Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@BTV nie dziękuję, bo to mój montaż do amerykańskiego CN-a zrobiony! :)

 

@Crossi hehe, pamiętne czasy. Gdzieś na YT wygrzebałem od jednego kolesia Texa Avery'ego z 1997 r. zgranego i odcinek pt: "Samochody jutra" z 1951 r. Ten Panicz obiecał mi zauploadować Diabelski Młyn. Ale czy upnie to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy o tym w temacie Diabelskiego Młynu pisać, a w sumie co do tej nominacji to był jeden wielki Prima Aprilis :) A co do czego by się przydały w końcu jakieś nowe nagrania, bo ostatnie co znalazłem to minęło miesiąc praktycznie. A ostatnio to co przerobiłem, to i tak mi nabiło praktycznie oglądalności do 100k :)

 

@Sektor, w latach 1995-1999 była emisja w godzinach 7:30, 18, a od 4.09.1999 r. od 7:25 do 8 w soboty, i od 7:25 i 20:00 od 6.09.1999 r. Taka sytuacja była do 3 marca 2007 r., gdzie potem zastąpiono DM Simpsonami. Cóż staram się ustalić premiery ZM sprzed i po 1948 r. w C+ w 1995 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Widzę że Julianów jest więcej w Polsce :)

http://forsal.pl/artykuly/706357,operat ... h_cen.html

Istnieje przestrzeń dla wyższych cen usług telewizyjnych. Obecnie należą one do najniższych w Europie

Szkoda że pan Rogowski nie podał konkretnego przykładu. No logiczne. Jest kryzys, ludzie mają coraz mniej pieniędzy, z pracą też może być krucho no to walniemy podwyżki :) W tym artykule wspominają też o kształtowaniu oferty samodzielnie a nie kupowaniu całych pakietów. Oby tylko nie było tak jak z elastyczną ofertą w nc+ która z elastycznością nie miała nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z okazji Dnia Mamy złożyć najlepszy życzenia wszystkim mamom a w szczególności mojej, a w szczególności pociechy z dzieci i szacunku, bo zdarza niestety tak, że nie wszyscy potrafią okazać należny szacunek swoim rodzicom i to jest smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z cyklu historia Internetu. Artykuł sprzed... 16 lat :D

16 czerwca 1997

Od niespełna miesiąca polscy internauci mogą korzystać z transmisji 56 Kb/s.

 

Posiadacze modemów x2 US Robotics od początku maja mogą korzystać z transmisji 56 Kb/s, łącząc się z wrocławskim Multinetem. Lokalni internauci uzyskują prędkość transmisji ponad 50 Kb/s, a użytkownicy zamiejscowi w zależności od jakości łączy i central nawet 48 Kb/s.

 

http://www.computerworld.pl/artykuly/291338/Multinet.oferuje.ponad.56.Kb.s.html

Jak to brzmi, "nawet 48 Kb/s". Niby minęło tylko 16 lat, ale taki transfer obecnie to śmiech na sali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że to szczyt możliwości na kablu telefonicznym i nawet dzisiaj łącząc się przez modem nie uzyskasz lepszego transferu. Podobna prędkość będzie przez komórkę, tam gdzie jest zasięg 2G. Zaś operatorzy który oferują "nielimitowany" net mobilny, po osiągnięciu pewnej ilości danych nie oferują nawet takiej prędkości (zwykle 16 czy 20 kb/s).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...