Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O nie nie, nie mam zamiru niczego wymieniac, chce zostac na swoim sprzecie. Pytam, bo gdy przedluzalem umowe, bylo to zamieszanie i przez telefon sie dowiedzialem/zostalem poinformowany, ze gdy mi sie skonczy umowa w marcu (wtedy byla mowa o przyszlym roku, czyli 2014) to juz wszyscy beda musieli brac kary sparoane z dekoderami lub modulami, nie bedzie mozliwosci uzywania nC+ na wlasnym sprzecie. Na szczescie chyba sie z tego wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac na wlasnym sprzecie, mam na mysli, ze:

- Ja mam Fergusona Arive 120 Combo

- druga osoba ma dekoder SD od Cyfry+, kupiony za zlotowke

- Mamy razem multiroom na starych zasadach (dwie niezalezne karty)

 

Ja nie chce nic zmieniac, byle tylko karta i ew. opcje dodatkowe (np. France TV) dzialaly na moim dekoderze bez problemu.

Druga osoba alb zostanie na tym dekoderze, ktory teraz ma, albo wezmie jakis lepszy (tylko za jednorazowa zaplate jesli juz, wiem, ze nie ma zamiaru brac niczego w dzierzawe i placic co miesiac za dekoder).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

witam

uprzedzam, że jestem totalnym laikiem więc proszę o wyrozumiałość

czy jest możliwość zrobić samemu multiroom by działał 2 różnych lokalizacjach ? z tego c wiem to mam stary typ kary cyfry+ - jeśli się to da to czy jest ktoś chętny by się tym zająć - woj łódzkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś jeszcze w cyfrze, a chyba tak jest skoro piszesz w tym temacie, to idziesz do APS-u(punkt nc+) i mówisz że chcesz dobrać drugą kartę tzw.multiroom, oplata 20 zł/m-c

To jest normalna praktyka i żadnych dziwnych pytań nie powinno być ze strony dystrybutora

ps. warto zabrać ze sobą obecną kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Kiedy podpisywałeś lub przedłużałeś umowę? to może wiele wyjaśnić

Kartę pobierasz w punkcie nc+, jaki to posiadasz dekoder, był wcześniej używany z kartą c+?

 

umowę przedłużałem chyba pół roku temu mam kartę camaleon wydaną w 2008 roku choć chyba ja miałem wymienianą - nie pamiętam dokładnie - dekoder UltraBox+/PVR PACE a zatem czy jak dokupię 2 kartę to będzie mi on działała pod inna lokalizacja czy tylko na zasadzie zwykłego multi room? no i jak do [beep]y sprawdzić czy jestem w nc+ czy nadal w cyfrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...