Skocz do zawartości

Nowy filmowy kanał HD W N-ce !


Anubis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o blokowanie takie, jako takie. Lecz sam fakt, że operator platformy którejkolwiek, decyduje o wyborze dołączeń kanałów FTA do swojej platformy, to się zapytam, jak to nazwać?, no jak?

Ech, uległem jakiemuś zauroczeniu. Przecież, to temat: Nowy kanał filmowy HD w n -ce. Przypominam zapominalskim.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

według mnie N powinna (powinna ale nie zrobi) kanału filmowego własnego w wersji hd jak zapowiadała, gdzie znalezli sie b.dobre filmy moze nie tak jak na hbo czy c+,ale i dostep do tego kanału tańszy,

patrze na tv w nastepnym tygodniu i widze-ostatni samuraj czy nawiedzony dwor a te filmy byly w hbo nie tak dawno (co prawda nie premiery ale to juz cos),

i takie filmy czy tez np. hulk, trylogia wladcy pierscieni czy 3 czesci harry pottera itd. takie filmy przyniosły by sukces takiemu kanałowi gdzie idą filmy dobre, a nowosci idą dla vodu, a poza tym w takowym kanale tvn(iti) mogłoby byc po raz 1 w tv pokazac jakies polskie filmy bo iti tam ma multikino, reklamuje filmy wiec moze by sie udało,

ale to marzenia bo pewnie powstanie jakis [beep]iany kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEDłUG MNIE warto żeby powstał w N taki program jak mówiłem,

bo ja sądzę,że vod możę spokojnie rywalizować z hbo i wygrać tą walkę(w vod filmy mogą być zdaje się półtora miesiąca po premierze filmowej w kinie),no wszystko zalezy od ceny czy nie bedzie zbyd wysoka,

ponadto sądzę,że N jak chce poważnie zagrozic c+ to poza vod-em(w c+ tez bedzie i przewaaga na tym ich sie konczy) tym opisanym przezemnie kanalem filmowym(nie drogim,a w miare niezlym,a nowosci lepszy niz w c+ czy hbo idą na vod) duzo zalezec bedzie od sportu(jakby N kupiła po tym ssezonie premiership lub serie a a umowy c+ sie na to kończą to będzie gites-zwlaszcza jakby dolozyli sportklub),

mnie ciekawi czy nsport i tne kanal filmowy hd bedzie w kablóhttp://kach-mylse ze tak ale wtedy gdy kablowki beda cyfrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co doVOD to będa pokazywac stare filmy! Napewno nie takie co teraz lecą na DVD!

TP za jeden film bierze nawet 12zł!

A VOD ma byc tani, więc nie spodziewał bym sie jakis rewelacji

 

Co do kanału HD to raczej bedzie to VoomHD, jego testy pojawiły sie na Thorze, lecz bez Polskiej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...