Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy HD7000 jest gorszy od Sagem'a ESI-88 to nie wiem. Nie miałem z tym dekoderem do czynienia. Z pewnością jest jednak inny od Sagem'a. Grafikę ekranową ma pewnie taką samą, jak pozostałe dekodery serii HDx000, czyli brzydką, pomarańczową. :? W Sagem'ie grafika ekranowa jest "nowocześniejsza", zdecydowanie ładniejsza i przyjemniejsza dla oka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner ma być dla osoby która nie jest biegła w sprawach technicznych.

 

Własny, niezależny tuner to zawsze niewiadoma. Np. "kulawo" działające EPG i inne możliwe "kwiatki". Poza tym, dobrej klasy tuner kosztuje ok 700zł - przy darmowej dzierżawie od Polsatu - jest to mało opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Prośba o pomoc.

Który z dekoderów Polsatu zachowuje się najbardziej stabilnie i ma najlepszą jakość obrazu?

Z góry dziękuję za pomoc

 

Zależy co chcesz "robić" na tym dekoderze. Jeżeli chcesz go podłączyć do netu i korzystać z usług sieciowych to odrzadzam PVR 7000. Jest na maxa niestabilny i będziesz się frustrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner ma być dla osoby która nie jest biegła w sprawach technicznych.

 

Noo, chyba że tak. Dla takiej osoby własny tuner niezależny rzeczywiście może okazać się kłopotliwy. W takim przypadku faktycznie lepszym wyborem będzie dekoder dedykowany operatora. Tego typu sprzęt jest właśnie z myślą o takich osobach. A że operatorzy wciskają go na siłę wszystkim swoim klientom to już inna rzecz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moduł CI !! najlepszym wyjściem jest własny dekoder z modułem CI. Masz wtedy gwarancję jakości i stabilnego oprogramowania. Zauważyłem także że z dekoderami typu Ferguson jest mniej problemów niż z dekoderem od CP HD X000 czy nawet i ESI-88 :)

Edytowane przez CzarnyKruko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś nieraz wspominałem tu na forum, w mojej ocenie każdy tuner niezależny (nawet najprostszy model) będzie z pewnością lepszym rozwiązaniem, niż jakikolwiek dekoder dedykowany operatora.

Jeśli jednak ktoś jest absolutnie kompletnym laikiem w dziedzinie TV-SAT to dla takiej osoby jednak lepszym wyborem będzie dekoder dedykowany. Jest banalnie prosty w obsłudze i nie trzeba też martwić tym, że jakiś kanał zniknął i trzeba go sobie ponownie zaprogramować. Tu wszystko leci "z automatu". A w razie awarii dekodera, wystarczy pójść z nim do APS-u i wymienić na nowy. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników (takich, jak my :P) taki dekoderek dedykowany to już zdecydowanie za mało.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cyfrowy Polsat z dekoderami TechniSat. Rabat na abonament
Do sprzedaży trafiły zestawy zawierające dekodery TechniSat HD premium wyposażone w gniazdo CI+ oraz voucher uprawniający do podpisania umowy na telewizję Cyfrowego Polsatu w promocyjnych cenach oraz moduł CAM CI+ za 1 zł.

 

Za: media 2
całość:
 
 
No no trzeba przyznać że zaszaleli :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...