Skocz do zawartości

Ale kino+


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci nie rozkazuje oglądać, wolna wola. Ja dam mu szansę, wiele wg. Twojej opinii zapychaczy, okazało się całkiem interesującymi serialami. A już Twoje porównanie Ale Kino do Polsat Film, to było przegięcie. Na tym ostatnim kanale nie obejrzałem nic, w odróżnieniu od Ale Kino. Przecież tu leciały takie seriale jak Fargo, House of Cards, Masters of sex(szkoda, że nie ma kontynuacji), Sherlock czy Luther. To wszystko zapychacze!? A filmy Zatrzymane życie, Smak curry, Jak zakochani i wiele innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się. Dotychczas to Ty precież byłeś fanem wartościowania filmów wg tego co jest na IMDB itp, więc przytoczyłem stosunkowo niską ocenę tego serialu z tego własnie serwisu.

 

Napisałem, że Ale Kino obniżyło poziom i jest trochę ambitniejszym Polsat Filmem, dałem też dla potwierdzenia ramówkę sprzed kilku lat do porównania z obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie gorączkuję, nie lubię tylko jak ktoś wiecznie coś krytykuje. Ty to niestety uwielbiasz. Dla mnie to wartościowy kanał, tym bardziej, że nie jest kanałem tzw. premium, brak na nim reklam podczas filmów, jest możliwość wybrania wersji językowej. Czy tak samo jest na Polsacie Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w krytyce jeśli ma podstawy, a w tym przypadku tak jest.

 

Nie odnosiłem się do tego czy są reklamy czy nie, tylko do zawartości filmowej, która w przypadku Ale KIno przez lata zjechała w dół i zapychania ramówki powtarzanymi w kółko tymi samymi filmami krótkometrażowymi, filmami typu "Dług" emitowanymi co dwa dni na różnych kanałach NC+ i serialami albo słabej jakości, a jak akurat są dobre to urywanymi (gdzie drugi sezon wspomnianego Masters of Sex albo trzeci House of Cards? ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 9-15.11.2015

 

Poniedziałek 9 listopada

20:10 Uwiedzenie Joe Tynana - dramat sensacyjny, USA 1979 Ale Kino+

 

Wtorek 10 listopada

20:10 Omar - dramat obyczajowy, Palestyna 2013 Ale Kino+

 

Czwartek 12 listopada

20:10 Biały bóg - thriller, Niemcy/Szwecja/Węgry 2014 Ale Kino+

 

Sobota 14 listopada

18:10 Jia Zhang-ke - chłopak z Fenjanu - dokumentalny, Brazylia 2014 Ale Kino+

20:10 Dotyk grzechu - dramat obyczajowy, Chiny 2013 Ale Kino+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mamy bardzo dobry miesiąc ale trzeba przyznac, że zwykle listopad to najlepszy miesiąc w płatnych telewizjach. Niestety na AK+ jest zbyt duzo seriali a do tego są dni bez żadnej premiery co kiedyś się nie zdarzało. Mimo tego spadku poziomu to i tak bardzo dobra stacja.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon "Fargo" będzie po emisji w kolekcji seriali NC+. Takie stanowisko przedstawiło AleKino+ na pytanie o ten serial. Więc najwcześniej pewnie styczeń/luty, a może wiosna. Co do "Masters..." to I sezon zdecydowanie najostrzejszy jeśli można tak to ująć, więc może ktoś rzeczywiście poczuł się urażony, choć dziwne żeby czuć się urażonym serialem niemal biograficznym, który jednak ma więcej do zaoferowania niż sceny seksu. Nawet "Knick" zniknął z HBO i przenieśli do Cinemaxa po 22. Może seriale o lekarzach są zbyt wymagające? Pomijając oczywiście jakieś parodie typu "Szpital", czy "Na dobre i na złe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon "Fargo" będzie po emisji w kolekcji seriali NC+. Takie stanowisko przedstawiło AleKino+ na pytanie o ten serial. Więc najwcześniej pewnie styczeń/luty, a może wiosna. Co do "Masters..." to I sezon zdecydowanie najostrzejszy jeśli można tak to ująć, więc może ktoś rzeczywiście poczuł się urażony, choć dziwne żeby czuć się urażonym serialem niemal biograficznym, który jednak ma więcej do zaoferowania niż sceny seksu. Nawet "Knick" zniknął z HBO i przenieśli do Cinemaxa po 22. Może seriale o lekarzach są zbyt wymagające? Pomijając oczywiście jakieś parodie typu "Szpital", czy "Na dobre i na złe".

I sezon serialu  "Knick" też miał premierę w Cinemax, dopiero chyba po pół roku był wyświetlany w HBO.Najbardziej mi szkoda produkcji "Masters of sex". Ciągle mam nadzieję, że legalnie w polskiej tv będę mógł go obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 16-22.11.2015

 

Poniedziałek 16 listopada

20:10 Wideodrom - thriller SF, Kanada 1983 Ale Kino+

 

Czwartek 19 listopada

20:10 Porwanie Michela Houellebecqa - komedia, Francja 2014 Ale Kino+

 

Sobota 21 listopada

20:10 Lot nad kukułczym gniazdem - dramat psychologiczny, USA 1975 Ale Kino+

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 23-29.11.2015

 

Poniedziałek 23 listopada

20:10 Mąż fryzjerki - dramat kryminalny, Francja 1990 Ale Kino+

 

Wtorek 24 listopada

20:10 Sierociniec - horror, Meksyk/Hiszpania 2007 Ale Kino+

 

Czwartek 26 listopada

22:45 Tylko Bóg wybacza - thriller, Szwecja/Francja/Dania/Tajlandia/USA 2013 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta seria miała premierę w seriale + więc teraz kolej na TV.Logiczne 

 

Następny wyskakuje z tym netflixem który nie ma szans w polsce jeśli nie zostanie dodany jako apka w telewizorach.

Jeśli ma być jako serwis dostepny wyłącznie w kompach to zostanie wyśmiany.Bo to wszystko za darmo mają torrenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...