Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sebagit napisał(a):

 Co miesiąc powinno być z 10 nowych filmów. I co miesiąc jakiś nowy serial. 
 

Te 10 filmów byłoby gorsze od lub podobnej jakości co najnowszy Thor, którego wogóle nie szło obejrzeć. Albo jak serialowy Willow, którego dobrze, że anulowali po pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebagit napisał(a):

Wiesz 10 filmów to nie jest dużo. Tym bardziej, że nie obejrzysz wszystkiego. Jeden lubi SF, horrory, zensację kino akcji. Inny na myśl o filmie SF gasi TV. Z tych 10 filmów i tak byś obejrzał połowę. Nie dlatego, że pozostałe są złe. Ale nie są dla Ciebie. Dla przykładu westerny, nie jestem fanem , ale obejrzę dobry. Moja żona nie lubi i .. Nie obejrzy żadnego emoji3.pngZ kolei seriale medyczne, moja żona ogląda wszystko jak leci... Ja nie przepadam.

W takim razie trzeba się zastanowić na abonowaniem w ogóle jakiejkolwiek platformy. Nikt nie będzie produkował tylko serial medycznych, żeby 4 osoby napisały, że są zadowolone.

 

Trzeba być otwartym na treści i dobrą historię. Obojętnie czy będzie ona w formie dramatu, sf, westernu czy filmu akcji.

 

D+ to zapewnia właśnie. W maju masz coś sf "Krater", coś mocniejszego jak "Sekta", dla fanów marvel jest "Kwantomania" czy historyczne "Światełko".

Jest zróżnicowanie.

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje samych seriali medycznych czy SF. Napisałem tylko, że te 10 ( najlepiej więce)j filmów co miesiąc to jest naprawdę minimum, z czego każdy obejrzy kilka go interesujących. Napisałem, że oferta musi być różnorodna, aby każdy znalazł coś dla siebie. A obecnie nowości filmowych jak na lekarstwo. W maju z nowości obejrzałem.... Na D+ nie znalazłem żadnego filmu dla siebie. Na C + widziałem bardzo dobry film ,, Nie patrz w dół". Dziś jest premiera ,,Żywa przynęta". Zapowiada się dobrze. Canal + kosztuje miesięcznie 14,5( jak się kupi na rok z góry wariant same filmy i seriale bez sportu). A premier filmowych i serialowych jest znacznie więcej. Disney to nie jest dobry wybór dla dorosłego widza. Jeszcze mają ofertę uszczuplić. Do tego.... mają seriale z FOX. Jako, że płacimy abonament fajnie jakby odcinki były wcześniej niż w TV ewentualnie w tym samym dniu. A jest.... Żona ogląda New Amsterdam i najnowszego sezonu nie ma na Disney, jest na Fox. Słabe to

Ten serial Sekta zapowiada się dobrze. Dam mu szansę jak się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zbyt wygórowane oczekiwania nie dostosowane do rzeczywistości. Za taką kasę nie da się tego zrobić. 

Ja abonujesz wszystkie platformy to moze i znajdziesz w sumie 10.

Tylko problem w tym, ze dla ciebie raczej nie liczy się jakość tylko ilość . Już to wiedzę skoro dzisiejsza premiera cię kręci a ja widziałem jej recenzje.

 

Widzisz to jest tak, że ja cenię bardziej jakość widocznie.

 

Mają treści z foxa i to jest zarzut ?

Starają się, zeby ten kanał jeszcze coś pokazywał i był wartością. Tak są rozłożone prawa.

 

D+ jak najbardziej może być dobrym wyborem dla dorosłego widza. Pokazuje to w poprzednim poście.

Z resztą jak śledzisz wątek to widzisz chyba, że nawet ja wstawiam zapowiedzi treści dla starszych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie, że mają seriale z Foxa, mam zarzut, że nie są umieszczone w tym samym czasie co premiera TV. A odnośnie ocen... Jeden lubi brunetki, drugi blondynki. Jak włączę jakiś film i po kwadransie mi się nie podoba to go wyłączam. Ale, to że film jest oceniany na przeciętny... To jeszcze nic nie znaczy.

Jeszcze odnośnie subskrybcji kilku serwsów. Mało jest ludzi, co ma sam Disney plus To serwis drugiego, trzeciego wyboru. Taki Amazon ma kilka premier filmowych w miesiącu ( sporo dobrych polskich filmów tam znajduje swoje miejsce). Ale tam płacisz 50 zł na rok. Cudów nie oczekuje, chociaż Star Trek Picard trzeci sezon wymiata. Disney kosztuje tyle co HBO. Więc mam prawo wymagać od niego takiej jakości jak na HBO.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ciężko znaleźć 10 dobrych premier filmowych w miesiącu w kinach, a niektórzy chcieliby tyle w jednym serwisie. :) Przecież to nierealne. Oczywistym jest, że HBO Max ma lepszą ofertę dla dorosłego widza, a Disney dla dzieci, ale to i tak, moim zdaniem dwa najlepsze obecnie serwisy w Polsce. Za cenę jednego serwisu na N, mamy 2, a nawet 3(+Amazon) dużo lepsze jakością produkcji, oczywiście moim zdaniem. Jak już wielokrotnie pisałem mnie Disney+ zaskoczył, bo też chciałem go na miesiąc, dwa, a już mam długo i ciągle coś tam oglądam, a dawno już nie jestem dzieckiem, a córka jest już na studiach. Cieszmy się, że cena Disneya jest naprawdę atrakcyjna biorąc pod uwagę jakość nadawania i jakość filmów i seriali.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2023 o 11:20, bgmnt napisał(a):

Bzudra, bo napisałeś nieprawdę - zarówno o planowanym połączeniu serwisów jak i tego, że dotyczy to ESPN.

Bzdura jest w twojej głowie. W jedno to w jedną usługę. Ale jak zwykle brak logiki i gdy leżysz, to gryziesz.

Nie musisz wiedzieć, skąd miałem te informacje zanim się pojawiły "newsy" o tym. Ale widze, że Radziu prawdopodobnie też z tego samego źródła korzystał. Zatem sam sobie szukaj, kto popełnił błąd.

 

W dniu 12.05.2023 o 11:20, bgmnt napisał(a):

Co do Disney+, napisałem w styczniu, że to są dopiero zapowiedzi i nic się szybko nie wydarzy, mamy połowę maja i wklejasz triumfalnie kolejne zapowiedzi.

Jakie fantazje pisałeś, to sobie każdy może poczytać. Nie wklejam triumfalnym wypowiedzi, bo to twój styl. Przyklepujesz artykuły i zawsze wnioski z czapy. Nawet do dzisiaj się śmieje z tego, jak wytykałeś WB, że nie patrzą na ilość userów a na akcjonariuszy. A Twoja ukochana platforma Netflix (w ich temacie to sam prowadzisz marketing szeptany :D)  od samego początku na to patrzy. Najpierw zadowalali ilością wzrostu userów, bo tego oczekiwała giełda a teraz patrzą na rentowność bo tego teraz oczekuje giełda. Ale tego nie widzisz, no bo jak napisać coś "negatywnego" na NF.

A "[beep]" Zaslav, z którego się śmiałeś,  już wiedział co się zbliża i że ważna będzie rentowność.  Niby pracowałeś w mediach ale nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Wklejanie linków zagranicznych, dopisywanie jak ci sie wydaje z czapy bo coś tam niby wiesz to na pewno świadczy o twoim wielkim doświadczeniu w mediach ;] . Nawet nie umiesz przeanalizować co już nie raz udowodniłeś, co wklejasz. Wklejasz tylko dla sensacji coś co ci sie wydaje.

Powtarzam, że Bob Iger nie wrócił dla zabawy do Disney+. Wrócił, bo trzeba naprawić cyfry w Disney+. A gdy go nie było, to musiał mieć czas na przeanalizowanie sytuacji. A sytuacja wprost prowadziła do tego, co robią teraz czyli do tego co robił Warner (podkreślam, nie będzie nigdy 1:1 bo każda platforma ma inny model biznesowy). Tylko trzeba pomyśleć i nie mieć klapek z narracją krucjaty na jedną wytwórnie, gdzie wklejasz jak popadnie a nawet nie rozumiesz co wklejasz. Bo główne zadanie to dla ciebie to bezmyślna krucjata, byle tylko pokazać Warner w złym świetle. Wszystkie ruchy Warnera Discovery nie wynikały i nie wynikają z czapy, tylko miały oraz mają głębszy sens, które cie przerosły i o których nie maja pojęcia.

W dniu 12.05.2023 o 11:20, bgmnt napisał(a):

Zapewne w grudniu albo przyszłym roku coś rzeczywiście usuną, wtedy będzie wielki sukces twoich "przewidywań" polegających na przepisywaniu zagranicznych artykułów bez zrozumienia.

Nie w grudniu popołudniu tylko w 3 kwartale. W linku, który podałem z Deadline jest wyraźnie napisane. Nawet artykułów wprost nie rozumiesz więc o czym tu w ogóle mowa?

I tak zapewne napiszesz jak to masz w zwyczaju, że o tym pisałeś pierwszy ;]

W dniu 12.05.2023 o 11:20, bgmnt napisał(a):

Twoje ukochane HBO od stycznia usunęło kolejne dziesiątki tytułów WB i ma na liście do wywalenia nawet Harryego Pottera, a no i kilkanaście seriali oddało SkyShowtime ;).

Sytuacja jest oczywiście DOKŁADNIE identyczna :D.

Nie moje ukochane, bo nie mam ukochanej platformy. Platforma ma mieć treści, które mnie interesują. Dzisiaj są to jedne platformy, za rok czy dwa mogą być to inne platformy. Jakbyś zauważył, z treściami i linkami do zapowiadanych tytułów jestem w temacie każdej platformy, nawet w tej niby znienawidzonej, jak to piszesz Netflix. Ale na NF jestem rzadko, bo mają najmniej ciekawego.

Disney+ usunął kilkadziesiąt tytułów w Polsce bez żadnej zapowiedzi. Paramount Global skasował albo "oddał" w USA gdzie indziej kilka swoich seriali. Itd. I to nie koniec na żadnej platformie.

Natomiast usunięcie Harry Pottera, który tak wróci wcześniej czy później to DOKŁADNIE identyczna sytuacja jaką zapowiada D+ czyli odpis podatku od treści :D?

Przy okazji, będzie D+ również usuwał swoje treści z platformy na zasadzie sprzedawania licencji. Czyli również tytuły będą znikać z platformy ale nie na zawsze - czyli tak jak jest teraz na HBO, gdzie w tym momencie z tego szydzisz. 

Disney+ oraz również SkyShowtime nie są niestety przynajmniej w Polsce w takiej komfortowej sytuacji jak HBO, Canal+ czy Netflix. HBO przynajmniej po usunięciu własnych treści (sprzedaniu licencji) uzupełnia ofertę licencjonowanymi treściami wielu podmiotów. Tak samo C+ (Netflix najwyżej wywali Netflix Originals który nie jest ich Originalsem lub wyleci licencjonowana treść).

Weź już lepiej nie pisz i się nie ośmieszaj. Zostań w tematach, w których masz jakieś pojęcie jak np w promowaniu treści na Netflixie, bo w tym to jesteś mistrzem ;]

 

  

W dniu 12.05.2023 o 11:43, domin107 napisał(a):

D+ to zapewnia właśnie. W maju masz coś sf "Krater", coś mocniejszego jak "Sekta", dla fanów marvel jest "Kwantomania" czy historyczne "Światełko".

Jest zróżnicowanie.

Światełko to nie historyczne a po prostu zapowiadający się bardzo dobrze dramat. Jasne, że jest zróżnicowanie. Jasne, że ilościowo pod względem tytułów jest więcej treści dla dorosłego niż dla dzieci.

Tylko że to zróżnicowanie masz również na tej największej i najbardziej popularnej platformie. I co z tego wynika? Suma summarum, na D+ dzieci mają zawsze co oglądać a dorosły widz rzadko kiedy. 

Jak piszesz, liczy się jakość a nie ilość. Gdy ktoś już większość jakościowych seriali widział (sytuacja podobna jak na SkyShowtime) bo były na innych platformach/w TV, to z nowości naprawdę ciekawych i utrzymujących porządny poziom, nie ma za wiele. I podobnie jak sytuacja ze SkyShowtime, gdzie posprzedawane licencje i taki Snowfall czy Mayans M.C to oglądamy na HBO a nie na Disney+

Filmy, które wpadają na D+ czy nawet na SkyShowtime,  to z całego roku jesteś w stanie dużym zapasem obejrzeć na jednomiesięcznej subskrypcji.

Może zapowiedzi D+, że będą nagrywać mniej a lepiej (bo nawet FX nie trzyma poziomu z jakiego go znamy) oraz że w końcu wszystko co ich (dzisiaj rozproszone) zacznie być u nich łącznie z premierami bez opóźnień (np zainteresowała mnie zapowiedź serialu Class of 09 a w Polsce nadal nie ma info kiedy będzie - chyba, że mnie ominęła zapowiedź premiery), spowodują, że za jakiś czas D+ będzie wiele atrakcyjniejszy. To się dopiero okaże.

I to samo jak D+ dotyczy SkyShowtime.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, spotify said:

Bzdura jest w twojej głowie. W jedno to w jedną usługę. Ale jak zwykle brak logiki i gdy leżysz, to gryziesz.

Nie musisz wiedzieć, skąd miałem te informacje zanim się pojawiły "newsy" o tym. Ale widze, że Radziu prawdopodobnie też z tego samego źródła korzystał. Zatem sam sobie szukaj, kto popełnił błąd.

 

Nie ma żadnej takiej informacji, że:

a) ESPN będzie się z czymkolwiek łączył w jednej aplikacji - wystarczy po prostu posłuchać konferencji prasowej, a nie przepisywać jeden od drugiego twitterowego "autorytetu" na zasadzie opowieści o rowerach na placu czerwonym.

"What about ESPN+; will that be in there?

No. ESPN+ will remain a separate entity, as far as we know. Iger characterized the plan as, basically, folding the existing Duo Basic plan of the Disney Bundle, which includes Disney+ and Hulu, into an option on the Disney+ app — rather than making users toggle between apps. For now, ESPN+ is staying right where it is."

 

b) nie ma żadnej informacji o łączeniu się serwisów, a o tym pierwotnie napisałeś, cytuję "w USA połączą Disney+, HULU i ESPN w jedno". Mowa jest o tym, że content Hulu i Disney+ będzie dostępny we wspólnej apce, ale wymagał nadal subskrybcji na dwa serwisy. O ESPN napisałem wyżej. Rozumiem, że chciałeś tutaj nawiązać do bzdury jaką robi WB łącząc HBO z Discovery+, no ale niestety - tak nie będzie ;).

 

Reszty nawet nie czytam, mam ciekawsze rzeczy w niedzielę po południu niż coraz bardziej odklejone wywody.

 

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (17.05.23 r. [upflix.pl]):

"Ant-Man i Osa: Kwantomania", 
"I Want a Baby", 
"Soul of a Nation Presents: Black in Vegas", 


Nowe odcinki:

"9-1-1: Teksas", [S04E10] 
"Daleka Północ", [S03E15] 
"Głowa rodziny", [5 odcinków] 
"Imperium", [36 odcinków] 
"Jednostka 19", [S06E16] 
"Misja: Podstawówka", [12 odcinków] 
"Moja rodzina", [S01E10] 
"Pandora: Poza granicą raju", [2 odcinki] 
"Simpsonowie", [6 odcinków] 
"Tengoku Daimakyo", [S01E07] 
"Will Trent", [S01E08] 
"Wyścig", [2 odcinki] 
"Światełko", [2 odcinki] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...