Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde teraz przeczytałem maila od polsatu z wzorem umowy i piszectam ze w promocji mogę wymienić na konwerter unicable za 69 zł. Zadzwonię jutro i jak jeszcze nie wysłali dekodera to niech mi dołożą ten konwerter i po sprawie. Jak nie to piszę tam że w punkcie można też kupić w promocji konwerter do tego dekodera. Tak to jest zapisane :

Uprawnienie do skorzystania z wymiany obecnie posiadanego konwertera w cenie promocyjnej 69 zł, na zasadach określonych w
Regulaminie Promocji "Wymiana konwertera w zestawie do odbioru Telewizji satelitarnej w APS" . UWAGA: aby korzystać
ze wszystkich funkcji dekodera EVOBOX PVR, konieczne jest dostosowanie instalacji antenowej. Informacje o rekomendowanych
instalacjach antenowych dostępne są na www.cyfrowypolsat.pl
Edytowane przez seba8006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi się tak zresetował HD5000 ze 2 - 3 miesiące temu. Stało się to tylko 1 raz i od tej pory się nie powtórzyło. Dekoder pracuje poprawnie.

 

 

Jeszcze jedno. Na kanale HBO HD są chyba zamienione miejscami kanały lewy i prawy. Zauważyłem to na dekoderze multiroom jakiś czas temu, ale myślałem, że może sam zamieniłem kable audio. (słucham ze wzmacniacza). Wczoraj zauważyłem to samo na Evoboxie.

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam jako laik w instalacjach satelitarnych:

Posiadam w domu dwie anteny satelitarne: jedna na piętrze (80 cm) do której mam podłączony Cyfrowy Polsat - wszystko działa bez zarzutu.

Na parterze moja teściowa posiada Orange TV z polsatowską anteną 60 cm. Od wczoraj zauważyłem (przy słonecznej pogodzie, bez wiatru) pewne problemy: w godzinach przedpołudniowych teściowej na Orange nie działają żadne kanały TVN, polsatowskie (Super Polsat, TV6), czy Mini Mini, bez którego mój syn nie wyobraża sobie przedpołudnia :wink:. Przepiąłem dekoder z dołu do góry - działa, z góry (CP) na dół - komunikat o błędnym połączeniu LNB. wypiąłem kabel satelitarny, podciąłem go, zarobiłem, podpiąłem i to samo. Siła sygnału na tych kanałach na obu dekoderach na czerwono, na innych - bez problemu. Około godziny 11 wszystko wraca do normy. Co to takiego? W czym tkwi problem? Dodam, że obecnie wszystko na obu dekoderach (na dole) działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zadam tutaj w odpowiednim temacie te pytanie, bo widać, niektórzy wolą zadawać w nieodpowiednich tematach, przez co i tak zaraz te posty trafiają do kosza. A więc kiedy jest przewidywany ostatni proces aktualizacji dekoderów CPT? I czy zostanie wkrótce wprowadzony nowy multiroom, taki w którym nie będzie trzeba latać z kartą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...