Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem praktycznie już prawe wszystkie "nowe" produkcje od D+ jeśli chodzi o seriale na zakładce STAR.

 

Dopesick - najlepszy z nich ale tylko mocno dobry. Świetny Keaton ale to za mało aby zasłużył sobie na tak wysoką średnią, zwłaszcza że jest serialem nierównym.

Dropout - dobry ale nierówny. Nr 2 po Dopesick

Pam i Tommy - 3 pierwsze odcinki bardzo dobre. Pamela wygląda świetnie. Niestety serial ma za dużo odcinków, przez co im dalej tym większa równia pochyła i wyszedł średniak.

Pistol - przeciętniak

Under the Banner of Heaven - ciężki, bo dotyczy "sekty". Pierwsze odcinki są nudne, mozolne i ciężko się wkręcić. Ogólnie serial wyszedł na mocny przeciętniak ale Garfield - szacun ;)

 

Został jeszcze miniserial  Candy, The Old Man (zamówiony 2 sezon) i Atlanta (z tym czekam do września, gdy wpadnie ostatni sezon*).

O oczywiście te dwa nowe, które trwają Only Murders in the Building oraz Reservation Dogs.

 

Z nowości w planach The Bear (który ponoć jest bardzo dobry)

 

Ogólnie - na ten moment nie jestem pod jakimś wrażeniem produkcji FX (mam na myśli nowości a nie seriale kontynuowane, które można na HBO obejrzeć). FX mógł stawać swego czasu obok HBO czy Showtime a obecnie to Amazon czy Apple szybciej mogą stanąć obok HBO. Rozumiałbym, gdyby FX poszedł w ilość i nagrywał na "pałę" ale przy tej ilości produkcji rocznie, liczyłem na więcej. Nadzieja taka, że sie to rozkręci z czasem i nie tylko w głownie Marvel/SW. Inaczej - Disney+ dla mnie na stałe nie do zaakceptowania.

 

W tym momencie to co mnie interesuje, czyli zakładka STAR szału nie robi i w ilości ciekawego kontentu to bliżej im do Netflixa (po odrzuceniu 99% crapów) w ciągu roku.

Ciekawe jak będzie ze SkyShowtime w porównaniu do FX/Hulu od Disney+.

 

*O ile wpadnie do Polski/Holandii we wrześniu....

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to dopiero w planach, bo mam Disneya parę dni. Udało mi się obejrzeć tylko 2 filmy "Predator Prey" i "Shang Chi"- bez szału, ale niezłe na 6/10. Z kultowych seriali teraz męczę produkcję "Horzy doktorzy", która zastąpiła mi "Przyjaciół" i "Teorię..." jako tło w tv. Mimo 20 lat serial zupełnie się nie zestarzał, ciągle bawi i wzrusza- 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thor: Miłość i grom" odpuściłem w kinie i całkiem słusznie, szybko go pokazują :).

Ciekawe jak Zemeckisowi wyjdzie "Pinokio" bo aktorsko pierwsza klasa.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to będą dwa zupełnie różne filmy.

Pinokio od Disneya jest klasycznym kinem familijnym, a Del Toro robi dla Netflixa animację poklatkową i pewnie będzie raczej dla starszych widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi... a co to niby jest? Jakaś kontynuacja?"
Nie to się nazywa odcinanie kuponów....
Jasne miesiąc po zakończeniu sezonu dają nastepny To nie Polsat
Powiedzmy wprost - najbardziej sensowne produkcje które wpadną 8.09 to "Thor" i "Mike" i nic poza tym. Tak to widzę
Dla Ciebie wartościowy będzie Thor, a dla innego Pinokio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do DISNEY+ dodano dokument "Nieustraszone: Prawdziwa historia AFLW" [S01E01]. Poza tym wpadły do D+ nowe odcinki:

"Amant: telewizja się zmieniła, a on nie" [S01E12],"High School Musical: serial" [S03E05], "Spoza układu" [S03E09].

Uzupełniono także tłumaczenia: "Wild Central America", "Przejście", "Salem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...