Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z końcem maja wypowiedziałem jedną umowę i pozostałem na drugiej. Za darmo wziąłem do niej nowego Cameleona za 20 zł /m-c. W ten oto sposób zaoszczędziłem 18 zł /m-c, a na dodatek druga karta umożliwia odbiór wyższego pakietu (Optimum HD) niż dotychczasowa umowa (Komfort). W sumie dzięki splitterowi oglądam teraz ten pakiet na 3 tv w dwóch domach (2+1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umowa mi się kończy 31.07.2013. Czy da jeszcze radę wziąć MR w cyfrze? Chodzi o drugą kartę i ew. dekoder.

W APS ponoć wydają bez problemu. Pomyśl także o zakupie własnego dekodera do MR. W NC+ za drugiego deka zapłacisz 20 zł/mc. A to rocznie 240 zeta. Za te pieniądze to na znanym serwisie aukcyjnym kupisz niezłą używkę, gdzie własną listę ustawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umowa mi się kończy 31.07.2013. Czy da jeszcze radę wziąć MR w cyfrze? Chodzi o drugą kartę i ew. dekoder.

Przed paroma dniami w pierwszym lepszym APS-ie bez problemu dostałem drugiego Cameleona (bez dekodera, bo mam własny). Widać ze karty są z odzysku. Wydanie karty jest bezpłatne, ale miesięczna opłata 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wziąłem multiroom na cyfre+. Do tej pory karta nie działa. Na jednym jest czarny obraz, a na drugim pojawia się informacja w stylu "karta niekatywna". Dzwoniłem na infolinię, ale powiedziano mi, że nie potrafią nic poradzić.

 

Da się coś z tym zrobić od ręki czy muszę iść wymienić kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak długo będzie oferowany jeszcze multiroom w postaci dwóch kart, czyli jak długo będzie oferowana usługa w oparciu o system kodowania z CYFRY+. Kiedyś wszyscy będą musieli przejść na kodowanie zapożyczone z N, czyli przejść na NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość marekpolek

karty prepaid w seca są nadal sprzedawane na okres 18 miesięcy, zatem na razie nie będzie żadnych zmian w systemach kodowania, nadal można dobierać również karty seca jako multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...