Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warner Bros. udostępniło w sieci główny zwiastun nowej odsłony kultowego Martwego zła

Martwe zło: Przebudzenie przenosi się z lasu do miasta. Film opowie o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach, gdzie wcieliły się Lily Sullivan i Alyssa Sutherland.  Lee Cronin, twórca między innymi dreszczowca „Impostor”, wyreżyserował film do własnego scenariusza.

Premiera filmu odbędzie się 21 kwietnia tego roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według dyrektora finansowego Gunnara Wiedenfelsa dni, w których Warner Bros. Discovery usuwało treści dla celów podatkowych, minęły.

 

Cytat

Po serii brutalnych posunięć w 2022 r., w tym skasowaniu „Batgirl ”, skasowaniu dramatu HBO JJ Abramsa Demimonde  oraz seriali TBS, takich jak The Big D, Chad i Kill The Orange Bear , a także szeregu odwołań, w tym Westworld , Wiedenfels powiedział: „Skończyliśmy z tym rozdziałem”.

 

Jednocześnie stwierdził, że nie będą ciąć wydatków na treści, tylko będą wydawać z głową. Oraz, że usuwanie treści czeka też konkurencję w sytuacji, gdy akcjonariusze wszystkich platform chcą rentowności i zysków.

Cytat

Przemawiając na konferencji Citibank, dyrektor zasygnalizował również, że ruchy firmy w obszarze treści, od usuwania starych tytułów z HBO Max i anulowania niektórych programów, prawdopodobnie zostaną skopiowane przez konkurencję w tej przestrzeni, a ceny usług przesyłania strumieniowego wzrosną. ponieważ firmy dążą do rentowności ponad zasięgiem.

 

https://deadline.com/2023/01/warner-bros-discovery-content-writeoffs-cfo-scolds-entertainment-for-spending-frenzy-1235212199/

 

*************

 

Twórcy serialu The Last of Us pokazali materiał zza kulis ;)

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był wykaz premier ma pierwszą połowę stycznia?

Przemawiając na konferencji Citibank, dyrektor zasygnalizował również, że ruchy firmy w obszarze treści, od usuwania starych tytułów z HBO Max i anulowania niektórych programów, prawdopodobnie zostaną skopiowane przez konkurencję w tej przestrzeni, a ceny usług przesyłania strumieniowego wzrosną. ponieważ firmy dążą do rentowności ponad zasięgiem. 


To już się dzieje. Disney+ przecież usunął ok 100 starszych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paweł 68 napisał(a):

Disney usuwa, ja nie będę gorszy. Usunę numer karty przed przedłużeniem subskrypcji. Zamiast opłacać cały rok, wykupię na miesiąc może dwa. To samo z Netflix, zapłacę dwa- trzy razy w roku. 

Zależy od oferty. Jeśli będzie roczne przedłużenie na warunkach jak przed startem usługi to pewnie przedłużę, chyba że usuną jakieś wielosezonówki, które obecnie sobie przypominam typu X Files, Lost, Buffy, Angel, Family Guy, American Dad, Futurama itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dodane na HBO MAX (06.01.23 r.):

 

"Mission: Impossible II",

"Mission: Impossible III",

"Mission: Impossible – Fallout",

"Mission: Impossible – Ghost Protocol",

"Mission: Impossible – Rogue Nation",

"Mission: Impossible",

"Na planie", [S20E01] 

 

Dodane tytuły:

 

"Irma Vep", 

"Mroczne serce lasu",

"Noe: Wybrany przez Boga",

"Piękne istoty",

"Sześć dni roboczych", 

"Życie jest powieścią", 

 

Nowe odcinki:

 

"Plotkara", [S02E07] 

"Romulus", [2 odcinki] 

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"We're Here", [+ 1 audio, + 1 napisy]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Irma Vep" to film oryginalny z 1996. Serial pod tym samym tytułem jest od kilku miesięcy. Można zatem porównać wizję reżysera współczesną, a tym co zrobił 25 lat wcześniej. Serial mi się szalenie podobał, bo jest komentarzem do współczesnej kondycji kina, gdzie blockbustery komiksowe walczą z tytułami arthouse'owymi. I oczywiście Alicia Vikander w jednej ze swoich najlepszych ról. W wersji wcześniejszej grała Maggie Cheung. Dobrze, że dodali ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięte z HBO MAX oryginalne europejskie seriale (jak np. "Miasto Niedźwiedzia" czy "Przybysze") oraz kilka nowych w tym polska produkcja "Warszawianka" wylądują w Sky Showtime.

Te premierowe, jako Sky Showtime Original.

https://satkurier.pl/news/224578/warszawianka-jedna-z-produkcji-oryginalnych-skyshowtime.html

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/skyshowtime-kupuje-seriale-hbo-max-na-liscie-polska-warszawianka

 

Poziom orania HBO MAX przez nowego właściciela jest nawet większy niż się spodziewałem.

W tym serwisie FAST o ile powstanie to zapewne znajdziemy "Na wspólnej" ;).

Żarty stroi już sobie nawet konkurencja: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2023/01/09/the-boys-and-amazon-make-fun-of-hbo-max-for-deleting-its-content

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (11.01.23 r.):

"Proces Joanny d'Arc", 
"Wszyscy rozmawiają o pogodzie", 


Nowe odcinki:

"Młody Sheldon", [S06E09]


Usunięto:

"Święta w Hogwarcie",    


Usunięto odcinki:

"Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu",    


Źródło:

https://upflix.pl/aktualnosci/aktualizacja-oferty-hbo-max-polska-co-dodano-w-katalogu-2023-01-11

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Dodano źródło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nic ciekawego do HBO nie trafia i od miesiecy nic tam nie oglądam. Skończy się promo wiosna i zrezygnuję. Potem wezmę 2 razy do roku na miesiąc by nadrobić zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

Drugi twierdzi, że HBO ma dobre filmy

Czy ja napisałem, że HBO ma nie dobre filmy?

13 godzin temu, Arkon napisał(a):

Najlepszy miniserial- "Biały Lotos", najlepszy serial dramatyczny- "Ród smoka"

Pierwszy mnie nie zainteresował. Drugi dobry. Jak na ostatnie półrocze to chyba cienko,nie sądzisz?

13 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Fakt dwa seriale które jak ktos ma ochote oganie przez tydzień to argumet by abonować cały czas ten serwis😂 A zapomniałem jest jeszcze trzeci czyli trzeba abonować by nie być do tyłu i oglądać w dzień premiery.

Wyjątkowo się z zgadzam z każdym Twoim słowem😁

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak ktoś  wyciąga takie wnioski. Oczywistym jest, że Złote Globy dostają pojedyncze seriale czy filmy. Ja już w tym temacie pisałem o wielu innych produkcjach, które zrobiły na mnie wrażenie. Z seriali z tego roku choćby "Ktoś, gdzieś", "Tokyo Vice", "Peacemaker", "Minx" czy II sezon "Hacks". Dla mnie ten serwis ma najlepszy stosunek jakości do ceny, bo za 20 zł dostaję mnóstwo ciekawych treści. A teraz podkreślę, żeby wszyscy zrozumieli- jest to tylko i wyłącznie moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał(a):

Rzeczywiście nic ciekawego w HBO Max nie ma, Złote Globy o tym świadczą najlepiej. Najlepszy miniserial- "Biały Lotos", najlepszy serial dramatyczny- "Ród smoka". A za chwilę trafia chwalony wszędzie serial "The last of us".  Nie ma co oglądać. :)

Mnie na przykład wali co świadczą Złote Globy czy inne tego typu nagrody. Ja oglądam co mnie interesuje. Wymienione przez Ciebie tytuły mnie nie ruszają. A w serwisie HBO max, to ostatnio jak nie komiksowe dziadostwa, to jakieś bajki historyczne typu (sm)Ród smoka albo pseudo komedie (Pępek świata, Biały Lotos), że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Cały czas abonuję, bo się łudzę, że w końcu pojawią się ciekawsze propozycje niż jakieś bajki typu Black Adam. Ostatni ciekawy serial który tam oglądałem, to "Opowieść Podręcznej". A teraz podkreślę, żeby wszyscy zrozumieli. Jest to tylko i wyłącznie moja opinia.:smile:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HBO u operatora tel, jeszcze załapałem się na promocję no limit sms, rozmów i zacny pakiet GB + HBO Max za 35 zł miesięcznie wsztstko. I to na czas nieokreślony. 

I tak szczerze powiedziawszy to na tym HBO kompletnie nic nie ma. Nie pamiętam kiedy ostatni raz coś tu obejrzałem. 

Już nawet Disney+ ma więcej użytkowników od hbo a to o czymś świadczy.

Najgorsze jest to, że HBO był kiedyś marka premium a przez ostatnie poczynania ich presesa stali się ośmieszeniem na cały świat, poprzez usuwanie lub sprzedawanie swoich licencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...