Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kilkudniowe odkodowane okienka miały miejsce wiosną i jesienią (kwiecień, październik). Początkowo trwały kilka dni, z czasem skracano je maksymalnie do 2 dni (na weekend) no i jakoś teraz w ogóle z nich zrezygnowano.Czasami zdarzają się tylko odkodowane pojedyncze filmy/programy - tak jak ostatnio koncert czy wcześniej premiera serialu "Rzym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj tatka latka. :lol2: Ja gdzieś na początku stycznia bodajże wysłałem do nich mail'a z pytanie co do jakości kanałów premium (czyli między innymi paczki HBO). Przytoczyłem info na temat poprawy dosyłu i kilka innych. Efekt? Olali mnie zwyczajowo!!! :evil::evil:

Nawet nie dostałem zwykłego oklepanego mail'a zwrotnego z tekstem typu dziękujemy i wnikliwie badamy i dostosowujemy do potrzeb i takie tam. Pomijam fakt, że nie był to mail grzecznościowy, tylko reklamacyjny. Nie prosiłem w nim bowiem o poprawę jakości, tylko wskazując w nim na kilka rzeczy, żądałem zmiany zaistniałego stanu.

 

Dlatego wiem jedno - na jakość premium na kanałach premium jakimi bezwątpienia są HBO, HBO 2, HBO Comedy przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niech dorzucą jeszcze kilka kanałów na 10719 V, bo jest ich widać za mało... :roll: HBO powinno być na "nowym" tp 10796 V. Tam nie ma takiego tłoku. Ewentualnie mogliby przenieść chociaż HBO i HBO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Cyfrowy Polsat zaliczył niezłą wpadkę na HBO HD podczas "Czystej krwi". W połowie serialu przyciął się im obraz, a dźwięk leciał dalej. Po przełączeniu na kopię HBO HD od Cyfry+ problemu nie było (a na początku myślałem, że to awaria w HBO). Nie dziwię się teraz, czemu C+ ciągle trzyma tą kopię. :lol: Serial do końca oglądałem na "kopii", co jakiś czas sprawdzając jak CP radzi sobie z awarią - niestety chyba dopiero na kilka ostatnich minut przed końcem naprawili sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Cyfrowy Polsat zaliczył niezłą wpadkę na HBO HD podczas "Czystej krwi". W połowie serialu przyciął się im obraz, a dźwięk leciał dalej. Po przełączeniu na kopię HBO HD od Cyfry+ problemu nie było (a na początku myślałem, że to awaria w HBO). Nie dziwię się teraz, czemu C+ ciągle trzyma tą kopię. :lol: Serial do końca oglądałem na "kopii", co jakiś czas sprawdzając jak CP radzi sobie z awarią - niestety chyba dopiero na kilka ostatnich minut przed końcem naprawili sytuację.

 

Nagrałem sobie ten serial i jak przeczytałem tą informację, to odrazu sprawdziłem i rzeczywiście, głos leci obraz stoi (swoja drogą to nie pierwszy raz). Jestem teraz skazany na powtórke na HBO2 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Postanowiłem rzucić okiem na lipcowe premiery mając w pamięci poprzednie wakacje pełne premier w HBO, jak np Piraci z Karaibów....

Przeglądałem....

....przeglądałem

 

....

 

 

....

???

 

 

JEEEEZU, tam nie ma żadnych premier!!!!, czy tak ich kryzys ogarnął czy co się dzieje do jasnej ch......? Przecież to niemożliwe, powtarzają dosłownie wszystko, to co powtarzali do tej pory, dodatkowo będą powtarzać sezon Na stojaka i o zgrozo, fajną ale oglądaną przeze mnie 25 razy komedię "Kelnerzy". To najgorszy miesiąc na HBO odkąd pamiętam.

 

Mam nadzieję że ta lipcowa ramówka to jakaś pomyłka !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Masz racje, ja rok temu zamawialem HBO to jeszcze cos lecialo a pod koniec roku same nudzace filmy i dlatego przezucilem sie na relax mix, mam placic 20zl za beznadziejne filmy to wole sobie po wspominac stare lata na kino polska. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie ale do tej pory nie było najgorzej, zawsze te niedzielne premiery albo piątkowe premierowe horrory były.

Nawet czerwiec nie jest najgorszy (Alpha Dog, Jestem Legendą, itp.)

Co jednak stało się z Lipcem - to niemożliwe że na kanale premium nie puszczą ani jednej porządnej premiery przez cały miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera będzie. Mianowicie miniserial produkcji BBC i HBO "House of Saddam" czyli "Dom Saddama". Polecam, naprawdę ciekawa produkcja. Swoją drogą to parodia, aby kanał premium emitował serial rok po światowej premierze. To takie AXN czy FOXlife potrafią zdecydowanie szybciej emitować seriale.

 

A co do małej ilości premier to właśnie wychodzi efekt rozdrobnienia praw między kilka płatnych kanałów filmowych. W takim SKY jest SKY Movies i mamy pewność że cały czas będzie sporo nowości. U nas jest już rynek prawie tak rozdrobniony jak w USA, gdzie kanały premium typu HBO, Showtime czy Starz stawiają coraz częściej na seriale, bo prędzej nimi przyciągną widzów do siebie niż premierami filmowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...