Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej będzie nawet "ciekawiej". Ten serial to takie typowe, stare HBO - skandalizowanie trochę na siłę :).

O ile w np. w "Dziewczynach" to miało cel dla całości przekazu i stanowiło clou tego serialu, to tutaj moją reakcją było jedynie "meh".

Do mnie "Biały Lotos" nie trafił w ogóle, wymęczyłem go. Drugiego sezonu nie obejrzałem i nie zamierzam.

Zreszą po Rotten ciekawie widać jaki jest rozstrzał między ocenami krytyków (91%) i widzów (64%).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać szansę temu serwisowi. Dziewczyny... były nawet ok. Teraz sobie wymysliłem Biały Lotos,Odwilż lub Luther. Po długim namyśle wybór padł na ten pierwszy. Pierwszy odcinek mi sie nawet podoba a skoro ma być jeszcze ciekawiej to oglądam dalej😀 A już się bałem że będzie lipa bo często co sie @Arkon podobało mi sie nie podobało wcale lub średnio😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (15.12.22 r.) :

 

"Hannes", 

"Maria Marta: Zbrodnia w Country Club", [8 odcinków] 

"Miss Cleo: Twoja wróżka",

"Rick i Morty: Summer spotyka Boga (Rick spotyka Diabła)", 

"Tajemnice piłki nożnej", 

 

Nowe odcinki:

 

"Plotkara", [S02E04] 

"Shaq", [S01E04] 

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Zmowa", [+ 1 audio, + 1 napisy]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/13/2022 at 12:20 PM, bgmnt said:

Koniec kwartału (i całego roku)... To nie koniec cięć.

No i zgodnie z tym co pisałem ;).

"Warner Bros. Discovery to Take Additional $800M-$1B in Writeoffs, Says ‘Westworld,’ ‘The Nevers’ Being Licensed to Third-Party Streamers

The writeoffs come after HBO Max pulled 'Westworld' from its streaming service, with other high-profile projects canceled or axed."

https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/warner-bros-discovery-to-take-additional-800m-in-content-and-development-writeoffs-1235282281/

 

Z oferty zostaną też usunięte anulowane wcześniej seriale "Wychowane przez wilki" i "Miłość ponad czasem" oraz reality "Być jak Magic Mike".

https://deadline.com/2022/12/raised-by-wolves-the-time-travelers-wife-among-other-titles-being-removed-from-hbo-max-as-warner-bros-discovery-lines-up-fast-plans-1235199433/

 

Swoją drogą w temacie nikt nie wspomnial o innym ubitym parę dni temu projekcie, "Wonder Woman 3" (akurat tu bardzo dobrze, bo jedynka była słaba, a 1984 żenująca).

 

I tak jak się spodziewalem, Cavilla jednak zrobili w bambuko... Jaki ten Warner jest przewidywalny 🤣.

"Henry Cavill dropped as Superman weeks after announcing return to role"

https://www.theguardian.com/film/2022/dec/15/henry-cavill-dropped-as-superman-after-james-gunn-announces-new-movie

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 01:22, spotify napisał(a):

 

Co jak co, ale usuwanie Westworld to już przeginka 🤦‍♂️🤦‍♂️

 

Cisną się bardzo brzydkie słowa. Zwyczajne [beep].

Poszczególne tytuły mają datę usunięcia 18.12.

 

Mi akurat zależało na serialu "Miłość ponad czasem"

Nie dam rady go zobaczyć do niedzieli.

 

Poprosiłem HBO, żeby dało maraton tego serialu w ramówce w ramach maratonu, żeby była możliwość nagrania go przed usunięciem. Szanse małe.

Co ciekawe ten serial jest dostępny w usłudze c+ i ponoć on tam zostanie.

 

Tymczasem w produkcji są takie pozycje jak "Conjuring 4" i serial "Welcome do Derry". Są zapowiedziane na 2024 rok.

Trafią na HBO MAX albo jego następcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że należy oglądać na bieżąco. 

Ale wyjątkowe dziwne, że usuwają swój flagowy serial z serwisu na którego produkcję i promocję wyrzucili grube miliony. Przez tyle lat tłukli nam do głowy jak mamy bardzo pokochać "Westworld", a teraz nam pokazują środkowy palec?

"Miłość ponad czasem" pojawiała się w paśmie poniedziałkowym, czyli po niedzielnej premierze w USA. Czyli również należała do produkcji premium HBO. Sam serial może nie jest powalający, ale fajnie nakręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do już zapowiedzianych do usunięcia z HBO Max originalsów jak "Westworld", "Kroniki Gordity", "Wychowane przez wilki" "Być jak Magic Mike", "FBoy Island", "Minx", "Love life", "Miłość ponad czasem", "Nierealne" dołaczył także serial "Stworzona do milości". Wszystko ma wylecieć 18 grudnia.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki na HBO MAX (16.12.22 r.):

 

"Branson", [S01E03] 

"Doom Patrol", [S04E03] 

"Raj utracony 3: Czyściec", 

"Romulus", [2 odcinki] 

"Życie seksualne studentek", [2 odcinki] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Atsuko Okatsuka: Intruz", 

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Pani sprzątająca", [+ 2 audio, + 2 napisy]

"We're Here", [+ 1 audio, + 1 napisy]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę Biały Lotos mi sie naprawde podobał ten serial. Troche mało pikantne scenki 18+ ale i tego sie po HBO nie spodziewałem. Podsumowując  w tym tygodniu  Życie seksualne studentek i Biały Lotos i nie był to zdecydowanie czas stracony. Co nie zmienia faktu że filmu dobrego to już tu dość długo nie oglądałem. Ostatnio chyba był to Elvis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie się zgadzam. Tytuły, które głównie wylatują to produkcje HBO MAX a nie HBO.

Westworld nie ukończony, więc tak większość do tego z tego powodu nie wróci. A 0,5mld leży. Fast może dać im drugą szansę. Podobnie produkcje, które nie miały poziomu HBO a do tego małą oglądalność a tantiemy trzeba płacić, to wracają do właścicieli. Z biznesowego punktu widzenia, dobre posunięcie. Z marketingowego niestety nie. Ale trzeba wybrać mniejsze zło.

Natomiast Westworld miał zostać ukończony

Cytat

W połączeniu z tymi doniesieniami, serwis The Hollywood Reporter poinformował właśnie, że twórcom „Westworldu” zaproponowano odratowanie serii na kolejny i najpewniej finałowy sezon. Showrunnerzy Jonathan Nolan i Lisa Joy mieli otrzymać wybór między zakończeniem serii po odcinkach czwartego sezonu a domknięciem opowiadanej historii, ale przy drastycznie okrojonym budżecie realizacyjnym (przypomnijmy, że koszt wyprodukowania czwartej serii wyniósł 150 milionów dolarów). W skromniejszej formie piąty sezon miałby zadebiutować właśnie w ramach niedoprecyzowanej, reklamowej usługi Warnera (serwisy takie określa się wspólnym mianem FAST, czyli Free-Ad Supported Television – zaliczają się do nich takie amerykańskie platformy jak TUBI, Pluto TV czy Freevee). Twórcy szybko odmówili realizacji odcinków w takich warunkach finansowych – twierdzą źródła THR.

 

 

 

6 godzin temu, domin107 napisał(a):

Cisną się bardzo brzydkie słowa. Zwyczajne [beep].

 

Pozostaje tylko zabawa w Jacka Sparrowa.

Z drugiej strony na każdej platformie były tytuły, których nie zdążyłem obejrzeć zanim wyleciały.

 

 

* Pojawił się pierwszy teaser nowego filmu Barbie. W kinach latem 2023.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety serwisy streamingowe miały zrewolucjonizować rzeczywistość, a tu wielu kultowych filmów i seriali nie ma nigdzie. Do tego każdy serwis nagle wyrzuca swoje produkcje oryginalne. Oczywiście nie zmienia to mojej opinii, że HBO Max filmowo i serialowo góruje zdecydowanie nad konkurencją i to za niecałe 20 zł. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista filmów i seriali na drugą połowę grudnia.

https://upflix.pl/aktualnosci/oferta-hbo-max-na-koncowke-2022-roku-morbius-oraz-black-adam-nadchodza-2022-12-15

 

Trzy filmy zwróciły moją uwagę. 

,,Men" ,, Blair Witch Project" I ,,Źródło" mam nadzieję, że to będzie ten film: 

 

 

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał(a):

Szczególnie filmowo🤣

To, że Tobie się nie podobają nie oznacza że są złe. Ostatnio świetny był "C'mon C'mon" czy "Najgorszy człowiek na świecie". Mnie najbardziej podoba się to, że są filmy artystyczne jak w/w, ale też hity kinowe jak "Batman" czy nowy Bond albo "Black Adam". Takiej różnorodności filmowej nie daje, moim zdaniem, żaden inny serwis.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba jedyna osoba która tu sie zachwyca oferta filmowa😂 Dziwne to  troche. Najgorszy... oglądałem nie podaboł mi sie  Batman to nawet nie będę komentował. Bond był ok. ostatnia pozycja SF więc nikt mnie na to nie namówi. Pierwszej pozycji nie ogladałem ale za to oglądałem Kobieta mimo szczerych chęci nie dotrwałem do końca🤣 Edit o jest druga osoba.Jak na zarejstrowane na forum tysiące to duzo.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro panuje taka ożywiona rozmowa na temat oferty filmowej to takie nurtuje mnie pytanie. Skoro w HBO pokazywane są filmy dystrybutora M2Films i Skoro były już takie filmy jak wspomniany wyżej,, Najgorszy człowiek na świecie" oraz wcześniej,,Hazardzista"  czy ,, X" lub

,, Men" to czy pokażą dokument ,,Duch sniegów" ?  Film O panterze śnieżnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...