Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to dodali film dla dzieci "Biuro Ochrony Magii". Zastanawiam się, czy Zaslav ma w ogóle jakąś koncepcję fuzji HBO MAX z Discovery+??? Obawiam się, że chodzi o marginalizację HBO, a wybicie w górę Discovery+, w końcu Discovery+ to "dziecko" Zaslava. Dlatego wylatuje tak dużo tytułów z HBO MAX. 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty widziałeś to słuchowisko dla inwestorów ? 

Bo widzę, że nie.

Przytaczasz jakieś obawy rodem z pudelka gdzie szuka się sensacji. A pewnie i klakierzy netflixa kochają takie motywy.

Myślisz, że sam Zaslav chce platformy, która oleje Batmana i będą tam górować programy typu "wielkie konstrukcje"?

I to sprawi, że pobije całą konkurencję ?

To tak jakbyś wierzył, że tam pracują sami sabotażyści, którzy chcą, żeby netlix czy disney+ rosły w siłę a hbo/warner były na skraju przepaści.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że sam Zaslav chce platformy, która oleje Batmana i będą tam górować programy typu "wielkie konstrukcje"?
I to sprawi, że pobije całą konkurencję ?


W Discovery liczy się Excel i tylko to. Wyprodukować jak najtaniej, sprzedać z jak największym zyskiem. Takie Batmany kosztują kupę kasy, a golasy na Alasce bardzo mało. Współpracuję przy tworzeniu treści dla TVN od kilkunastu lat i najgorsze co spotkało tę stację to Amerykanie. Przypomnij mi, kiedy ostatnio TVN wyprodukował dobry serial?

Więc tak, ja też czuję, że dobrze na HBO już było…

Aaa i jeśli wierzysz w to co Zaslav mówi inwestorom, to mam nadzieję, że Cię chłop nie zawiedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaslav się z wyścigu SVOD wypisał i z konkurencją w postaci Netflixa czy Disney+ nie ma zamiaru się bić.

I to jest powszechna opinia, a nie "klakierów Netflixa" i wynika to wprost z wielu jego wypowiedzi.

 

On chce ciągnać dalej kasę z linearnej tv jak i z kin. Po prostu zakłada, że ma z tego większy przychód przy mniejszym nakładzie pracy. Do obu źródeł nie trzeba dorzucać po kilkadziesiąt oryginalnych drogich tytułów na kwartał, żeby zarabiać.

"Jakościowe treści" od HBO oczywiście będą, ale w takiej liczbie, żeby starczylo na premiery na amerykańskim linearnym kanale. Na to wskazują zwolnienia o których pisałem wyzej.

 

https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/david-zaslavs-hollywood-doctrine-make-sure-we-get-paid-1235195846/

"The Warner Bros. Discovery chief wants to be the anti-Netflix: all in on theatrical, a fan of linear TV, happy to sell content to other players and focused on the bottom line."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprzedać ? A komu to sprzeda ? Kto to kupi ?

Ja w odróżnieniu od ciebie nie widzę złego kierunku. Warner chce iść tropem dieneya trochę. Disney ma u siebie różne treści bo jest tam też national geographic. Tak samo hbo chce mieć u siebie treści discovery czyli doumentalne.

Ciekawe projekty dc jak np. Constantine będą w produkcji.

Seriali od TVN nie oglądam. Słyszałem, że "Chyłka" nie była zła.

Ale tak. Chce mieć w jednym serwisie treści od hbo, discovery a i od tvn milionerów czy kuchenne rewolucje zerknę bez reklam w nowym serwisie warnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo hbo chce mieć u siebie treści discovery czyli doumentalne.


Ok, wszystko jasne. Ty myślisz, że to HBO kupiło Discovery. Niestety jest odwrotnie, a te materiały dokumentalne, o których piszesz, to już od lat głównie paradokumenty, czyli wyreżyserowana ściema dla Kowalskiego. To wyprzedaże garażowe zjedzą ambitne i niekoniecznie opłacalne produkcje HBO, za kilka lat poziom wspólnej platformy będzie szedł w tym kierunku. Bo to się opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, all999 napisał:

 


W Discovery liczy się Excel i tylko to. Wyprodukować jak najtaniej, sprzedać z jak największym zyskiem. Takie Batmany kosztują kupę kasy, a golasy na Alasce bardzo mało. Współpracuję przy tworzeniu treści dla TVN od kilkunastu lat i najgorsze co spotkało tę stację to Amerykanie. Przypomnij mi, kiedy ostatnio TVN wyprodukował dobry serial?

Więc tak, ja też czuję, że dobrze na HBO już było…

Aaa i jeśli wierzysz w to co Zaslav mówi inwestorom, to mam nadzieję, że Cię chłop nie zawiedzie :)

 

Co więcej, ja widzę szansę dla TVN. Skoro hbo nie jest jest teraz chętne do produkcji swoich originalsów lokalnych to może na tym skorzystać tvn produkując swoje produkcje przejmując trochę rolę originalsów.

8 minut temu, all999 napisał:

 


Ok, wszystko jasne. Ty myślisz, że to HBO kupiło Discovery. Niestety jest odwrotnie, a te materiały dokumentalne, o których piszesz, to już od lat głównie paradokumenty, czyli wyreżyserowana ściema dla Kowalskiego. To wyprzedaże garażowe zjedzą ambitne i niekoniecznie opłacalne produkcje HBO, za kilka lat poziom wspólnej platformy będzie szedł w tym kierunku. Bo to się opłaca.

 

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie kluczowe - kto za to będzie płacił ?

To się opłaca za co ktoś chętnie zapłaci. 

Teoria spiskowa.

Nigdzie nie pisałem, że HBo kupiło discovery. To był skrót myslowy w kontekście jednej platformy.

Tak było napisane.

Kluczowe projekty są tworzone bez przeszkód. nowy "True detective", "The Last of us", "Constantine",  ja na nie czekam i dla nich płacę. 

Edytowane przez domin107
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z HBO Go jest zdecydowanie lepiej. Lepsza jakość, klasyczne seriale i filmy WB, sporo tytułów Max Originals, wcześniejsze premiery kinowe.
Oczywiście, to co teraz robią ma negatywny wpływ na odbiór serwisu, ale za 2 lata nikt nie będzie o tym pamiętał

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

W porównaniu z HBO Go jest zdecydowanie lepiej. Lepsza jakość, klasyczne seriale i filmy WB, sporo tytułów Max Originals, wcześniejsze premiery kinowe.
Oczywiście, to co teraz robią ma negatywny wpływ na odbiór serwisu, ale za 2 lata nikt nie będzie o tym pamiętał

Co po tej lepszej jakości jak nie ma co oglądać?😂 Tu już oferta robi się gorsza niż na Amazonie. Tam oglądałem troche filmów czy nawet seriali bardzo dobrych a tu nie mogę na coś takiego trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie mogę zrozumieć usuwania Orginalsów HBO. To trochę wygląda tak, jakby Zaslav wybierał co ma być usunięte, bo mu nie podobało się. Oczywiście wiem, że to nie tak w rzeczywistości wygląda, ale chaos jest przeogromny. A tak w ogóle dziwne, że usunęli jeden odcinek "Watahy", a reszty nie i to odcinek 4 sezonu 2 -  dlaczego nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po tej lepszej jakości jak nie ma co oglądać? Tu już oferta robi się gorsza niż na Amazonie. Tam oglądałem troche filmów czy nawet seriali bardzo dobrych a tu nie mogę na coś takiego trafić.
To, że Ty nie masz co oglądać nie znaczy, że tak uważają wszyscy. Dla niektórych jest to serwis nr 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kolos22 napisał:

Ciągle nie mogę zrozumieć usuwania Orginalsów HBO. 

Może ten cytat trochę Ci to wyjaśni..

"Taking off the titles from streaming would also help Warner Bros. Discovery cut costs by removing lesser-watched programs to save money on residuals."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podaje bo każdy lubi co innego.  Mi np podobał się "tokyo vice" i "dynastia zwycięzców". Zachwalana przez większość Diuna była dla mnie nudna i całe szczęście że nie byłem na niej w heliosie bo żałowałbym 13zl za wydany bilet tak jak to było w przypadku matrix 4. 

Także o gustach się nie dyskutuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, czerstwy napisał:

Tak najlepszy widać w wątku ilu go zachwala😂 Szczególnie po ostatnich zmianach w ofercie🤣 Już nie wspomnę że prawie nikt nie potrafi podać kilka dobrych pozycji😀

Napiszę tylko produkcje z 2022- "Tokyo Vice", "Minx", "Peacemaker", "Ktoś, gdzieś". Trochę wcześniejsze, to choćby świetny "Hacks".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Vice to chyba mam cały czas na liście do zobaczenia. Ale to chyba serial więc dlatego się tym tak ociągam bo brak czasu. Nie wiem jak reszta pozycji. Ostatnio oglądałem tu Czarna skrzynka dość dobry ale  Trzynastu z Amazona zdecydowanie bardziej mi się podobało. Tak jak i kilka innych pozycji z konkurencji które wybrałem na chybił trafił. Tu podobny wybór i ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepszy widać w wątku ilu go zachwala Szczególnie po ostatnich zmianach w ofercie Już nie wspomnę że prawie nikt nie potrafi podać kilka dobrych pozycji
Patrzysz tylko przez pryzmat filmów. Teraz będzie duże rozdrobnienie i żaden serwis Cię w pełni nie zadowoli.
HBO Max to nie tylko filmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...