Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

USTAWIENIA DEKODERA----APLIKACJE---na samym dole BEZPEICZEŃSTWO I OGRANICZENIA---NIEZNANE ŹRÓDŁA na Enable

 

potem ze Gogle Play ściągnij program File Manager

 

więcej infomacji tutaj https://forum.android.com.pl/topic/373592-launcher-manager-wylacz-domyslny-launcher-na-tv-boxie

 

po za tym na Google Play są gotowe lanchery do instalacji. Do wyboru do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od niedawna jestem użytkownikiem tego Boxa i tak sobie czytam to co jest w tym wątku. Moze i nie jestem szczególnie wymagającym użytkownikiem, ale priorytetem dla mnie jest płynność działania, trzymanie połączeń i bezproblemowe oglądanie kanałów TV z list m3u.  do tego Netfliks, Showtime oraz polskie usługi VOD. Pod tym względem jest bezbłędny. Za niewielkie pieniądze zyskałem super Smart Boxa. Do tej pory miałem inne boxy i tylko od Xiaomi sprawował sie dobrze. Ale nie o tym chciałem napisać.

Podczas pierwszego uruchomienia nie zakładałem konta na Canal+ i nie zapisałem kodu do aktywacji  darmowej ( 2 mc ) TV od Canal+. Stwierdziłem że nie będzie mi to potrzebne skoro box chodzi i bez tego. Teraz jednak rodzinka mnie namawia aby jednak to odpalić. 

Jest jakiś sposób aby uzyskać ten kod bez resetu boxa.?

Juz zbyt wiele rzeczy tam mam zainstalowane i skonfigurowane m.inn zmieniłem luncher a jak dla mnie to nie była prosta sprawa i na prawdę nie chce mi sie przez to przechodzić jeszcze raz. Jest jakaś możliwość czy tylko ustawienia fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SHY-BUS napisał(a):

Chyba JAMBOX. Pokazuje że można. Nie mam tam usług więc więcej nie sprawdzę.

Przepraszam tak chodziło o JAMBOX. A jakie to usługi trzeba miec aby pobrac jamboxa ? przepraszam ze pytam ale nie posiadam tego boxa dopiero planuje kupić a bardzo zalezy mi na tej aplikacji.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy na tym boxie można instalowac swoje aplikacje z pendriva ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz z google play aplikację tv smart go i masz tam logowanie do sieci jambox.

 

Jest możliwość instalacji własnych apk z chmury, dysku sieciowego, samby itp.

Edytowane przez SHY-BUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SHY-BUS napisał(a):

Ściągasz z google play aplikację tv smart go i masz tam logowanie do sieci jambox.

 

Jest możliwość instalacji własnych apk z chmury, dysku sieciowego, samby itp.

Pobrałem tą aplikacje na telefon, chodzi o tv smart go wybrałem jambox i podczas próby logowania mam informacje ze problem z autoryzacją, ciekawe czy to samo by było na BOX'ie.

Mam aplikacje JAMBOX na pendrive ale tu tez zagadka czy sie zainstaluje z pena  i czy sie uruchomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 21:04, kjackiew napisał(a):

Z ciekawości zainstalowałem na telefonie aplikację tv smart go i też nie jestem w stanie się zalogować. Używam na telefonie aplikację jambox go i ona działa. Nie wiem czy aplikację jambox go można zainstalować na boxie canal+

Na przeglądarce w komputerze po zalogowaniu się w https://tvsmart.vectra.pl jest coś takiego: Profil użytkownika-----urządzenia  i tam wpisujemy kod i wtedy zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2023 o 22:52, ircios napisał(a):

Jak dla mnie sprzęt nie warty więcej jak 99 złociszy. 150 to przesada, a 200 to już przegięcie.  

Chyba trochę przesadzasz, bo za 150 kupisz jedynie Chromecasta 4 HD na promocji, może też Mi Sticka, ale na niego nie ma co patrzeć.

Za 200 zł to jedynie na promocji można trafić Chromecast 4K, Fire Stick 4K Max (z DE) lub Xiaomi TV Stick 4K.

Cena 209 zł za HY4001CD raczej nie jest wygórowana na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie działa przez hdmi-cec bez konfiguracji pilota uniwersalnego. Włączyłem w ustawieniach tv hdmi-cec i działa oprócz wskaźnika ale to raczej nie będzie chodzić gdzieś to wyczytałem. Choć wskaźnik jest super dużo lepiej się operuje pilotem 

Edytowane przez lucass666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...