i seriale ktorych nie ogladam to bez sensu.

Raczej sportu na C+discovery i seriale nie wrzucą :) Ofert "dobrych" w nc+ to już nie ma :) Ja bym się zastanowił/zapytał o SuperPremium (8xcanal, hbo, cinemaxy) za 99 zł  - wyszłoby dyszkę drożej,ale cinemaxy i te 2xcanal+ i może wtedy, by znikła opłata za dekoder.

A co do tej konkretnej oferty, to wcześniej było, że były oferty z kilka miesięcy za free hbo, ale to chyba tylko w pakiecie 6mc - 0 zł 6 mc -25, ale może na 24 miesiace też się uda za free trochę

Akurat UOKiK nie zajmuje sie sprawami indywidualnymi :) Z takimi rzeczami to bardziej do miejscowych rzecznikow konsumentow albo federacji konsumentow :)

Byłem święcie przekonany, że rzecznik konsumentów, wchodzi w skład UOKiKu stąd mój błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przy dobrze znanym lamancu mialem zrabatowany zarowno MR jak i 2x Pace PVR HD do 0zl przez cala umowe. Te 100zl moge jeszcze wydac miesiecznie jak dodadza mi do tego Cinemax i HBO na cala umowe. Wiecej nie zamierzam im placic. Dzisiaj mialem telefon z DUK Krakowskiego ale zanim odebralem to pojawil sie sygnal. W razie czego to wezme sobie CP, do tego w Orange dobiore do Funpacka za 9,9zl kanaly wlasne nc+ (Ale Kino+, Planete+, Minimini+ etc.), wtedy wydzie mi podobna oferta sredniomiesiecznie o kilkadziesiat zl tansza. Strace C+, ale bardziej zalezy mi na filmach, a w CP mialbym Filmbox (wiem ze bez szalu, ale jeszcze bedzie Cinemax i HBO), oraz do tego doku Viasat.

 

W nc+ to najbardziej odpowialby mi jednak Superpremium 6xC+ za 94,9zl, oczywiscie z darmowym MR i dekoderami, tak jak dotychczas.

 

 

Byłem święcie przekonany, że rzecznik konsumentów, wchodzi w skład UOKiKu stąd mój błąd :)

 

Rzecznicy konsumentow podlegaja jednostkom samorzadowym :) A UOKiK to zajmuje sie zbiorowymi naruszeniami oraz analiza rynku/konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekj66. Nie ma takiej opcji.

 

Wydaje mi się, że Pace'y już idą właściwie za darmoszkę. Jedynie do tych 99 dostaniesz multiroom 12x0 i 12x10

Dostanie za 0. Prędzej za drugiego Pejsa zapłaci. Płatny jest MR od ITI. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Rivam 6 Canal+ to oferta bez "Canal+Discovery" i "Canal+Seriale" czyli tak naprawdę dostajesz 5 Canal+ bo ten jeden to z godzinnym opóźnieniem jest coś na wzór nieistniejącego już "TVNHD+1"

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...