Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że multiroom cyfry jest nadal dostępny. Dzisiaj odebrałem w aps drugą kartę cameleon i kolejny dekoder pace pvr. Kwiecieć wychodzi za free, a w maju 20 za dekoder i 20 za kartę. Z kolei jak byłem w aps tydzień temu, to musiałbym zapłacić 30 zł za kwiecień. Dodam, że umowa wygasa z końcem maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie proste pytanie odnośnie odbioru cyfry. Mam wykupiony abonament w domu ale większość czasu jako student spędzam na stancji. Czy mogę sobie po prostu wziąć pod pachę dekoder z kartą i podłączyć go na stancji? Oczywiście pod odpowiednio ustawioną antenę. Nie będzie żadnego problemu z odbiorem? Chyba, że wytarguje sobie multiroom to nawet nie będę musiał targać dekodera?

Mam nadzieję, że w miarę dobry dział się wstrzeliłem.

 

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma specjalnych anten satelitarnych do nc+, c+, polsatu, trwam, tvp czy innego tworu za wyjątkiem BBC :lol2: .

Na serio kup antenę przynajmniej 80cm i konwerter, odpowiednią ilość kabla koncentrycznego dobrej jakości. Podłącz, wyreguluj i oglądaj. Co do anten są właściwie podobnej jakości i ceny. Ja używam anteny stalowej olsztyńskiego producenta od 2 lat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam kompakt c+, do końca umowy tylko 3 miesiące. Właśnie pojawił się drugi tv i przydałby się multiroom. Na te chwile mam podłączony stary dekoder z tnk, na którym nawet nie działa tvp 1.

 

I teraz pytania. Czy mógłbym wziąc multiroom do końca umowy w cyfrze?

 

W domu mam jeszcze wolny dekoder mediasat. Czy mogę go używać do multiroomu czy ew. musze kupić (dostanę) nowy dekoder w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest opcja wymiany starego multiroomu (tego 6godzinnego) na ten w postaci dwóch kart bez konieczności "doładowywania"?

 

To jest tak. Masz MR 6h i chcesz ten stały bez doładowania.

Za darmo tego nie zrobią, nawet jak zgłosisz usterkę to ci wymienia na stary typ.

Jeśłi płacisz pełna stawke czyli 20zł jest w najlepszej sytuacji do wymiany.

Jesli masz rabat to musisz liczyć się z utratą zniżki, dlaczego??

A dlatego że musisz zrezygnowac zobecnego MR przez co tracisz zniżki i po nowym miesiący dobierasz MR ponownie z nowymi niezaleznymi kartami ale w takiej sytuacji płacisz za MR aż 20złmc bez żadnej zniżki.

tak więc jak masz Mr 6h i płacisz na niego 5zł czy masz za darmo to chyba nie opłaca się zmieniać

 

Alr to twoja wola zrobisz co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...