Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, marys33 napisał:

No i widzicie, oni sobie nic z tego nie robią , gdyby Mi Box 4k wyszedł z wyjściem pod antenę nigdy bym jego nie zamienił na to 

 

Kupowanie C+ Box pod DVB-T, to jakiś hardkor. Było dokupić tuner do naziemnej z prawdziwego zdarzenia, a nie atrapę tunera wbudowaną w C+ Box. Niby jeszcze jedna skrzynka, ale przyjemniej w 100% funkcjonalna; z nagrywaniem, z rozbudowanym EPG itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kruku napisał:

@marys33 byłem dziś w autoryzowanym serwisie C+ i serwisant wymienił mi tuner od ręki. 

Kupowałeś go w tym serwisie czy w innym miejscu, bo jeśli w innym sklepie tak jak ja to dziwne że wymieniają na nowe,

Tobie padł tak jak mi ? Co powiedział kolega elektronik ?

Wole kupić androida ze kiepską obsługą dvbt niż kaszane robioną w tej samej fabryce która nie różni się niczym tylko nazwą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na allegro, ale jak się okazało jako usługa - czyli sprzedawcą usługi był bezpośrednio Canal+ co pozwoliło mi na wizytę w najbliższym autoryzowanym serwisie. Krótka rozmowa, że Pan u mnie nie kupił, ale pokazałem kartkę, że mam umowę z Canal+ i że z informacji z pomocy technicznej mam ją uzyskać u niego, sprawdził tuner w systemie po czym podpiął go do telewizora i jak się obraz nie pojawił to zarejestrował i dał mi nowy :) a ja tylko podpisałem dokumenty wymiany. A kolega nie miał czasu mi tego sprawdzić więc więc poszedłem od razu do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 16:52, Pawel napisał:

Do stricte DVB-T2 kupisz dobry tuner za połowę ceny boxa C+. Z pełną funkcjonalnością,EPG itd. W tym boxie podstawowa sprawa to usługi internetowe. Nawet na forum znikoma ilość użytkowników pytała o funkcje tunera naziemnego.

 

 

Nie ważne kto do czego użytkuje, jeżeli box ma internet i ma tuner dvb-t2 hevc to musi miec hbb tv i pełną funkcjonalność, a jej nie miał, więc został wycofany i jest to spory problem dla producenta, ponieważ ponosi z tego tytuł straty, a abonenci są niezadowoleni nadal że nie mają hbb tv oraz pełnej funkcjonalności naziemnej czyli potrzebne jest wyszukiwanie ręczne, 18+ i podstawowe funkcje.

Sprzęt ogólnie jest super, ale kto wymyślił ograniczenie tunera naziemnego to naprawdę chyba mu rozum odjęło, mam nadzieję, że tuner szybko powróci z nowym softem i będzie 18+, ręczne wyszukiwanie kanałów dla naziemnej oraz hbb tv, bo to naprawdę nie jest to żaden rarytas dodać podstawowe opcje w firmware.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pietrek1 napisał:

Nie ważne kto do czego użytkuje, jeżeli box ma internet i ma tuner dvb-t2 hevc to musi miec hbb tv i pełną funkcjonalność, a jej nie miał, więc został wycofany...

W momencie wprowadzenia na rynek miał wymaganą przez prawo funkcjonalność. Odbierał kanały telewizji naziemnej ?Odbierał. 

Ktoś go dopuścił do obrotu. W międzyczasie ustawodawca dodaje nową funkcjonalność i wymaga jej od obecnych na rynku urządzeń co jest bezsensem. I to jest narażanie na straty. Takim durnym zapisem można nie jeden biznes wywalić do góry nogami. 

Zobaczysz, że efekt będzie podobny jak w dekoderze Polsatu. Wytną możliwość odbioru telewizji naziemnej i sprzęt wróci na rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kruku napisał:

Kupowałem na allegro, ale jak się okazało jako usługa - czyli sprzedawcą usługi był bezpośrednio Canal+ co pozwoliło mi na wizytę w najbliższym autoryzowanym serwisie. Krótka rozmowa, że Pan u mnie nie kupił, ale pokazałem kartkę, że mam umowę z Canal+ i że z informacji z pomocy technicznej mam ją uzyskać u niego, sprawdził tuner w systemie po czym podpiął go do telewizora i jak się obraz nie pojawił to zarejestrował i dał mi nowy :) a ja tylko podpisałem dokumenty wymiany. A kolega nie miał czasu mi tego sprawdzić więc więc poszedłem od razu do C+.

Oki , ale wiesz że mogła być opcja przepięcia , już tłumaczę; Ty podłączyłeś coś tam i coś tam , a Ja dekoder przełączałem miedzy tv i projektorem i u mnie z tym mógłby być problem. Ale jak tu nie oglądać meczu West Hamu w godzinach wieczornych na ścianie z dźwiękiem 5.1  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 09:28, marys33 napisał:

Wole kupić androida ze kiepską obsługą dvbt niż kaszane robioną w tej samej fabryce która nie różni się niczym tylko nazwą!!!

 

Kupiłeś i bez przerwy stękasz, że coś nie hallo. Trzeba mieć coś z głową nie w porządku, by się pchać w urządzenie do obsługi dziesiątek kanałów DVBT bez pilota numerycznego. No ale, co kto lubi. Jak ktoś lubi pierdylion kliknięć w pilotowe "kółeczko" lub ciągłe przewijanie listy, zamiast w porywach dwóch kliknięć aby dotrzeć do kanału XX, to już jego sprawa. Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salva napisał:

 

Kupiłeś i bez przerwy stękasz, że coś nie hallo. Trzeba mieć coś z głową nie w porządku, by się pchać w urządzenie do obsługi dziesiątek kanałów DVBT bez pilota numerycznego. No ale, co kto lubi. Jak ktoś lubi pierdylion kliknięć w pilotowe "kółeczko" lub ciągłe przewijanie listy, zamiast w porywach dwóch kliknięć aby dotrzeć do kanału XX, to już jego sprawa. Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. 

Pilot numeryczny mogę sobie kupić oddzielnie jeśli będę chciał ,jak ty lubisz dekoderki no name to wybacz na [beep]e tu jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marys33 napisał:

Oki , ale wiesz że mogła być opcja przepięcia , już tłumaczę; Ty podłączyłeś coś tam i coś tam , a Ja dekoder przełączałem miedzy tv i projektorem i u mnie z tym mógłby być problem. Ale jak tu nie oglądać meczu West Hamu w godzinach wieczornych na ścianie z dźwiękiem 5.1  ;)

Liga Angielska zawsze była w DD 2.0, nigdy w 5.1,  cos się zmieniło ?

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawel napisał:

W momencie wprowadzenia na rynek miał wymaganą przez prawo funkcjonalność. Odbierał kanały telewizji naziemnej ?Odbierał. 

Ktoś go dopuścił do obrotu. W międzyczasie ustawodawca dodaje nową funkcjonalność i wymaga jej od obecnych na rynku urządzeń co jest bezsensem. I to jest narażanie na straty. Takim durnym zapisem można nie jeden biznes wywalić do góry nogami. 

Zobaczysz, że efekt będzie podobny jak w dekoderze Polsatu. Wytną możliwość odbioru telewizji naziemnej i sprzęt wróci na rynek. 

Każdy obecnie sprzedawany sprzęt który ma tuner dvb-t + internet musi spełniać minimalną specyfikację, prawo podobne jest praktycznie w każdym innym państwie, więc to nie jest rarytas te kilka podstawowych opcji. Sprzęt z brakami, który nie spełnia specyfikacji w świetle prawa nie może być obecnie sprzedawany, to jest proste, mówimy o obecnej sprzedaży, a nie takiej która była kiedyś tam. Niech sobie wytną, pisanie o tym, ze przepisy są "[beep]" lub narażają duże korporacje na straty nawet nie jest śmieszne i szkoda komentować takie komentarze na poziomie przedszkola. Przepisy są pro konsumenckie, ponieważ wymagają pewnego minimum od sprzętu, więc są bardzo dobre, ja bym je jeszcze bardziej zaostrzył, po za tym duże korpo ma więcej kasy niż myślisz i zablokowanie nawet kilku dekoderów nie wpłynie na ich spore zyski.

 

Kolejna sprawa to nie wiem czy wiesz, ale dekoder posiada ukrytą wadę, do której przyznał się sprzedawca/dystrybutor/producent czyli brak możliwości mimo najnowszego oprogramowania standardowo ustawionego do odbioru audycji 18+ w naziemnej telewizji cyfrowej. Dystrybutor dobrze wie o tej wadzie, ale to zataił, bo nie ma takiej informacji przed zakupem na pudełku i specyfikacji co istotnie narusza zbiorowe interesy konsumentów i celowo wprowadza w błąd, a obiecywanych nowych wersji oprogramowania eliminujących usterkę nadal brak, kilku użytkowników chce wytoczyć sprawę zbiorą w tej kwestii, ponieważ jest to zatajenie wady masowej i brak reakcji przez kilka miesięcy na jej naprawę, a wada jest istotna. Na podstawie takiej wady możesz z tytułu rękojmi domagać się od sprzedawcy pełnego zwrotu całej kwoty zakupu w ciągu 2 lat od zakupu.

 

Sprzęt jest bardzo fajny (ma certyfikat i jest moim zdaniem lepszy od chińczyków oraz nawet od certyfikowanego xioami), jest tani i dużo potrafi, ale umieszczając tuner telewizji naziemnej nie można zrobić to w taki sposób, aby celowo wykastrować opcje naziemne i promować za wszelką cenę streaming płatny, to było poniżej pasa..

Trochę też nie rozumiem, dlaczego w obecnej wersji oprogramowania wykastrowana jest aplikacja Amazon Video Prime ze sklepu, ale można ją ręcznie dograć..

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pietrek1 napisał:

...Sprzęt z brakami, który nie spełnia specyfikacji w świetle prawa nie może być obecnie sprzedawany, to jest proste, mówimy o obecnej sprzedaży, a nie takiej która była kiedyś tam. Niech sobie wytną, pisanie o tym, ze przepisy są "[beep]" lub narażają duże korporacje na straty nawet nie jest śmieszne i szkoda komentować takie komentarze na poziomie przedszkola.....

Nie kiedyś tam tylko dwa czy trzy tygodnie temu. Ja nie mam nic przeciwko prokonsumenckim przepisom ale trzeba je wprowadzać z głową a nie na łapu capu. Równie dobrze mogli zapisać w ustawie, że każdy sprzedawany tuner naziemny musi jednocześnie odbierać kanały w paśmie kablowym i tym samym wyrugować z rynku 99% sprzętu.

Jak jesteś zwolennikiem prawa pisanego na kolanie twoja sprawa.Ja mam prawo mieć odmienne zdanie a jak dla ciebie to jest śmieszne to nie komentuj. Nie ma takiego obowiązku.

 

Z wadą bystrzy użytkownicy sobie poradzili. Ty bijesz pianę.Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to pisane na szybko i na kolanie.

Wady nie może być istotnej, bo wtedy prawo broni konsumenta. Bystry użytkownik wytyka wadę masową i ukrytą sprzętu, a nie chwali za ukryte i celowe wady.

Pokaż mi sprzęt który posiada tuner dvb-t2 i nie ma opcji ręcznego skanowania pasma, ja takiego sprzętu nie widziałem, podaj nazwę sprzętu, mam i testowałem tunerów dziesiątki, nie znalazłem żadnego który nie miałby opcji manualnego skanowania pasma naziemnego i tylko automat, to jest celowo wykastrowane w oprogramowaniu aby wymusić priorytet na płatną usługę czyli coś w stylu zwolnimy iphony celowo, a pewnie wiesz jaką karą się to zakończyło. To samo z audycjami 18+, hbb tv, itd. , tych wad niestety jest sporo i nikt nie będzie robił patentów i sposobów aby to omijać, to ma działać w standardowych ustawieniach, sprzęt takiej jakości musiał być wycofany ze sklepów, prawo chroni konsumentów i tak musi być.

 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pietrek1 napisał:

Nie było to pisane na szybko i na kolanie.

Wady nie może być istotnej, bo wtedy prawo broni konsumenta. Bystry użytkownik wytyka wadę masową i ukrytą sprzętu, a nie chwali za ukryte i celowe wady.

Pokaż mi sprzęt który posiada tuner dvb-t2 i nie ma opcji ręcznego skanowania pasma, ja takiego sprzętu nie widziałem, podaj nazwę sprzętu, mam i testowałem tunerów dziesiątki, nie znalazłem żadnego który nie miałby opcji manualnego skanowania pasma naziemnego i tylko automat, to jest celowo wykastrowane w oprogramowaniu aby wymusić priorytet na płatną usługę c..

 

W końcu zrozumiałeś, że to jest box do odbioru płatnej oferty online a nie kanałów naziemnych. Z tego co pamietam w dekoderze od Play i Tmobile jest dokładnie tak samo. Po prostu zaimplementowanie tunera dvbt widać było tanie i takie rozwiązanie wybrali operatorzy. Plan przejście na standard DVBT2  jest znany od roku jak nie lepiej.Dlaczego wtedy nie podano wytycznych jakie funkcje musi spełniać sprzęt do odbioru ?Tylko na ostatnią chwilę modyfikuje się ustawę jak rusza przełączanie nadajników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bgmnt napisał:

@pietrek1 Prime Video to od samego początku ten box nie miał certyfikowanego.

Wiesz tutaj jest też ciekawa sytuacja, ponieważ jak miałem pierwszą wersję firmware to znalazł mi w sklepie tą aplikację (nie wiem czy był jakiś błąd, ale odnalazł), natomiast w tej najnowszej już nie odnajduje i co najciekawsze mam tych sprzętów z AndroidTV w domu 6 różnych, a testowałem ok 15stu i tylko ten nie znalazł mi aplikacji PrimeVideo w sklepie i tylko na nim musiałem ją ręcznie instalować, to też mnie zastanawia dlaczego tylko w tym przypadku tego sprzęt tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawel napisał:

W końcu zrozumiałeś, że to jest box do odbioru płatnej oferty online a nie kanałów naziemnych. Z tego co pamietam w dekoderze od Play i Tmobile jest dokładnie tak samo. Po prostu zaimplementowanie tunera dvbt widać było tanie i takie rozwiązanie wybrali operatorzy. Plan przejście na standard DVBT2  jest znany od roku jak nie lepiej.Dlaczego wtedy nie podano wytycznych jakie funkcje musi spełniać sprzęt do odbioru ?Tylko na ostatnią chwilę modyfikuje się ustawę jak rusza przełączanie nadajników.

Nie ma to znaczenia do czego jest, musi spełniać minimalne wymagania i ich nie spełnia, tutaj sprawa jest prosta. Sam mam wykupioną płatną opcję canal+ ale także wszystkie inne usługi co nie znaczy że nie korzystam z naziemnej, nawet kanałów czeskich nie mogę zeskanować, bo ktoś także to wykastrował specjalnie.

Nie jest to prawda co piszesz, te wymagania w ustawie były podane wcześniej i sama ustawa która wprowadza była zrobiona dużo wcześniej, były konsultacje nawet niektórzy producenci TV prosili o wdrożenie starszego standardu hbb tv, nie wiesz to nie pisz..

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja nie wiem to napisz mi jakim cudem tuner stał się twoją własnością skoro nie spełniał wymagań ?Albo inaczej. Miesiąc temu spełniał a od dwóch tygodni nie spełnia. Oddaj sprzęt powołując się na niezgodność i problem z głowy.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne prawo chroni bardziej konsumentów, więc sprzęt niespełniający minimalnych wymagań technicznych nie może być OBECNIE sprzedawany.

Ja kupując go zostałem oszukany i celowo wprowadzony w błąd, ponieważ sprzedawca nie poinformował mnie że nie odbiera on audycji 18+ oraz nie ma podstawowych opcji jak skanowanie ręczne telewizji naziemnej, a także np. blokuje odbiór naziemnych kanałów zagranicznych, itd. To są wady istotne o których sprzedawca mnie nie poinformował i moim zdaniem dystrybutor robi to celowo. Mam informację na moją reklamację, że wiedzą o wadach i mam czekać na nowe oprogramowanie, ale nie tak to ma działać w dzisiejszych czasach więc jestem zadowolony że taka ustawa działa.

Sprzęt uważam za bardzo dobry, niemniej jednak nie oznacza to , że nie zostałem oszukany celowo i celowo zatajono istotne jego wady.

 

Tak jak pisałem "sam mam wykupioną płatną opcję canal+ ale także wszystkie inne usługi płatne, co nie znaczy że nie korzystam z naziemnej", jeżeli ręcznie nie mogę zeskanować kanałów np. czeskich, jeżeli nie mogą odbierać audycji 18+, jeżeli nie działa hbb tv mimo podpięcia internetu to sprzęt nie pownien mieć opcji telewizji naziemnej i nie spełnia on wymagań podstawowych.

Dla mnie naziemna telewizja jest ważna tak samo jak opcje płatne.

 

Ta ustawa usuwa buble ze sprzedaży i to jest super, tak powinno być od dawna, bo producent musi dopracować oprogramowanie albo zwija sprzęt z półek.

Swoją drogą, to widać jak zależy im na klientach, że wolą zwinąć z półek niż zrobić normalne oprogramowanie bez kastracji podstawowych funkcji, mieli czasu dużo, aż za dużo.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest dziwne, ze box od C+ ale nie tylko ten bo również sprzęt od Play czy Tmobile przez miesiące jak nie lata jest sprzedawany/udostępniany na rynku mimo, niespełniania wymogów ustawy. Gdy rozpoczyna się etap przełączania nadajników i tym samym potencjalnie zwiększenie zainteresowania takimi odbiornikami nagle znikają one z rynku, bo nie spełniają wymogów.

Równolegle niemal MUX3 należący do TVP pozostaje w starym paśmie. Kolejny krokiem będzie zaoferowanie przez TVP tunera z hbb tv :D

 

Wykupiony pakiet C+ możesz przecież odbierać na dowolnym boxie, więc nie widzę sensu męczenia się z niedziałającym jak trzeba tunerem. Obym się mylił ale myślę, że boxy wrócą na rynek wykastrowane z obsługi DVB-T. Żeby nie było jadę na tym samym wózku, bo posiadam Kaona tyle, ze mi hbbtv do niczego nie jest potrzebne a wbudowany tuner traktuję jako dodatek, choć nie ukrywam czasami przydatny nawet w obecnej formie.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, chyba wygodniej jednym pilotem na jednym odbiorniku obsługiwać zarówno aplikacje płatne jak i naziemną, komfort to podstawa. Jeżeli sprzedawca celowo zataja wady i wprowadza kastrata o czym celowo nie informuje w specyfikacji to ma bana na sprzedaż, a co z tym zrobi w przyszłości to się okaże, jeżeli nic nie zrobi to mu to oddam z tytułu rękojmi, a w międzyczasie dostanie on zapewne karę z urzędu, naprawdę nie ma czym się przejmować.. Jeżeli jedziesz na tym samym wózku to byś ich nie bronił, bo nie ma czego, chyba że dostajesz $ to możesz bronić :) Tak jak pisałem: "dla mnie naziemna telewizja jest ważna tak samo jak opcje płatne".

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pietrek1 napisał:

 

 

Kolejna sprawa to nie wiem czy wiesz, ale dekoder posiada ukrytą wadę, do której przyznał się sprzedawca/dystrybutor/producent czyli brak możliwości mimo najnowszego oprogramowania standardowo ustawionego do odbioru audycji 18+ w naziemnej telewizji cyfrowej. Dystrybutor dobrze wie o tej wadzie, ale to zataił, bo nie ma takiej informacji przed zakupem na pudełku i specyfikacji co istotnie narusza zbiorowe interesy konsumentów i celowo wprowadza w błąd, a obiecywanych nowych wersji oprogramowania eliminujących usterkę nadal brak, kilku użytkowników chce wytoczyć sprawę zbiorą w tej kwestii, ponieważ jest to zatajenie wady masowej i brak reakcji przez kilka miesięcy na jej naprawę, a wada jest istotna. Na podstawie takiej wady możesz z tytułu rękojmi domagać się od sprzedawcy pełnego zwrotu całej kwoty zakupu w ciągu 2 lat od zakupu.

 

Sprzęt nie posiada takiej wady bo działa normalnie, to wada oprogramowania. Wystarczy raz się zalogować i AKTYWOWAĆ tuner na początku  na konto C+.  W wypadku blokady najnormalniej zresetować tuner do ustawień fabrycznych i nie ma ograniczeń.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pietrek1 napisał:

Prosta sprawa, chyba wygodniej jednym pilotem na jednym odbiorniku obsługiwać zarówno aplikacje płatne jak i naziemną, komfort to podstawa. ...

 

Jeżeli jedziesz na tym samym wózku to byś ich nie bronił, bo nie ma czego, chyba że dostajesz $ to możesz bronić :) Tak jak pisałem: "dla mnie naziemna telewizja jest ważna tak samo jak opcje płatne".

Z tego samego względu brałem Kaona, tyle że dla mnie dvbt to dodatek i zanim go kupiłem wiedziałem na co się piszę czyli na podstawową funkcjonalność, bez pilota numerycznego itd.

Ja nikogo nie bronię. Dla mnie cały ten temat po prostu śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ktosiu, Twoim zdaniem to są standardowe rozwiązania w dzisiejszym świecie ? :) Konsumenta nie obchodzi, że to jest wada oprogramowania, wada to wada, od początku sprzęt mam zaktywowany, nikt nie będzie kombinował albo przywracał ustawień fabrycznych i znów instalacja i konfiguracja 20 aplikacji, czekanie do 23ciej na programy 18+, no i może będzie działać, a może nie , loteriada, przecież to ma działać w standardzie i sami się do tej wady przyznali co mam na piśmie, więc czekamy na to, żeby w końcu zrobili normalne oprogramowanie albo zwrot z rękojmi i po sprawie. To nie jest LOTTO, to ma działać normalnie.

Na automacie nie znajduje mi programów czeskich naziemnych, a ręcznej opcji skanowania kanałów nie ma czyli nie ma podstawowych opcji celowo w oprogramowaniu, takie praktyki są niedopuszczalne, wiemy dobrze ze Czechy mają dużo sportu w niekodowanym przekazie naziemnym. Chyba każdy pamięta ile Polsat dostał kary za celowe skasowanie niemieckich kanałów niekodowanych z listy, które emitowały sport. 35 mln za jedną taką opcję w sofcie - Sąd ostatnio utrzymał decyzję prezesa UOKiK, a tutaj opcji jest więcej, dlatego też warto aby oprogramowanie było zgodne z przepisami i funkcjonalnością bez "dziwnych numerów".

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wyszukiwaniu czeskich bylo w temacie, nie czytasz. dziala dobrze.

bylo, ze jesli sie trafi taka sztuke (bo to jest tylko na niektorych), to trzeba zresetowac dekoder do ustawien fabrycznych.

to nie jest blokada i nie jest specjalnie nic zrobione. jednorazowa sytuacja, nie powtarza sie juz nigdy, gdy sie raz zrobi reset. sam naprawilem tak pare sztuk i czeskie wyszukuja bez problemu. dzialaja wszystkie czeskie muxy.

 

2 minuty temu, pietrek1 napisał:

przecież to ma działać w standardzie

gdzie jest napisane w rozporzadzeniu, prosze dokladny cytat, ze ma byc WYGODNIE? :)

 

nie ma.

 

moze byc i 100 aplikacji, osobna aplikacja do kazdej funkcji oraz skakanie na 1 nodze przed tv, nic nie udowodnisz, a rekojme odrzuca i jeszcze kare dostaniesz :)

 

to jest dekoder operatora.

tak jak inne dekodery operatora, jest okrojony. w dekoderach satelitarnych nie ma wyszukiwania fta, nie ma zabaw listami. i tu tez nie ma.

to jest dekoder dla uslugi iptv, a nie dekoder naziemny.

nie podoba sie? sprzedaj na allegro, sa ludzie, ktorym sie ten sprzet bardzo przyda i potrafia go docenic.

kup inny i nie marnuj czasu ludzi smiesznymi pisemkami z bledami merytorycznymi. jesli to ma byc takie pomieszanie i koncert zyczen, gdzie mylisz wymogi ze swoimi marzeniami, to tylko sie osmieszysz.

 

reczne wyszukiwanie nie jest w rozporzadzeniu, wiec nie musi byc. w rozporzadzeniu jest tylko o skanowaniu automatycznym, ze musi byc i jest.

karami jak pan prezydent powiedzial nie strasz, nie strasz, bo sie... :)

wiekszosc tego co piszesz nawet nie jest w rozporzadzeniu i nie ma podstaw do jakichkolwiek dzialan. to sa twoje wymysly, ze cos musi byc. najpierw kolego przeczytaj moze tekst rozporzadzenia, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...