Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie odnośnie multiroom'u a dokładnie drugiego dekodera.

 

Czy istnieje możliwość, że dostanę drugi dekoder PVR za 5 zł w czasie kiedy trwa obecna umowa. Bo jak dzwoniłem do cyfry to zarzekają się, że podczas umowy nic nie mogą poradzić i cena drugiego dekodera to 20 zł.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polanko

Oczywiście, że jest to możliwe. Też rozmawiałem na infolinii i twierdzili, że absolutnie nie da się za 5 zł, ale jak napisałem ładnego maila to dostałem drugi dekoder PVR Philips za 5 zł. Trzeba próbować aż się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania umowy, to (patrząc na praktykę Cyfry+) będzie raczej niemożliwe.

Będzie raczej możliwe ale trzeba być upartym i przedstawić "przekonywujące" argumenty.

:lol2:

Gdy poczytasz ten wątek (kilka lub kilkanaście stron wcześniej) to dowiesz się, że wielu się ta sztuka udała. Wraz ze mną.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Cyfra plus dobrze traktuje swoich abonentów.

Mimo iż jestem w trakcie umowy po dwóch emailach do nich napisanych dostałem drugi dekoder za 5 zł. Grzecznie Pani poinformowała mnie, że prosi o kontakt kiedy odbiorę sprzęt ponieważ potrzebne będzie wprowadzenie zmian na moim kontrakcie i obniżenie wartości najmu dekodera o 15 zł. Muszę przyznać, że negocjacje przy przedłużaniu umowy sprawiły mi większą trudność aniżeli negocjacje w trakcie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj można dobrać do Multirooma wraz z nową umową Pace PVR 500GB za 15PLN/miesięcznie.

 

Czy ktoś z Was może orientuje się, jak wygląda możliwość dobrania PACE PVR 500 GB do istniejącej umowy? Jeśli obecnie do Multiroom mam pełnopłatnego Philips PVR za 20 PLN, to czy mogę go zdać i wziąć PACE PVR 500GB w jego miejsce (też za pełną odpłatnością)?

 

Dzwoniłem wczoraj do swojego najbliższego punktu CYFRY+, ale nawet nie wiedzieli, że można do nowych umów brać PACE PVR do MR. Jeśli ktoś z Was się orientuje się w tym temacie, będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po jednym mailu, otrzymałem możliwość wynajmu drugiego dekodera PVR w cenie 5zł miesięcznie do końca okresu minimalnego trwającej umowy. Dzisiaj rano dzwonił konsultant z informacją, że najem dotyczy dekodera PACE PVR 500GB. Jadę dzisiaj odebrać do przedstawiciela C+.

PACE 500GB - 0zł

Multiroom - 0zł

drugi PACE 500GB - 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tata dostał ofertę specjalną , że jest w Cyfrze od 2006 roku ofertę specjalną 14 zł , a od 30.01 6 miesięcy za free. Wczoraj dzwonili do taty że zarezerwował nam tą ofertę z Centrali , a dziś z APS że ten sprzęt zostanie przysłany (2 dekodery , 2 karty) i w wtorek odbiór sprzętu . Czy wziąć w tej ofercie czy nie

Mam pytanie czy muszę łazić po domu z kartą żeby pobrać uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w temacie multiroom. Pytanie może banalne ale przez kilkanaście lat nigdy z tej pocji nie korzystałem:-) Czytam i informacje są rózne... Jest coś na temat aktywacji modułu co 6 godzin... w innym miejscu nie ma mowy o modułach tylko dwie niezależne karty i dwa dekodery. Jak to jest w praktyce? Czy muszą być tunery platformowe, czy mogą indywidualne? Są jakieś moduły czy tylko zwykłe karty? Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby mój tuner (prywatny, nie z platformy) jako główny i dodatkwoo jakiś malutki z C+. Konwerter typu TWIN i jeden kabelek do jednego tunera a drugi do drugiego, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby mój tuner (prywatny, nie z platformy) jako główny i dodatkwoo jakiś malutki z C+. Konwerter typu TWIN i jeden kabelek do jednego tunera a drugi do drugiego, tak?

Spokojnie możesz tak zrobić. Są dwie niezależne karty. Co do tunerów to możesz brać od C+ dwa, jeden lub wcale. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...