Skocz do zawartości

Moderator roku 2008


Moderatorem roku 2008 powinien zostać:  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moderatorem roku 2008 powinien zostać:

    • bogdan425
      6
    • Palikot
      7
    • PawelU1981
      4
    • pitter
      2
    • RafiX
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

To ja zacznę. Praca moda nie jest lekka, choć ostatnio nie mam czasu dla forum, to sądzę iż na miano moda roku zasłużył Rafix. Pan, który bardzo się stara, robi kawał dobrej roboty jeśli idzie o wykazy kanałów i pisanie o ciekawych kanałach na orbicie. Poza tym jest mało konfliktowy i posiada dar jednoczenia sobie ludzi. Takie mam odczucia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Stawiam na Palikota dużo pomaga na forum jest bardzo aktywny podziwiam jego upór z walką z błędami gramatycznymi.Z Powielaniem wątkow.Z oftopami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was jest najlepiej oceniany ? Myślę, że wszyscy są dobrze oceniani. Nie mówię tak dlatego, że na szczęście nie miałem przyjemność poznać od strony ostrzeżeń, czy banów :lol2: ale tak myślę. Mam też wrażenie, że jako jedyny z całej ekipy - RafiX, już się po prostu urodził moderatorem :D Tak też zagłosowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym moderatorem na forum Sat Kuriera jest RafiX, bo świetnie wykonuje swoją pracę, lubi i umie zażartować, pisze newsy o kanałach z całej orbity etc.

To, że zagłosowałem na powyższego moderatora nie oznacza, że inni wykonują źle swoją pracę. Wręcz przeciwnie - cały zespół wykonuje kawał świetnej roboty :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście Rafix. Każdego piknie wspomoże, doradzi, pokieruje, kto tylko potrzebuje pomocy, jak i potrafi zganić. Za to, że umieścił mnie na czarnej liście. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepszym moderatorem jest RafiX. Z tej krótkiej listy osób odpowiadających za porządek na forum, on chyba najbardziej przypadł mi do gustu, a jego poziom jego wypowiedzi oraz pracy na forum uważam za bardzo dobry. Szkoda, że nie można zagłosować na najgorszego moderatora forum, bo też taki jeden by się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość głosów jest na Rafix-a.

Ale on nie zasługuje na ten tytuł bo nieraz pokazywał swoją wyższość nad innymi forumowiczami

oraz jednego ukarze a za kilka minut drugiemu pisze ze uniknął kary bo ma dziś dobry humor.

Nie podleda dykusji jego obszerna wiedza.

Dostać tytuł Moderatora roku za to że jest dobrym w robieniu prządku nna forum to trochę za mało.

Moja ocena jest surowa ale nie staram się nikomu oceny upiększać.

 

Oddałem głos na Bogdan425.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to każdy moderator stara trzymać tutaj ład i porządek, ale ze wszystkich wymienionych głos oddałem na RafiX'a. Argumenty zostały już podane przez osoby, które również na niego głosowały, więc nie zamierzam się bezcelowo powtarzać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zwlekałem ze swoim wpisem tutaj, ale tylko z tego względu, że nie wiedziałem co napisać :oops:, a z drugiej strony nie wypadałoby mi nie podziękować Wszystkim za oddane głosy na moją osobę. Widzę też, że pozytywnie głosowały na mnie osoby, którym wcześniej udzieliłem surowej reprymendy, czy nawet nagrodziłem ostrzeżeniem. Tym bardziej jestem zdziwiony, gdyż szczególnie te osoby powinny mnie traktować jako wroga numer 1, ale tak nie jest :shock:

 

Oczywiście lubię porządek, jako ciekawostkę dodam, że ostatnimi czasy wyznaję nowe motto mówiące o tym, że tylko trzymany porządek jest w stanie uratować nas przed globalnym kryzysem finansowym, czy nawet zbliżającym się końcem Świata (coś koło 2012r.). :idea: Oczywiście tej zasady nadal będę się trzymał :smile:

 

Szkoda, że nie uzyskałem więcej negatywnych komentarzy na temat mojej pracy na rzecz Forum. Wtedy mógłbym poprawić swoje błędy, które na pewno popełniam. No cóż, może innym razem trafi się taka możliwość ;)Moim zdaniem i tak największą rolę odgrywają tutaj użytkownicy (bez Was Forum nie mogłoby istnieć). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...