Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, piotrekj66 napisał:

Mam od początku Disney ale jeszcze nic nie obejrzałem. Co polecacie? Nigdy nie oglądałem żadnych gwiezdnych wojen ani marvela. Co warto obejrzeć poza nimi i ewentualnie jak zacząć oglądać (co warto i w jakiej kolejności) te powyżej. Dodam ze nie mam za wiele czasu wiec szukam czegoś dobrego bez zbędnych godzin 

"zbrodnie po sąsiedzku", "zemsta", "pod sztandarem nieba", "zepsuta krew", "mike", "pam &tommy", "demony da vinci", "przejście", "skazany na smierć", "ojciec chrzestny harlemu", "zawód amerykanin"

Edytowane przez domin107
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 20:34, swordfish napisał:

W ten weekend w kinach w Polsce można było oglądać specjalne pokazy filmu bollywoodzkiego  "Brahmastra: Cz. 1 Shiva" (w zapowiedzi są przewidziane kolejne części). Przy filmie jest logo Star i Disney+. Czy tytuł będzie miał później globalną dystrybucję w D+, czy tylko zasięg zostanie ograniczony do rynku indyjskiego i wybranych krajów azjatyckich?

 

Próbowałem zbadać, kto zajmował się tymi specjalnymi pokazami w Polsce, ale nie wiem. Wiem natomiast, że napisy były koszmarnej jakości, co sugeruje, że jednak to Disney nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (14.09.22 r.) :

 

"Oussekine", [4 odcinki] 

"Tacy jesteśmy", [106 odcinków] 

 

Nowe odcinki:

 

"High School Musical: serial", [S03E08] 

"Mecenas She-Hulk", [S01E04] 

"Misja: Przetrwanie", [S01E04] 

"Nieustraszone: Prawdziwa historia AFLW", [S01E04] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Boski żigolo", [+ audio]

"Rushmore", [+ audio]

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Najbardziej niebezpieczne zwierzę świata", [+ 2 napisy]

"Orville", [+ 1 audio]

"Wszystko jedno", [+ 3 audio]

"W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem", [+ 1 napisy]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cinemaniac4K napisał:


Są dwa rodzaje zwiastunów... dobre gdzie film się okazuje dobry i dobre gdzie film jest beznadziejny. Nie oczekujesz chyba że po tym żenującym zwiastunie dostaniesz dobrą produkcję? :)

Po pierwsze, to nie film

Po drugie, skoro są dwa rodzaje zwiastunów i zawsze są one dobre ? coś ci się pomyliło

Po trzecie, zwiastun jest taki sobie

Po czwarte, gatunek tego typu produkcji przygodowy/ poszukiwaczy skarbów został nieco zapomniany i warto go odkurzyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... tak zapomniałem dodać powinno być film/serial
Po drugie... widziałeś kiedyś słaby zwiastun a dobry film/serial?
Po trzecie... zwiastun jest tak słaby że aż żenujący i nie licz na dobry serial
Po czwarte... jeśli chodzi o zapomniane gatunki a tym bardziej dobre produkcje to zawsze ich będzie mało. Tak jak ja jestem fanem filmu "Skarb Narodów", choć to też nie jest mocny film, tak tym razem znowu tyka się go za pomocą serialu psując wizerunek. Po słabym serialu nikt nie będzie już chciał iść na to do kina jak skończą film. Chyba że na dzieńdobry skończy na Disney+ i zostanie taką zapchajdziurą.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (16.09.22 r.) :

 

"Leave No Trace", 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Omen", [+ napisy](1976 rok)

"Za kulisami filmu „Thor: Miłość i grom”, [+ audio]

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Liv i Maddie", [+ 2 napisy]

"Wielki konstrukcje III Rzeszy", [+ 3 napisy]

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale dla mnie Disney+ jest jeszcze gorszą platformą jeśli chodzi o treści niż Netflix. Nie mogę się do Disney+ przekonać, bo to że nowości mało to jeszcze nie są jakiś wysokich lotów. To szybciej można coś wykopać na NF w zalewie tego wylewanego szlamu. Może sytuacja Disney+ się poprawi, gdy C+ straci prawa do FOX i to będzie wpadać bezpośrednio do D+

 

W każdym razie, wbrew wcześniejszym plotkom, Disney nie rezygnuje z HULU i ma zamiar go przejąć w przyszłości w całości. Pozostaje do wykupienia 33% udziałów Comcastu, który nie spieszy się ze odsprzedażą. Co nie dziwi, bo im więcej się Disney+ rozrasta, tym więcej te 33% będzie miało wartość Obecnie jest to warte 27,5 mld $ i Comcast ma czas na sprzedaż do 2024r.

Po przejęciu HULU, zostanie wchłonięte do D+ w pełni, co nie dziwi. Jak wiadomo,  HBO z Discovery również mają być jedną platformą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (21.09.22 r.):

 

"Autobus Buster", [6 odcinków] 

"Cudowny świat zwierząt", [6 odcinków] 

"El Repatriado", [10 odcinków] 

"Gwiezdne Wojny: Andor", [3 odcinki] 

"Kobiety Tajpej", [2 odcinki] 

"Pani Mecenas", [2 odcinki] 

"Witamy we Wrexham", [S01E01] 

 

Nowe odcinki:

 

"Misja: Przetrwanie", [S01E05] 

"Nieustraszone: Historia żeńskiej ligi footbolu", [S01E05]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2022 o 15:33, kolos22 napisał:

Dodane tytuły na DISNEY+  (20.09.22 r.):

 

Mistrzowie pizzy [3 odcinki] [+ 2 audio, + napisy]

No niestety audio jest tylko w pierwszym odcinku. Typowy disney

W dniu 17.09.2022 o 12:37, spotify napisał:

Nie wiem jak inni ale dla mnie Disney+ jest jeszcze gorszą platformą jeśli chodzi o treści niż Netflix. Nie mogę się do Disney+ przekonać, bo to że nowości mało to jeszcze nie są jakiś wysokich lotów. To szybciej można coś wykopać na NF w zalewie tego wylewanego szlamu. Może sytuacja Disney+ się poprawi, gdy C+ straci prawa do FOX i to będzie wpadać bezpośrednio do D+

 

W każdym razie, wbrew wcześniejszym plotkom, Disney nie rezygnuje z HULU i ma zamiar go przejąć w przyszłości w całości. Pozostaje do wykupienia 33% udziałów Comcastu, który nie spieszy się ze odsprzedażą. Co nie dziwi, bo im więcej się Disney+ rozrasta, tym więcej te 33% będzie miało wartość Obecnie jest to warte 27,5 mld $ i Comcast ma czas na sprzedaż do 2024r.

Po przejęciu HULU, zostanie wchłonięte do D+ w pełni, co nie dziwi. Jak wiadomo,  HBO z Discovery również mają być jedną platformą.

To ja się odniosę i kompletnie się nie zgodzę.

Może sytuacja disney+ się poprawi, gdy dojdą filmy od foxa ? No to chyba już wiemy co ewentualnie może wpadać i możemy orzec czy oferta będzie lepsza.

Ja zrezygnowałem na NFX po ponad dwóch latach bo był gąszcz pozycji a wśród nich nie sposób było wyłapać nawet jedną, która będzie ciekawsza.

Jedynie "ozark" był dla mnie ciekawy. Liczyłem jeszcze, że "Echa" i "Resident" będą pozycjami godnymi popatrzenia i się pomyliłem.

Ich filmów nie oglądam bo też się zawiodłem nie raz. 

Ty nie lubisz marvela i SW, ale nawet odłączjąc te pozycje to d+ i tak jest ciekawy.

Jest sporo seriali do nadrobienia. Zgadzam się z tym, że niewiele nowych pozycji wpada, ale są jakościowe. Chociażby w najbliższym czasie będzie "Candy" i "Old man". Jest "Pod sztandarem nieba".

Z filmami trochę się ratują takimi pozycjami jak "Pray" czy "Not okay".

Moim zdaniem ta druga pozycja to film roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki na DISNEY+ (22.09.22 r.) :

 

"Mecenas She-Hulk", [S01E06] 

"The Kardashians", [S02E01] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Rekiny kontra delfiny: zabójcze starcie", [+ napisy]

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Białe kołnierzyki", [+ 1 napisy]

"Jim wie lepiej", [+ 5 audio]

"Spoza układu", [+ 1 audio]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...