Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś przeprowadził aktualizacje pilota bez przycisku Netflix i pojawił mu się też taki komunikat jak u @Andrew90 ? Ten komunikat ma jakieś znaczenie w sensie, że nie działa przez to pilot ? czy tylko pojawia się tak informacja i tyle, a pilot normalnie działa ?

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gebooss

Wrzuć proszę link do apk "live tv" od tego Mecool. Jak ta aplikacja działa?. czy wygląda jak klon "live tv" od google ?. Co można w niej zrobić ?w sensie czy można usunąć kanały, zmienić ich kolejność ?, czy jest normalne epg z opisem programów ? czy pasek informacyjny po przełączeniu kanału jest bardziej rozbudowany w informacje o kanale ?.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, electro69 napisał:

Czy ktoś przeprowadził aktualizacje pilota bez przycisku Netflix i pojawił mu się też taki komunikat jak u @Andrew90 ? Ten komunikat ma jakieś znaczenie w sensie, że nie działa przez to pilot ? czy tylko pojawia się tak informacja i tyle, a pilot normalnie działa ?

Pilot działa normalnie ale pojawia się co jakiś czas powiadomienie (rcu detection upgrade failed).

Edytowane przez Andrew90
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Andrew90 napisał:

Pilot działa normalnie ale pojawia się co jakiś czas powiadomienie (rcu detection upgrade failed).

U mnie tego typu komunikat od kilku miesięcy się pojawia ok. 10 minut po włączeniu boxa. Przyczyna tkwi w tym, że ja korzystam do obsługi boxa z pilota od tv. Komunikat jest irytujący, ale wystarczy kliknąć przycisk "wstecz" na pilocie tv i znika, nie muszę korzystać z pilota od boxa aby go "parować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrew90

Może coś popsuli tą nową aktualizacją. W ciągu jednego cyklu korzystania z boxa (od włączenia do jego wyłączenia) , pojawia się ten komunikat podczas oglądania programu więcej niż jeden raz ?. ... Też mam pilota bez Netflix, wieczorem sprawdzę jak to będzie u mnie.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TaTo46 napisał:

@Andrew90 a próbowałeś sparować tak jak napisałem? Musi być, podczas aktualizacji około 20 cm od dekodera.

To nie problem sparowania, bo nawet go rozłączyłem i sparowałem na nowo. To problem z aktualizacją pilota bez loga netflix.

 

Komunikat pojawia się po każdym włączeniu boxa i po poruszaniu się po opcjach czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grreg2084 napisał:

W jaki sposób zrobić aktualizację do Android 10? Dzieje się to automatycznie czy trzeba ręcznie?

 

U mnie trzeba było poszukać aktualizacji, ostatecznie wystarczyło kilka klików: "Ustawienia dekodera" -> "Ustawienia urządzenia" -> "Informacje" -> "Aktualizuj system" (wykryto plik do pobrania o wadze 640 MB).

 

Jedyną zmianę jaką zauważyłem to, że bardzo powiększono ilustrację zarządzania głośnością.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziom309 napisał:

u mnie brak aktualizacji sprawdzanie  nie wymusza ,  sprawdziłem na dwóch boxach w domu to samo jest aktualny system ( android 9 )

U mnie to samo. Sprawdziłem przed chwilą w ustawieniach systemowych boxa ... brak aktualizacji do androida 10. Bardzo możliwe, że aktualizacja wypuszczana jest partiami. Jedni już dostali inni dostaną później albo wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Andrew90 napisał:

Tak.

W moim wypadku pomogła wymiana baterii, pojawił się wtedy pop up z aktualizacją firmware pilota.

 

Dla zainteresowanych nowa wersja nosi oznaczenie 1914.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...