Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy karty MR działają niezależnie? Chodzi mi o to, czy jak będą w odległości 1000km od siebie to też będą działać? Mama mi wyjeżdża na tydzień za zachodnią granicę wnuki niańczyć i pomyślałam, że jakby wzięła Sagemcoma i kartę to może działać. Czy dobrze kombinuję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jak dobiorę do posiadanego MR dekoder Pace HD PVR lub Philips PVR za 20 zł / m-c, to od kiedy liczy się opłata - od najbliższego całego m-ca czy od dnia odbioru dekodera proporcjonalnie za niepełny m-c.?

Druga sprawa czy po przejściu do nc+ będzie można wynegocjować mniejszą opłatę za ten PVR?.

Dodam że jeden do umowy za 0,- zł dekoder HD już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowali przy zestawie C+ Platinum z dodatkami za grubo powyżej 100 zł usługę multiroom na zasadach Cyfry+ za 15 zł na miesiąc i drugi dek 20 zł na miesiąc. Sumując to z pakietem, wyszło, że bardziej opłaca mi się przeskoczyć na All Inclusive+ z wymianą dekodera na ADB i wliczonym w pakiet multiroomem, tyle, że na zasadach z platformy n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, może ktoś wie bo to testował a może cyfra.tv pomoże.

Jestem jeszcze abo Cyfry i w ramach Multiroom mam pejsatego PVR i philpsa PVR. I przyznaje coraz mniej cierpliwości do tego drugiego. Na infolinii konsul powiedział, że nie ma sprawy i moge phila na pejsatego wymienić ale musze migrować do nc+. Oczywiście oferta słaba więc tematu nie podjąłem i sobie poczekam do wiosny do końca umowy. Pytanie czy ewentualnie takie działanie wymiany phila na pejsa można jakoś załatwić w APS. A jeżeli tak to jakimi metodami( np oddać phila bo wariauje i próbować wyrwać pejsatego czy też dadzą mi "nowego: phila), czy też mozna normalnie za jakąś dopłatą a jeżeli tak to jaką. Ponieważ to była 1 umowa to za oba deki płacę.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...