Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie pociągna ale teraz miałem chwile i sprawdziłem ofertę cp i za 69 zł to jest padaczka tylko na 6 miesięcy polsat sport HD i Eurosport a potem SD. 59zl są w HD ale brak HBO także wybór jest kiepski ale w nc nie lepszy

 

Przecież po 6 miesiącach sam decydujesz jakie chcesz pakiety dalej oglądać.Możesz wybrać HBO i Sport za bodaj 79 i masz średnią cenę z HBO i Sportem za 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to najbardziej mi szkoda konsultantów.

Mają premie za każdą podpisaną umowę. Abonentów nie przybywa i przybywać nie będzie. Co przedłużanie umów to abonentów im ubywa więc i podpisanych umów / przedłużeń.

Konsultanci nie mając asów w rękawie, które mieli kiedyś są na straconej pozycji ze świadomym abonentem.

Logika podpowiada, że tracić będą jedynie konsultanci. NC+ nie straci na pewno przychodów bo za tych którzy odejdą zapłacą Ci którzy pozostaną zwiększonym abonamentem.

 

ARPU dla NC+ się zwiększy to jest pewne.

Przychody nie zmaleją to jest pewne.

Liczba abonentów zmaleje to jest pewne.

 

Może i nie pociągna ale teraz miałem chwile i sprawdziłem ofertę cp i za 69 zł to jest padaczka tylko na 6 miesięcy polsat sport HD i Eurosport a potem SD. 59zl są w HD ale brak HBO także wybór jest kiepski ale w nc nie lepszy

 

Przecież po 6 miesiącach sam decydujesz jakie chcesz pakiety dalej oglądać.Możesz wybrać HBO i Sport za bodaj 79 i masz średnią cenę z HBO i Sportem za 59 zł.

Zależy co dla kogo jest priorytetem.

Sezon Detektywów raz na rok ?

Serial wymiata ale bądźmy szczerzy....póki dawali HBO za free aby utrzymać klienta było to spoko ale nawet 5zł miesięcznie bym nie dał za HBO.

A za średnią 44,50 mam to co w nc+ za 59,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Nsport na, którym masz polską ligę żużlową i Trace Urban najlepszy kanał muzyczny w ofercie są nic nie warte to kolego wybacz.

 

Zmartwię Cię ,ale żużel od przyszłego sezonu poleci na c+ ,było ostatnio o tym głośno,że ludzie w kablówkach płacąc za c+ nie mają do tego dostępu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entry+ to ten najnizszy, ale i Start+ z 8-ma C+, to chyba nikt tego nie ma tu.

 

Mi proponowali: Start + 8C+ za 64,90.

 

Mam słynnego łamańca za 53,26 i wysłane wypowiedzenie.

 

Niemożliwe za tą cenę to co niektórzy maja tutaj comfort extra 8c+ z HBO i nawet MR.

 

To była alternatywa dla Extra + 6C+ za 79,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

wyslane wypowiedzenie, koniec umowy z koncem sierpnia.

Do tej pory znany wszystkim lamaniec, dzisiaj oferta Extra+ 8Canal+ HBO/6m - 79,90zł na 12 miesięcy, MR 2 karty z Pace, mogą dodać dodatkowy dekoder dla drugiej karty.

 

Jak uwazacie Koledzy, warto brac? Albo co jeszcze do tego moge wyrwac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku zaczyna pojawiać się idea o rezygnacji wobec ceny. Mam na tapecie znajomego (koniec lipca) 69,90 z 6xC+ to już dla byłego enkowca za duzo. Jeszcze kwestia czy warto Ekstra+ z turbodekiem za 44,90. Coś się zdaje, ze ekonomiczni powoli będą się wykruszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to najbardziej mi szkoda konsultantów.

Mają premie za każdą podpisaną umowę. Abonentów nie przybywa i przybywać nie będzie. Co przedłużanie umów to abonentów im ubywa więc i podpisanych umów / przedłużeń.

Konsultanci nie mając asów w rękawie, które mieli kiedyś są na straconej pozycji ze świadomym abonentem.

Logika podpowiada, że tracić będą jedynie konsultanci. NC+ nie straci na pewno przychodów bo za tych którzy odejdą zapłacą Ci którzy pozostaną zwiększonym abonamentem.

 

ARPU dla NC+ się zwiększy to jest pewne.

Przychody nie zmaleją to jest pewne.

Liczba abonentów zmaleje to jest pewne.

 

 

Akurat na końcu zostanie 1 abonent i będzie płacił miliard za Comfort to w formie żartu nic nie jest pewne internet mocno się rozwija Zygmunt ma SmartDOM a oni kiedyś Kodak czy młynki do kawy wydawały się nieśmiertelne jedno upadło a drugiego kto używa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas umowa na 15 miesięcy łamaniec średnia 53zl. W cenie extra+, 6xC+, 3 HBO i vod canal+. Dzisiaj telefon i konsultantką nie potrafiła zrozumieć że nie wezmę tego samego bez HBO za 79zl [sMILING FACE WITH SMILING EYES]. Umowa do września jeszcze nie wypowiedziana. Zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że bez MR Premium to ja dostaję oferty taką jak Twoja za 79,90zł i parskam śmiechem jak mi to proponują (bo HBO na 6m).

Nawet jakbym miał płacić pełne 20zł za HBO po tych 6 miesiącach to wychodzi średnio 89,90zł.

Ta Twoja oferta za 104,90zł to jest jedna z gorszych ofert przedłużeniowych jakie tutaj widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Extra+

8 C+ 12 m-cy

HBO 12 m-cy

najem mediabox

MR premium

 

Umowa 12 miesiecy

104,90

zaakceptowane

 

Nie widziałem zeby ktos to dostal za 80-90 zl. Ja jestem zadowolony a Ty sie mecz i stresuj zeby zbic 5 zl.

Klient zadowolony ,konsultant zadowolony jego szef również więc co tu pisać więcej :?::wink:

Ps.Osobiście bym nie brał ale zawsze człowiek ocenia po tym co sam posiada ......

Oferta programowa mała a opłata duża tak to można podsumować ale co ja się tam znam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny otrzymałem telefon z krakowskiego DUK, po złożeniu wypowiedzenia. Umowa do 31 sierpnia.

 

Dotychczas:

Extra+ + 6xC+ (obecnie 8 ) + Canał+ VOD + HBO + HBO GO + Seriale+ + 2xMR (po n) = 109,90zł

 

Dzisiejsza propozycja:

Extra+ + 8xC+ + HBO + HBO GO + nc+GO Seriale + 2MR = 109,90 (na 12 mc-y) - wstrzymałem się, jest jeszcze czas

 

W zasadzie cena zostaje ta sama, ale myślałem, że uda mi się zejść z ceny chociaż do 100zł, ewentualnie dobrać 3 multiroom w tej cenie.

Generalnie wydzwaniają do mnie praktycznie codziennie, na szczęście z Krakowa, wcześniej z Warszawy i Sandomierza - nie zbyt przyjemni, dlatego już potem nawet nieodbierałem z tych nr-ów.

 

Oferty teraz faktycznie bez szału, jeszcze pod koniec kwietnia udało mi się znajomej wynegocjować:

Extra+ + 6xC+ + Canał+ VOD+ HBO + HBO GO = 59,90zł + MR (0x5 + 10x10 zł) (szkoda, że tylko na 15 mc-y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+

8 C+ 12 m-cy

HBO 12 m-cy

najem mediabox

MR premium

 

Umowa 12 miesiecy

104,90

zaakceptowane

 

Chyba najsłabsza oferta na forum! zdecydowanie 1 m. :> ale dobrze, dzięki takim ludkom może uda mi się za rok dostać ofertę w podobnej cenie, bo ja jak im zaniżam abo to Ty nadpłacasz za mnie i jest ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...