Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co cały czas brak informacji nt. dostępności u nas takich produkcji jak "Candy", "Fresh", "The Old man" czy "Under the banner of heaven"

 

A wkrótce potencjalnie dojdą kolejne tytuły, które potencjalnie mogą zasilić serwis np.

 

- serial dokumentalny FX "Witamy w Wrexham " o kulisach prowadzenia klubu piłkarskiego wyst. Ryan Reynolds, premiera w sierpniu.

- film hulu "Not okay", premiera na świecie 29 lipca, bez potwierdzenia czy u nas też tego dnia się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, domin107 napisał:

- film hulu "Not okay", premiera na świecie 29 lipca, bez potwierdzenia czy u nas też tego dnia się pojawi.

Domin, jak krytykujesz Disney+, to może zerknij na wrzucony przez Disneya na początku miesiąca grafik, a tam jak byk pisze.

"29 LIPCA

Nie w porządku / Not Okay"

 

Widać prostą zasadę. Produkcje Hulu, w zdecydowanej większości przypadków, mają globalną premierą lub delikatnie opóźnioną, natomiast daty premier produkcji FX są mocno uregulowane lokalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pawop napisał:

Wiadomo na jaki okres te filmy pojawią się w D+?

Ciężko stwierdzić, ale skoro te filmy pojawiają się w praktycznie wszystkich rejonach światach, niezależnie od innych umów Sony, to obstawiam, że jest to co najmniej kilkuletni deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, radef napisał:

Pomijając wiadomo jaką grupę, to portale ją dostały od Disneya na początku miesiąca i ją opublikowały.

Np. Filmożercy - https://filmozercy.com/wpis/premiery-disney-na-lipiec-the-walking-dead-nie-w-porzadku-cudowne-lata-i-inne

 

Ok, faktycznie. Czasem oni wprowadzają w błąd dając grafik, który dotyczy innych regionów.
 

 

5 godzin temu, swordfish napisał:

W którym kraju europejskim są dostępne te tytuły w D+? Czy Polska odstaje brakami od Francji czy Niemiec?

Wiem, że "Under..." będzie dostępny od 27.07. Nie wiem jak z pozostałymi. Ale chodzi o to, że te produkcje już są i mnie ciekawi mechanizm i strategia jaką oni będą wrzucać te produkcje do nas.

Dla mnie to one nawet mogą być i w przyszłym roku bo mam co oglądać :) 

Z resztą i tak wrzesień szykuje się ciekawie bo będzie m.in "Mike" i "Willow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...