Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie informuje o zgonach z powodu szczepionki. Jeśli mam uwierzyć w zgony z tego powodu, że nikt o tym nie informuje to mogę równie dobrze zacząć wierzyć w wyladowanie wczoraj w centrum Warszawy UFO bo nikt o tym nie poinformował. To absurd. Dziś dostęp do internetu ma każdy i każdy może publikować jakąkolwiek bzdurę. Dlatego ważne by te informacje były sprawdzone, zweryfikowane. Gdyby ludzie masowo umierali z powodu szczepionki to na 100% same rodziny ofiar by to nagłośniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wierz w co chcesz to twoja sprawa ale raczej w telewizji głównego nurtu moim zdaniem tego nie usłyszysz a czemu domyśl się chyba masz swój rozum no chyba ze jest inaczej :)

 

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje dotyczące zakażenia COVID-19 z 26 stycznia. Mamy 4 604 przypadków. Są też ofiary śmiertelne.

 

"Z powodu COVID-19 zmarło 39 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 225 osób" - dodano. Łącznie jest 264 ofiar śmiertelnych.

 

 

W poniedziałek rozpoczęły się szczepienia populacyjne. W pierwszej kolejności szczepią się seniorzy. Łącznie wykonano w Polsce 776 987 szczepień przeciw COVID-19. Zanotowano 435 niepożądanych odczynów poszczepiennych - podano.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych statystykach to za parę miesięcy może nie będzie kogo padać bo większość już przeszła tego całego konowirusa  :) Cyrk na kółkach  :)

 

Ciekawe co na to rząd PiS że jest tak mało zakażeń a obostrzenia dalej są. Oby się stało co w Bułgarii zero obostrzeń  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Dobra wierz w co chcesz to twoja sprawa ale raczej w telewizji głównego nurtu moim zdaniem tego nie usłyszysz a czemu domyśl się chyba masz swój rozum no chyba ze jest inaczej :)

 

A dlaczego miałbym tego nie usłyszeć gdyby to była prawda ? Dziennikarze są chętni sensacji, więc miałby ktoś rozkazać wszystkim prywatnym mediom by o tym nie informowali ? Kto ma taką władzę by cenzurować wszystkie media ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rasheed napisał:

 

A dlaczego miałbym tego nie usłyszeć gdyby to była prawda ? Dziennikarze są chętni sensacji, więc miałby ktoś rozkazać wszystkim prywatnym mediom by o tym nie informowali ? Kto ma taką władzę by cenzurować wszystkie media ?

 

Ty dalej nie rozumiesz, dla producenta szczepionek to strzał w kolano ze jego szczepionka zabija ludzi.  Za dużo zainwestowali w to kasy żeby teraz odpowiadać ze szczepionka jest zła i teraz najłatwiej będzie opowiadać ze to winna pacjentów , że chorzy byli  , że mieli inne powikłania.  Kasa sie liczy nie zdrowie ludzi i tyle  :)

Godzinę temu, mrozio11 napisał:

Nam nie pozwoli ale Bułgarii pozwoliła? Oba kraje są członkami Unii Europejskiej jeśli nie wiesz :)

 

Może Bułgaria się z tego wyłamała a nasz rząd będzie szedł w zaparte ze w hotelach i restauracjach  nadal można się zarażać koronawirusem. Dla mnie te całe obostrzenia od początku tego wszystkiego nic nie dały bo i tak podawali zakażenia zwiększające się w górę,  mimo że  siedzieliśmy w domach  :(

Edytowane przez Kirk
Pisownia.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

Ty dalej nie rozumiesz, dla producenta szczepionek to strzał w kolano ze jego szczepionka zabija ludzi.  Za dużo zainwestowali w to kasy żeby teraz odpowiadać ze szczepionka jest zła i teraz najłatwiej będzie opowiadać ze to winna pacjentów , że chorzy byli  , że mieli inne powikłania.  Kasa sie liczy nie zdrowie ludzi i tyle  :)

 

 

To Ty tego nie rozumiesz. Ja nie mówię o producencie, który co oczywiste nie będzie się chciał przyznać. Jednak media by temat podchwyciły i mówiły o zgonach po szczepionce (a nie z powodu szczepionki). Gdyby to był problem masowy, to by media o tym mówiły.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

Ty dalej nie rozumiesz, dla producenta szczepionek to strzał w kolano ze jego szczepionka zabija ludzi.  Za dużo zainwestowali w to kasy żeby teraz odpowiadać ze szczepionka jest zła i teraz najłatwiej będzie opowiadać ze to winna pacjentów , że chorzy byli  , że mieli inne powikłania.  Kasa sie liczy nie zdrowie ludzi i tyle  :)

 

 

A co ma producent szczepionek do niezależnych dziennikarzy ( na całym świecie ), którzy każde gó..no wyciągną na wierzch bo za im płacą, poza tym są rodziny, lekarze itd. Uważasz, że na całym świecie panuje "spisek" i zmowa milczenia. Człowieku ogarnij się :)  

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 12:09, dvbtowiec napisał:

Widzisz można do tego podejść inaczej. Skoro są tacy co nie chcą się szczepić, to niech współuczestniczą finansowo w kosztach leczenia pacjentów na COVID-19. Jeśli zachoruje ktoś z członków czyjejkolwiek rodziny i nie daj Boże umrze z powodu powikłań na Covid, to odpowiedzialność powinni ponosić niezaszczepieni? Może tak zróbmy, wolna wola o ile nie wpływa nie zdrowie innej osoby. A skoro wpływa, to już nie jest to do końca taka wolna wola.

Już dziś masz obowiązkowe szczepienia i tzw. paszporty, gdy chcesz jechać na wakacje do krajów w których występują choćby tropikalne choroby. Czy Ci ludzie traktują się za gorszych? Tym szczepieniem dbamy na dobro większe, jakim jest zdrowie populacji, aby przywleczona choroba tropikalna nie zdziesiątkował współobywateli po powrocie.

 

Tym tropem idąc, powinno się obciążać pijących alkohol lub żrących niezdrowo. :D Takie osoby również mają wpływ na zdrowi innych, bo np. przez ich nałogi ktoś inny musiał czekać dłużej w kolejce na miejsce w szpitalu i jego stan się pogorszył. Poza tym każdy mieszkaniec Polski uczestniczy w finansowaniu leczenia zakażenia chińskim wirusem. Przypominam, że leczenie zakażonych jest "bezpłatne".

 

22 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Jeśli nie chcesz się zaszczepić, tym samym zminimalizować ryzyko występowania pandemii, to oczywiście masz do tego prawo, ale ja mam prawo mówić że przyczynisz się do dłuższego pozostawania z nami tej pandemii. Dyskusja wyszła od tego że zaszczepieni będą mieć paszporty i tym samym przepustkę do wyjazdu do niektórych krajów. Zatem to nie ja Ci stawiam ograniczenia ;) Ja osobiście nie miałbym nic przeciw, aby zwiększyć składkę zdrowotną niezaszczepionym. Pewnie nikt tego nie zrobi, ale uważam że byłoby to uczciwe. Skoro w ramach płaconej składki nie chcesz pozyskać szczepienia i zmniejszyć ryzyka, to płać więcej za leczenie tych których potencjalnie zarazisz - to moje prywatne zdanie :) Możesz się z nim nie zgadzać.

 

 

Dlaczego nie zmuszać w takim razie do szczepień na grypę? Hmm? Czy nie uczciwym by było np. zwiększyć ubezpieczenie kawalerom? W końcu jakieś badania naukowe mogą potwierdzić, że gorzej o siebie dbają niż żonaci. :D Może też zwiększyć składkę pracującym poza domem? 

 

22 godziny temu, Sebek00 napisał:

Skoro szczepienia nie są obowiązkowe to nie powinno się ludzi nie zaszczepionych "dyskryminować ". 

Jeśli już z tytułu zaszczepienia mają być jakie kolwiek przywileje to dopiero wtedy gdy wszyscy będą mieli taką możliwość. Na razie tak nie jest.

Jest wiele osób które nie będą mogły być zaszczepione ze względów zdrowotnych. Co z nimi?

Na koniec, osoba zaszczepiona będzie roznosić wirusa praktycznie w taki sam sposób jak osoba nie zaszczepiona, a może i bardziej bo będzie się czuła pewniej. 

 

 

Cały czas próbuje nas się karmić pozorami. Politycy i media przyjęli skuteczną metodę. Zwyczajnie nastawiają jednych na drugich. Później mamy opinie jakie przedstawia wyżej @dvbtowiec :D 

@corsair28 niezależni dziennikarze. 🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, corsair28 napisał:

Człowieku ogarnij się :) 

 

A co maja wspólnego lekarze z producentami szczepionek  ano łączy ich jedno kasa z tych szczepionek i stąd nie wszyscy ale większość tak ochoczo namawiają ludzi na szczepienie . I ta pokazówka w mediach jak do kamer się chętnie dają zaszczepić a później mdleją i umierają. Mnie osobiście tu nikt nie przekona do wyszczepienia dla dobra ludzi, chcecie to słuchajcie jakie to szczepionki są dobre ale jak pisałem ktoś musi moim zdaniem umrzeć żeby innych pobudzić do myślenia. A w Niemczech co zaszczepili przed kamerami w domu starców w sylwestra i co 7 osób zmarło a 12 ludzi walczy o życie, mało w Polsce starsza osoba zmarła Pan  po podaniu szczepionki 2 dawki zmarł i co mało to sobie poczytaj a nie udajecie Greka ze nic nie wiecie. Przykładów jest dużo więcej ale o tym się nie mówi,  ponieważ teraz nam próbują zamydlić oczy ze to winna tych co się poddali szczepieniu a nie wina szczepionek. Widzę że żyjecie w innym świecie ale do momentu kiedy twój dziadek lub babcia a nawet rodzice umrą po podaniu szczepionki a tego nikomu nie życzę. 

Jak to mówią włącz myślenie a wyłącz telewizję i zaraz będzie inaczej. Wy żyjecie tym co wam media głównego nurtu podają czy to w Polsce czy zagranicą bo tam jest ta sama informacja szczepić się szczepić i szczepić bo inaczej będziesz człowiekiem drugiej kategorii:(  Brak słów na to się dzieje w tej Polsce i jak ludzie są podatni na informacje głównego nurtu  :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, corsair28 napisał:

A gdzież to tak "umierają" po tym szczepieniu? Z tego co wiem to jeszcze nigdzie na świecie nie potwierdzono bezpośredniego związku śmierci pacjenta ze szczepieniem na Covid-19. Chyba, że wierzysz we wszystkie internetowe fake newsy, pisane żeby zwiększyć poczytność danego portalu.

Dokłądnie tek jest. To jest typowy przedstawiciel tej grupy ludzi, co to wszędzie w mediach widzą spiski, ale jak sobie jakiś Janusz, Mietek (czy w tym przypadku Marcin Rola) wymyśli jakąś bzdurę to od razu bierze to za prawdę objawioną. Szkoda tracić energii na rozmowy z takimi ludźmi. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrozio11 napisał:

Nam nie pozwoli ale Bułgarii pozwoliła? Oba kraje są członkami Unii Europejskiej jeśli nie wiesz :)

Pewnie na wrealu24.pl nie wspomnieli, że Bułgaria jest w UE, a on nikomu innemu nie uwierzy  bo wszędzie spiski. Tylko noname'y z internetu są wiarygodni. 

 

Cytat

A można źródło tej informacji? Bo coś mi chyba umknęło i nie słyszałem o tym.

Obstawiam jakąś stronę "krzak" co to wiarygodności za grosz nie ma. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rasheed napisał:

XMAREKK30: A skąd wiesz, że media internetowe na które się powołujesz są rzetelne ? Skąd wiesz, że są niezależne ? A może mają interes w tym by robić Ci wodę z mózgu ?

 

To może tak zróbmy wejdź sobie na YouTube WReal24  obejrzyj a potem stwierdzisz czy te media są opłacane,  bo najlepiej mówić oczymś o czymś się nic nie wie  :) Dla mnie media niezależne a takie są  WReal24  są utrzywane z datków od ludzi,  które sam wspieram tak jak mogę i  tam są rzetelne informacje niezależnych dziennikarzy. Zobacz a potem osądzaj  :) . Wiem że dla nie których takie media są wręcz nie wiarygodne ale jak pisałem obejrzyj a potem osądzaj  :)

15 minut temu, mingo napisał:

Dokłądnie tek jest. To jest typowy przedstawiciel tej grupy ludzi, co to wszędzie w mediach widzą spiski, ale jak sobie jakiś Janusz, Mietek (czy w tym przypadku Marcin Rola) wymyśli jakąś bzdurę to od razu bierze to za prawdę objawioną. Szkoda tracić energii na rozmowy z takimi ludźmi. 

 

I wzajemnie wszelko wiedzący gościu. Nic nie wie ale wypowiada bo słyszałem coś w telewizji głównego ścieku:) Mam nadzieję że zapisałeś się po szczepionkę:) 

13 minut temu, mingo napisał:

Pewnie na wrealu24.pl nie wspomnieli, że Bułgaria jest w UE, a on nikomu innemu nie uwierzy  bo wszędzie spiski. Tylko noname'y z internetu są wiarygodni. 

 

 

Tu akurat żródłem było Interia.pl a nie WReal24,  także doczytaj zanim coś napiszesz 

13 minut temu, mrozio11 napisał:

A można źródło tej informacji? Bo coś mi chyba umknęło i nie słyszałem o tym.

 

Google się kłania :) Skoro ja to znalazłem to i ty znajdziesz a nie na gotowe czekać :)

13 minut temu, mingo napisał:

. Obstawiam jakąś stronę "krzak" co to wiarygodności za grosz nie ma. 

 

No tak krzak ale tu się kłania Google a nie na gotowe czekać  hehehe.  Co naród nam sie szykuję  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XMAREKK30 napisał:

Nic nie wie ale wypowiada bo słyszałem coś w telewizji głównego ścieku:)

I trafiłeś kulą w płot bo nie wierzę we wszystko co mówią mi w mediach(czy to dużych czy małych). Dopuszczam możliwość, że wszędzie są manipulacje, przekłamania itp. Trzeba mieć trochę własnego rozumu, czerpać z różnych źródeł i wtedy można się orientować w co wierzyć a w co nie. Ty za to wierzysz bezgranicznie w to co Ci powiedzą na wrealu24 i łykasz to jak pelikan, co sam przyznałeś:

Cytat

Dla mnie media niezależne a takie są  WReal24  są utrzywane z datków od ludzi,  które sam wspieram tak jak mogę i  tam są rzetelne informacje niezależnych dziennikarzy.

Nie pomyślałeś, że oni właśnie dla tych datków wymyślają bzdury i tym sposobem mają z tego niezłą kasę? Sporo ludzi w ten sposób się nabiera bo oni mówią co innego niż wszędzie a człowiek zawsze podświadomie woli coś nowego, niedostępnego, tajnego. Typowa gra na umysłach ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

To może tak zróbmy wejdź sobie na YouTube WReal24  obejrzyj a potem stwierdzisz czy te media są opłacane,  bo najlepiej mówić oczymś o czymś się nic nie wie  :) Dla mnie media niezależne a takie są  WReal24  są utrzywane z datków od ludzi,  które sam wspieram tak jak mogę i  tam są rzetelne informacje niezależnych dziennikarzy.

 

Przestawiłem swoje myślenie na "spiskowe": a skąd wiesz, kto prócz Ciebie wpłaca datki ? Może ktoś komu zależy na dezinformacji ? Może zależy mu na podtrzymaniu pandemii i dlatego dyskredytuje szczepionki ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, XMAREKK30 napisał:
26 minut temu, mrozio11 napisał:

A można źródło tej informacji? Bo coś mi chyba umknęło i nie słyszałem o tym.

 

Google się kłania :) Skoro ja to znalazłem to i ty znajdziesz a nie na gotowe czekać :)

25 minut temu, mingo napisał:

. Obstawiam jakąś stronę "krzak" co to wiarygodności za grosz nie ma. 

 

No tak krzak ale tu się kłania Google a nie na gotowe czekać  hehehe.  Co naród nam sie szykuję  :)

Człowieku, wypisujesz jakieś bzdury po czym jak chcemy wiedzieć źródło to każesz samemu sobie szukać. Co za naród nam się szykuje ;)

Idąc tym tropem napiszę, że ktoś z Twojej rodziny jest złodziejem. Nie powiem Ci skąd wiem ani żadnych innych szczegółów bo sam to musisz sobie poszukać a nie na gotowe czekać ;)

To chyba jasne, że jak rzuca się na kogoś oskarżenia (a Ty ciągle to robisz w kierunku w sumie nie wiadomo kogo, jakiejś tajemniczej grupy ludzi rządzącej światem) to trzeba mieć do tego podstawy a nie kazać ich szukać. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...