Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apka tak jak mówisz nie chce się zainstalować ,pewnie ma coś w sobie tak jakby nagłówek który musi się zgadzać z nagłówkiem urządzenia na którym może się zainstalować i będzie działać, jeśli komuś uda się zmienić nagłówek na neutralny wtedy raczej wszędzie taka apka będzie możliwa do instalacji. Dzięki że ktoś w końcu coś tu wyciągnoł bo to nie jest jakaś niesamowita trudność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marys33

Problem najprawdopodobniej leży w tym, że te aplikacje są napisane w innym "kodzie" (nie wiem jak się to fachowo nazywa). Box pozwala instalować aplikacje utworzone w "armeabi-v7a" natomiast nie zainstaluje tych utworzonych w "arm64-v8a". Przez pomyłkę kiedyś ściągnąłem plik apk przeglądarki właśnie "v8a" i nie chciał się zainstalować, na początku byłem w lekkim szoku o co chodzi, bo przecież już parokrotnie instalowałem aktualizacje z pliku apk. Dopiero później zauważyłem, że wybrałem inną wersję, a powinno być właśnie ta z końcówką "v7a". Pewnie tutaj leży problem i chyba nic się nie da w tej kwestii zrobić, bo trzeba by było od nowa napisać całą aplikacje.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze elektro69 że coś napisałeś w tej kwestii, nie wiem jaki masz na kompie system jeśli masz jedenastkę to jest możliwość odpalenia pliku apk, ja niestety mam 10 i mimo pobrania wszystkich składników aplikacje stoją na komunikacie pobierania sterowników, nie wiem jeśli macie nowszy system to spróbujcie coś tam podejrzeć, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marys33

Mam windows 10. Ja dalej nie jestem tego w stanie pojąć dlaczego w dzisiejszych czasach nikt jeszcze nie "zrobił" uniwersalnej aplikacji dvbt (działającej na każdym sprzęcie), która by działała jak "live Channels". W sklepie Google Play są dziesiątki tysięcy przeróżnych aplikacji, a nie ma tego typu. Nie chce mi się wierzyć, że to jest jakaś "kosmiczna trudność" dla programistów ;) Można zmodyfikować apke "live Channels" dodając pełne epg, możliwość utworzenia własnej listy,zmiany kolejności kanałów itp. 

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje, wychodzi na to że albo programista aplikacji Live Channels jest jakiś upośledzony kretyn albo coś jeszcze bardziej gorszego, najlepsze w tym wszystkim jest to że oprócz tej apki zwał jak zwał uniwersalnej od google nie ma dostępnej żadnej innej, nikt nawet się nie pokusił o zrobienie czegoś w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandowanie adroida pod konkretny produkt tak wygląda, robisz pod konkretny CPU i konkretny hardware i głowice, kod jest własnością zlecającego.

Zakosisz kod prawnie chroniony masz problem, c+ musi napisać własny od podstaw bo niema żadnego, nawet aby poprawiać z historycznych model bo takich nie było.

wyjdzie na to, że nie opłaca się rozwijać obecnego boxa bo za duże koszta, będą tylko apke robić bo z tego żyją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u kogoś z Was też jest taki problem podczas transmisji Premier League? Nie mogłem dzisiaj obejrzeć meczu na Canal+ Premium ani teraz na Canal+ Sport, bo aplikacja chce abym uzupełnił dane adresowe. Wszystko jest na koncie poprawnie wpisane, ale mimo nie działa ani na dekoderze ani na kompie. Wszystkie inne kanały działają bez zarzutu i odtwarzanie wstecz również działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest producentem tego dekodera? Myślicie, że zadziała uniwersalny pilot Logitecha z tym pudełkiem?

Pilot jest na podczerwień czy na bluetooth?

No i jeszcze pytanie - czy warto zainwestować w wersję z tym nowszym pilotem z przyciskiem Netflix?

Czy one się różnią jeszcze czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, adam19960 napisał:

Pisałem ale jedyne co to kazali przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych. Niestety nie pomogło. Może to tylko dzisiaj taka awaria, w dodatku związana z meczami ligi angielskiej. ;)

Reklamuj. Ewidentnie nie przeszły jakieś uprawnienia. Jak pisałem u mnie pomogło od razu.Tak, to dotyczy tylko ligi angielskiej.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szunaj napisał:

Reklamuj. Ewidentnie nie przeszły jakieś uprawnienia. Jak pisałem u mnie pomogło od razu.Tak, to dotyczy tylko ligi angielskiej.

Poszła reklamacja, bo faktycznie facet z obsługi napisał mi, że to dotyczy tylko Premier League. No nic, muszę czekać 24-48 h i obserwować maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni się chyba zorientowali że ludzie pokupowali tanio te boxy bez jakichkolwiek umów. Wykorzystali darmowy czas i dalej korzystają jak ze zwykłego miboxa. A co by nie mówić pudełeczko ma nienajgorsze parametry w porównaniu do ówczesnej ceny ;) Stwierdzili że to był strzał w kolano i wycofali resztę boxów ze sklepów. Teraz chcesz go kupić to podpisuj cyrograf :P Ja jakoś jesienią u/r dałem za niego chyba 169zł w EuroRTV. Potem była akcja że kosztowały jeszcze taniej, chyba 149zł i w tym roku sru i znikły. Poszli po rozum do głowy i teraz możesz go kupić jak podpiszesz glejcik :D Co niektórzy jak widziałem za używkę już wołają ponad 300zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pepe67

Jakbyś się trochę zainteresował tematyką i poświęcił parę minut swojego cennego życia, to chociaż z tego forum wiedziałbyś, że box został wycofany ze sprzedaży dlatego, że na ten moment nie obsługuje hbb tv, a jest to niezbędny wymóg aby taki box, który ma dostęp do internetu i dvbt mógł zostać dopuszczony do sprzedaży (reguluje do ustawa). Inna kwestia, że nie trzeba było być żadnych "geniuszem" (może w c+ mają z tym problem), żeby wiedzieć, iż zdecydowana większość osób kupowała tego boxa tylko do korzystania jako standardowy box z android tv i dvbt. Sam tak zrobiłem i nigdy im ani złotówki nie zapłaciłem za telewizję.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...