Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś powiedzieć, jak oszukać dekoder Sagem, aby z Astry na liście sieci wyłapał TVP Info!? :? Próbowałem już chyba wszystkiego! :cry: Sieć z Astry widzi tylko Polonię i Kulturę! (chyba że wybiorę transporder TVP i zapiszę wszystkie na oddzielnej liście) :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam małe pytanie.

Czy mając dekoder Polsatu Cyfrowego mam szansę znaleźć gdzieś włoski kanał SNAI SAT?

Bardzo mi zależy na tym programie. Jeśli nie przez Polsat to czy ktoś może mi pomóc i doradzić coś? Gdzie mogę znaleźć ten kanał??

Z góry dziękuję.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Hot Birdzie jest jakiś SNAI, ale bez SAT i to wogóle nie jest kanał, tylko przekaz określany mianem "data". Przeszukałem co nieco i nie znalałem takiego kanału, o tej nazwie. Jeszcze chwile poszukam...

 

edit james_b: Ok znalazłem, mam więc to jest kanał kodowany więc nici z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim dekoderem (ten z sygnaturki)... Przez prawie pol roku (od kiedy go mam) wyswietlal EPG poprawnie, a od okolo tygodnia nie pokazuje EPG tylko Discovery (i to jeszcze bledne) - co mam o tym myslec? Co moglo sie stac? Pomozcie bo czesto z tego korzystalem.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem: koło południa chciałem sobie pooglądać cp, odbiornik był wyłączony z sieci, po właczeniu żaden z kanałów pakietu nie był dostepny :x (info o zakodowanym sygnale), więc zalogowalem sie do icok aby przesłano mi ponownie uprawnienia (wznawianie polączeń z satelitą). Pozostawiłem dekoder właczony na kanale Polsat, po jakims czasie pakiet się pojawił ale bez 4 kanałów :evil: :Polsat, tv4, Polsat sport i ps extra. Zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się że jest jakaś "przerwa techniczna" i że najdalej do jutra rana wszystko będzie. Czy ktos ma podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja na Samsungu S305G mam to samo ale jak chyba z 5 razy dzwoniłem w ciągu dnia to nikt mi nie raczył o awariii nic wspomnieć.

Mam familijny i nie mam Polsatu, TV4 i Polsatu Sport.

Ale na module CP w innym dekoderze oczywiście z inną przypisaną do niego kartą wszystko świeci.

A jaki Ty masz dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...