Skocz do zawartości

TVP GO


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2022 o 14:52, michael112 napisał:

Biorą się za reklamę, a wciąż nie ma TVP GO na przeglądarki internetowe. Przez komputery dalej można to oglądać tylko nieoficjalnie przy pomocy wtyczki Kodi.

Wtyczki, programy ... Moim zdaniem chodzi o "jeden z kanałów" dostępny w NTC , bo tu wszystko działa.

W dniu 11.03.2022 o 15:12, Mateusz2006 napisał:

TVP 1 widziałem spot promujący TVP GO kilka dni temu.

Jest tego dużo 🙂

Edytowane przez MarioPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarioPL napisał:

Wtyczki, programy ... Moim zdaniem chodzi o "jeden z kanałów" dostępny w NTC , bo tu wszystko działa.

 

Niestety, podejrzewam że TVP GO jednak nie miało być na przeglądarki - jedynie w HBBTV i na telefony. Może coś tam mają z licencjami... Inaczej chyba by tego nie reklamowali...

W takim razie pozostaje Kodi... Albo ręczne wyciąganie adresów np. z kodu wtyczki, a później wklejanie do playerów typu MediaPlayerClassic, VLC, bo można i tak. :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca działa, bo próbowałem wyciągać linki do kanałów z tego linku do wersji HbbTV, ale następnego dnia już nie działały

Więc pewnie linki są zmieniane raz albo 2x dziennie

Co do kolejnych wersji TVP GO to trzeba by poczekać do czerwca czy czegoś nie udostępnia

Na stronie TVP Stream zmienili już belkę więc może coś jeszcze szykują

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 18:50, Bartosz10 napisał:

Mogliby poprawić aplikację, bo co ok tydzień aplikacja wylogowywuje się i trzeba się logować od nowa

Bywa gorzej. Potrafi wylogować się, nie dać zalogować i nawet ponownie dać zarejestrować nowe konto na te same dane.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartosz10 napisał:

Więc pewnie linki są zmieniane raz albo 2x dziennie

W linkach jest fragment zmienny, to się chyba fachowo token nazywa. 

Tylko kanały ośrodków regionalnych go nie posiadają. 

Takie zebzpiecznie stosuje się głownie po to aby nie omijać oglądania reklam, które jak wiadomo są uruchamiane przed startem audycji. 

Zatem to prawda, link nic nie da. Kanały trzeba i można zarazem ogładać wyłącznie na przygotowanych przez nadawcę platformach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, michael112 napisał:

 

Niestety, podejrzewam że TVP GO jednak nie miało być na przeglądarki - jedynie w HBBTV i na telefony. Może coś tam mają z licencjami... Inaczej chyba by tego nie reklamowali...

W takim razie pozostaje Kodi... Albo ręczne wyciąganie adresów np. z kodu wtyczki, a później wklejanie do playerów typu MediaPlayerClassic, VLC, bo można i tak. :D

W kodi z tego co testowałem rozdzielczość kanałów jest niska nawet to nie jest HD chyba że ja coś mam źle ustawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek_ napisał:

W kodi z tego co testowałem rozdzielczość kanałów jest niska nawet to nie jest HD chyba że ja coś mam źle ustawione :)

 

Spróbuj ustawić ręczny wybór rozdzielczości w ustawieniach wtyczki "Inputstream adaptive". Powinny być wszystkie HD oprócz ABC, Historii, Rozrywki i TVP3 innych niż warszawska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, michael112 napisał:

 

Spróbuj ustawić ręczny wybór rozdzielczości w ustawieniach wtyczki "Inputstream adaptive". Powinny być wszystkie HD oprócz ABC, Historii, Rozrywki i TVP3 innych niż warszawska.

Nie mogę znaleźć jakoś tych ustawień 🤔 U mnie jako ścieżkę wideo w ustawienkach pokazuje 1024x576 i jakoś tego nie mogę zmienić  😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid88 tylko dla wersji 19.x. Polecam Ci przejście na nią, choćby ze względów bezpieczeństwa.

 

 

Co do szybkości. Porównywalne będzie UPC TV GO, ze względu na zbliżoną przepływność i mogę powiedzieć, że TVP GO wygrywa ze znaczną przewagą.

Ale dobre wrażenie psuje 25 FPS, zwłaszcza na TVP Sport razi.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawid88 napisał:

@Zuziaczy jest wtyczka do TVP go dla wersji 18.9 kodi?

 

2 godziny temu, Zuzia napisał:

@Dawid88 tylko dla wersji 19.x. Polecam Ci przejście na nią, choćby ze względów bezpieczeństwa.

 

Spokojnie, @Zuzia poczekaj z tym.

Próbowałem pisać wersję dla Kodi 18.x. W zasadzie jakbym znalazł trochę czasu na poprawienie jednego błędu, to już by było, pytanie tylko czy ktoś zechce to wrzucić na repozytoium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś sprawdzić, czy tylko u mnie tak jest (albo wie jak to zmienić), że są filmy/seriale dostępne w TVP GO np. Mała Doboszka, Gosford Park, lecą w "języku ojczystym". Pierwszy po niemiecku, drugi angielsku. Nie widzę opcji, by to zmienić lub "dołożyć" chociażby napisy?

Edytowane przez MarioPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir Sprawdź jaką masz wersję HbbTV w telewizorze.

Ta usługa jest przeznaczona dla HbbTV w wersji minimum 1,5, ale aby poprawnie działały kanały na żywo wersja najlepiej aby była minimum 2.0.

 

Wersję HbbTV sprawdzisz w zakładce testów TVP Go na portalu.

Jeśli masz zbyt starą wersję, sprawdź czy Twój odbiornik ma aktualizację w sieci. To nie musi oznaczać że po aktualizacji wersja HbbTV będzie nowsza, ale warto spróbować.

Sam wersji HbbTV nie zaktualizujesz niczym.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wiadomość.

Wczoraj już na to wpadłem. Niestety mam wersję 1.5 i ona nie daje rady pokazać nic w trybie backward tv. Tak jak napisałeś potrzebna jest wersja 2.0 (tvp o tym informuje). 

Panasonic dał jakiś update w tamtym roku (tv jest z 2017) ale niestety hbbtv jest tylko w wersji 1.5

 

Mam nadzieję, że niedługo pojawi się właściwa aplikacja smart tv

 

 

Edytowane przez Nasir
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...