Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w punkcie nie przestrzegają procedur? Wypraszam sobie. Po co masz przynosić kartę, czy ją zdawać, skoro i tak dostajesz drugą taką samą? Po co mamy przyjmować sprawny sprzęt żeby zaraz wydać nowy, identyczny? Poza tym w punktach mamy powiedziane, że po prostu wydajemy drugą kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po prostu w Call Center cały czas posługują się starymi procedurami dotyczącymi kart zbliżeniowych, wtedy rzeczywiście trzeba było zdać standardową kartę aby otrzymać 2 nowe karty które trzeba było zbliżać co 6 godzin.... a ponieważ teraz sa 2 standardowe karty to starej się nie oddaje :D

 

Dystrybutorowi nie wolno zamienić karty jak nie jest wadliwa, a ponieważ @Igor_MG miał sprawną karte dostał tylko druga dodatkową, na co dzień spotykamy sie z faktem, że Call Center nie zna aktualnych procedur, które obowiązują dystrybutorów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oprócz starej karty napisali w piśmie przewodnim, żeby wziąc jeszcze do dystrybutora papierowy aneks który przyszedł po przedłużeniu umowy. Gdy tymczasem ja już dzień po przedłużeniu telefonicznym wziąłem zarówno drugą kartę jak i drugiego Pace tylko na dowód osobisty :) Procedury są widać stare i sztywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy wykupując multiroom, kartę mogę włożyć do swojego dekodera, czy tylko do dekodera oferowanego przez cyfrę, chodzi mi o dwa dekodery z nagrywarką, wiem, że w multiroomie oferują jeden, mam w tej chwili 2 pace PVR, w jednym byłaby karta główna w drugim do multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie opcję (MR lub nie) od cyfry+ to mając samą kartę lub dwie a nie mając sprzętu od cyfr+, chcąc wydzierżawić lub zakupić sprzęt a SZCZEGÓLNIE MODUŁ CI+ (jeśli zniknie SECA a zostanie NAGRA to ten moduł właśnie pracuje tylko na NAGRA) należy to zrobić jak najszybciej i oczywiście przed przejściem do NC+ . Moduły CI+ od cyfry+ będą wycofywane a nowe , które wejdą późnej będą parowane i na bank nie będą oferowane do oferty MR nowej platformy . Ja o mały włos bym się przejechał gdyż chciałem przejść do NC+ z MR dwie karty od cyfry+ (jak najbardziej można) już umowa była wydrukowana ale chciałem dobrać po podpisaniu umowy jakiś sprzęt była taka możliwość ale uwaga !!! tylko i wyłącznie sprzęt HD taki jak oferowała cyfra+ , niestety nie było możliwości wynajmu lub nawet zakupu modułu CI+ a na takim bardzo mi zależało (18 mc spokoju na TV z wejściem CI+). W APSie było kila cen za to samo (canal+ platinum bez HBO) czyli 99 / 109 i 119 wszystkie na 18 miesięcy (dodatkowo 10 zł za MR/mc. Wybrałem tą za 99 + 10 z MR , dotąd miałem superpremium z HBO za 99 + 20 za MR . Następnego dnia wycofałem nową umowę - wolę jednak dojechać na starych warunkach do końca (z HBO), chyba że zniknie kilkanaście kanałów a w zamian nic nie dojdzie to wtedy przejdę do NC+ z dwoma kartami opcją MR i modułem CI+ . Jeśli w między czasie zniknie taka możliwość to pożegnam się z cyfrą+ a nie przywitam Z NC+ tylko zmienię pakiet na wyższy w POLSACIE (mam moduł na własność i pakiet rodzinny hd zależało mi na polsat - sport i sport extra) i dobiorę MR . Mam też moduł n na kartę (nie zasilam od jakiegoś czasu) i kartę smarthd (obecnie działa ze względu na nsport - DODAM , ŻE KARTĘ SMARTHD MOŻNA ROZDZIELIĆ SPLITEREM NA KILKA TV SPRAWDZONE NA SPLITERZE BEZPRZEWODOWYM SMARTWI CZY NA INNYCH NIE WIEM ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@prz3m3k1, @argoncyc

Dopóki jesteście jeszcze w CYFRZE+ (nie przemigrowaliście jeszcze do nc+) to jak najbardziej możecie dobrać jeszcze Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart Cameleon (na zasadach CYFRY+). :) Należy jednak to zrobić jeszcze PRZED migracją do nc+. Jeśli przemigrujecie do nc+ bez Multiroom'u, a później będziecie chcieli go dobrać to nie będzie już możliwości uzyskania tej usługi na zasadzie znanej z CYFRY+. Wówczas już tylko dwa dekodery dedykowane nc+ sparowane z kartami i obowiązkowo połączone kablem sieciowym LAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prz3m3k1, @argoncyc

Dopóki jesteście jeszcze w CYFRZE+ (nie przemigrowaliście jeszcze do nc+) to jak najbardziej możecie dobrać jeszcze Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart Cameleon (na zasadach CYFRY+). :) Należy jednak to zrobić jeszcze PRZED migracją do nc+. Jeśli przemigrujecie do nc+ bez Multiroom'u, a później będziecie chcieli go dobrać to nie będzie już możliwości uzyskania tej usługi na zasadzie znanej z CYFRY+. Wówczas już tylko dwa dekodery dedykowane nc+ sparowane z kartami i obowiązkowo połączone kablem sieciowym LAN.

 

 

Dzwoniłem na infolinię, konsultant po konsultacji z przełożonym odpowiedział, że już "nie wydają" dodatkowych kart. Poprosiłem o szczegółowy regulamin, odpowiedział, że owego nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :brawo:

"Cyfrowy" multiroom o niebo lepszy od tego nc+.

Tu mogę wyciągnąć kartę z dekodera i włożyć do dekodera (innego) np. oddalonego o 180 km (np. na działce) i działa.

Parowanie kart z dekoderem to niestety uniemożliwia a już "dekoderowy LAN" to, jak dla mnie magia :)

A jak się nie ma WiFi :?: To tylko chyba kable ciągnięte przez piętra i pokoje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...