Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze, zaproponowane Tobie urządzenie to Access Point z funkcją klienta, który dodatkowo jest "konfigurowany" z MENU dekodera. Drugie urządzenie nie zadziała, ponieważ dekoder nie obsługuje żadnych kart sieciowych, "penów", dysków, itd. Port USB dekodera można tylko na tą chwilę wykorzystać do pobrania zasilania dla TL-WR702N.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz aktywny pakiet? Pewnie brakuje Tobie Disney XD i Disney Channel HD. Jeżeli tak to podam tobie jak uruchomić bezpłatnie w ramach rekompensaty na 1 miesiąc pakiet Familijny HD.....

O to chodzi że właśnie nie mam aktywnego żadnego pakietu dekoder jest nie opłacony.A podłączony był do anteny pierwszy raz od kilku miesięcy i się dziwie że tyle kanałów ma uprawnienia.Masz rację brakuje kanałów o których wspominasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś obstawiam że evo zaistnieje też na reszcie dekoderów z serii cyfrowego polsatu po komunikacie :

 
Cyfrowy Polsat prosi o jak najszybsze zaktualizowanie wszystkich dekoderów HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000, które posiadają jeszcze z jakiegoś powodu starszą wersję oprogramowania do najnowszej wersji.
Najnowsza wersja oprogramowania to:
 
Dla HD 5000 – 3.84.1.20
Dla HD 2000, HD 3000, HD 6000 – 3.82.1.20
Możliwość zaktualizowania dekoderów ze starszą wersją będzie możliwa tylko do dnia 11 stycznia 2016 r.Po tym terminie nie będzie możliwości aktualizacji oprogramowania innego, niż wyżej wymienionego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie... z prośbą o opinię...

 

W rozmowie telefonicznej konsultant z CP zaproponował mi dekoder z nagrywarką i możliwością podłączenia do internetu (ponoć dostępny tylko przez telefon) za 49 zł jednorazowo + do tego moduł Wi-Fi za jednorazowe 10 zł. Dekoder ma nagrywarkę o pojemności 320 czy 340 GB.

 

Jakie są Wasze opinie o takim zestawie? Czy ma to sens? Na ile godzin nagrywania wystarczy ta pojemność? Czy dekoder działa bezproblemowo?

Będę wdzięczny za wszystkie uwagi i opinie.

 

P.S.

Jeszcze jedno pytanko. Pierwsze 6 miesięcy jest za free. W jaki sposób liczony jest pierwszy miesiąc a właściwie jego część? Czy wlicza się do tych pierwszych 6 miesięcy za free czy też sa to dni do końca miesiąca (podpisania umowy) + 6 miesięcy za free...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Koprywa

Okres Rozliczeniowy rozpoczyna się z dniem podpisania Umowy . Nie ma tzw. Okresu Uzupełnijaącego do końca miesiąca

 

 

Odbiornik ma dysk 320GB.

Nie ma części miesiąca. Jeśli umowę zawrzesz np. 5 stycznia, tego dnia rozpocznie się okres bezpłatny, a nowy okres rozliczeniowy zacznie się każdego 5 dnia miesiąca.

 

Ślicznie dziękuję...

 

Czy ktoś mi jeszcze może coś "opowiedzieć" o zestawie Dekoder PVR 7000 + moduł Wi-Fi?   :rolleyes: tak ślicznie proszę...  :wub:

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest to, że do dekoderów HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000, HD 5500s oraz PVR HD 7000 trafi oprogramowanie od ADB ? Czy to przypadek, że do 11 stycznia APS-y muszą zaktualizować dekodery które mają na stanie? Czy te dekodery uciągną takie oprogramowanie ? Trochę by było dziwne jak CP przestał by wspierać dekodery własnej produkcji CPT. Czy ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Porada by przeczekać?PS ja mam pytanie mam hd 3000 leżak w szafie muszę koniecznie go wyjąć podłączyć by aktualizacje zrobić?

Zależy jak stare oprogramowanie w nim masz. Nie z każdej wersji można zrobić upgrade do najnowszej. Jednak powinieneś spróbować zaktualizować.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...