Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz brać jak Ci odpowiada, albo powalcz o ManPack, bo Ci się należą te kanały. Miałeś wcześniej, pewnie prócz Hustlera, ale miałeś.

Hola hola Man Pack to Motowizja Sportklub,FightBox,History HD,H2,Adventure,Hustler HD,Zest tv.Więc jak posiadał Extra to części z tych kanałów nie posiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wracam po półtora roku. Wysłałem wypowiedzenie, a umowa kończy mi się 30 czerwca, czyli najbliższy wtorek.

 

Kończąca się umowa:

15 miesięcy Comfort+ Extra, 6x C+, mr (w tym 2 dekodery), HBO i Filmbox 6 miesięcy

Średnia 53 PLN, cały okres zostawiłem pakiet HBO i średni płaciłem 70 PLN.

 

Ostatnie warunki jakie dostałem:

1. Extra+ z CANAL+ (6)+ HBO + HBO GO 79,90 na 12mcy

2. Extra+ z CANAL+ (8) + C+VOD 79,90 na 12mcy

3. Extra+ z CANAL+ (6) 59,90 na 12mcy+HBO 0 zł na 6mcy

 

Pomimo końca umowy za kilka dni warunki jakie dostaję są gorsze od aktualnych. Czy udało się komuś wynegocjować coś zbliżonego cenowo do mojej aktualnej umowy? Może nie mam szczęścia do pracowników DUK :/

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? , a ile dekoderów? Pewnie 1 ;)

 

czy dadzą mi dekoder hd np sagemcom dsi 87 za darmo czy będę musial ponosić jakieś koszty?chcę zostać na cameleonach!nie chcę żadnych dekoderow nc+!z góry dzięki za odp!pozdrawiam!

 

Sagem też jest nc. Kup sobie coś na wolnym rynku.

A dlaczego mam kupować?tak chce jeden skoro tylko jeden potrzebuje!chodziło mi o to z nc dekami żeby ich nie łączyć tylko zostać na cameleonach!ale faktycznie jeśli miałbym płacić za aktywacje czy cos to wolę kupić tylko słyszałem ze wymieniają stare sd!pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do tej pory posiadam: Extra, 6C+, HBO, Multiroom w cenie 53 zł z groszami(łamaniec)..umowa do końca lipca wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Dzisiaj miałem telefon w sprawie przedłużenia z ofertą: Extra, 6C+, HBO , Filmbox, Multi wszystko na 12 msc w cenie 79,90 zł nie zgodziłem się oczywiście i na tym koniec rozmowy. Powiedziałem żeby chociaż było 8C+ to przemyślę sprawę ale za to dodatkowo 5zł dopłaty by było czyli w sumie 84,90zł. Grzecznie powiedziałem konsultantowi, że nie będę za to samo co miałem a nawet mniej płacił prawie 50% więcej. Także wysyłam wypowiedzenie jutro i czas pokaże... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać jak Ci odpowiada, albo powalcz o ManPack, bo Ci się należą te kanały. Miałeś wcześniej, pewnie prócz Hustlera, ale miałeś.

Hola hola Man Pack to Motowizja Sportklub,FightBox,History HD,H2,Adventure,Hustler HD,Zest tv.Więc jak posiadał Extra to części z tych kanałów nie posiadał.

Hola hola... miałem na myśli kanały które były w Extra. Reszta śmieci, które wymieniłeś, też powinny być w tym pakiecie. Nie są warte dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trudno się domyślić o czym myślisz. Piszesz o opcji masz na myśli tylko część kanałów z niej trudno za Tobą trafić.A to czy powinny czy nie powinny to nie my ustalamy.Pasuje to bierzemy a jak nie to nie kupujemy i nie oglądamy.Od tego są mądrzejsze głowy te na górze w NC+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili.Umowa do konca czerwca.Za 59,90 na 12miesiecy ekstra,6 c+,Cinemaxy, History HD i 6 miesiecy HBO(brak manpacka).Dekoder z mixa nbox,Wczesniej umowa 15 miesiecy comfort ekstra wszystkie C+ i HBO na 6m 5x0 i 10x79,90.Co o tym myslicie???

Czyli standard co proponują teraz chyba nikt nic lepszego na razie nie dostał ja czekam kiedyś do łamańca za 53 zł było HBO na całość a teraz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dwie osoby dostało to nie znaczy że inni muszą.Podobny przypadek było ok 6 miesięcy gdzie dwie osoby dostało coś takiego http://zapodaj.net/7288cc45506c1.gif.html .Druga osoba bardzo podobny pakiet tylko że nie chciała całej paczki C+ a za drugą połowę wzięła chyba Redlight HD.Ile to wtedy osób krzyczało że nie prawda kłamstwo itp.Aż do czasu gdy udowodnili swoje ofert.Wiele osób twierdziło że będą polować na bardzo podobne oferty ale nikt za mniej niż 49.90 już nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę samolubny i się z Wami podzielę.

Po przedwczorajszym wypowiedzeniu w Punkcie, dziś telefon z +48122947879

 

Umowa podpisana:

 

-Pakiet Superpremium+ (w tym m.in. 8xCanal+, 3xHBO, 2xCinemax, Canal+VOD)

-4xFilmBox (bez FightBox)

-HistoryHD

-SunDanceHD

-nc+goTV HBO GO

-Miltiroom Standard

-RedlightHD (6 mies. gratis z automatycznym wyłączeniem)

 

Całość w umowie na 12 miesięcy za 99,90 zł.

 

Nic niżej (więcej) nie mogłem ugrać. Kto chce, mając poniekąd powyższy odnośnik, niech walczy.

Dla mnie to jednak dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się odezwali po długiej przerwie. Oferta jak kolegi Guzler czyli Extra +. 8C+, HBO, Cinemax, Sundance, HBO go, nc+go, MR standard tylko baz filmbox bo nie chcę ale za to z dek. Pace + sagemcom za 99zł. To samo ale z 6C+ za 89 ale wtedy wypada kilka gratisów. Mają dzwonić jutro. Czy były po 11 maja lepsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie telefon i propozycja:

Pakiet Superpremium+ (w tym m.in. 8xCanal+, 3xHBO, 2xCinemax, Canal+VOD), HistoryHD, netVOD+ konto podstawowe, nc+go TV, nc+go Internet, HBO GO za 99,90zł na 12m.

Pytałem o pakiet Filmboxa to 10zł więcej. Ponoć nic się nie da niżej. Żadnych ekstrasów. Gdybym chciał z MR to kolejna dyszka więcej. Podziękowałem, jeszcze trochę czasu mam.

 

Zapytałem też o dekoder, to albo Wifi Premiumbox albo Turbobox. Jak powiedziałem, że czytałem (https://satkurier.pl/news/115320/nowa-of ... -ceny.html), że można dostać Mediaboxa (bo ten bym chciał), to pan powiedział, że na Satkurierze to głupoty piszą i Mediaboxa już od roku nie ma w ofercie, że tylko jest dla wymian serwisowych i nikomu go nie dają. Chyba nie lubią Satkuriera :lol2:

Przyjmijmy, że go nie ma i pozostają Wifi Premiumbox i Turbobox, to który wybrać. Nie ukrywam, że też chodzi mi o nagrywanie poprzez stronę http://ncplus.pl/program-tv czy aplikację nc+go, a tego chyba Premiumbox nadal nie potrafi?

 

P.S. O ofercie którą wziąłbym czyli Extra z C+ (6) z HBO na 6m za 59,90zł to nawet słyszeć nie chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...