Skocz do zawartości

Nowy filmowy kanał HD W N-ce !


Anubis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma n sprawiła mikołajowy prezent dla swoich klientów, bowiem 6 grudnia został uruchomiony kanał filmowy MGM w jakości High Definition. Stacja jest lokalną wersję MGM Channel. Jest dostępna w polskiej wersji językowej na kanale 20 w nboxach Widzowie mogą liczyć na mnóstwo filmowych atrakcji. Nadawca stawia przede wszystkim na różnorodność – filmy będą pochodzić z różnych okresów i reprezentować poszczególne gatunki. Nie zabraknie takich sztandarowych dzieł jak: „Wściekły byk”, „Nocny kowboj”, „Parszywe dranie”, „Powrót do domu”, „Sieć”, „Kandydat”.

 

MGM to także mistrzowie kina: Woody Allen, Brian De Palma, Spike Lee, John William Friedkin i Robert Altman oraz gwiazdy światowego formatu: Robert De Niro, Jane Fonda, Jodie Foster, Gene Hackman, Steve McQueen czy Reese Witherspoon.

 

Aktualnie, lokalne wersje MGM są dostępne w prawie 120 krajach na całym świecie. Niespełna miesiąc temu MGM został uruchomiony w Czechach, Rumuni, na Węgrzech i Słowacji.

 

Kanał MGM będzie dostępny zarówno w HD, jak i SD.

 

zródło satkurier

no i wystarrtował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dnia na 7 grudnia dla MGM HD na platformie N:

09:05 Restauracja Alicji - komedia 1969

10:55 Prawdziwi faceci - komedia 1987

12:20 Paragraf 99 - dramat 1992, Surround

14:00 Złodzieje tacy jak my - dramat 1974

16:00 Prawdziwe wyznania - dramat 1981

17:45 W swoim kręgu - dramat 1986

19:40 Zelig - komedia 1983

21:00 Restauracja Alicji - komedia 1969,

22:50 Commitments - dramat 1991, Surround

00:45 Policjanci i złodzieje - komedia 1973

02:10 Prawdziwi faceci - komedia 1987

źródło: media2.pl

http://www.media2.pl/media/15290,rusza, ... gm,hd.html

 

Powiem tak: Nic dodać, nic ująć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dnia na 7 czerwca dla MGM HD na platformie N

 

Male czepialstwo ale 7 czerwca juz albo byl albo dopiero bedzie :P Pewnie chodzilo o 7 Grudnia :P

 

A swoja droga program na 2 dzien jest na epg i niektore filmy zapowiadaja sie clakiem fajnie. Pozyjemy zobaczymy jak to bedzie dalej.

 

Edycja RafiX: Sorry, masz rację :oops: Mam nadzieję że mój błąd nikogo nie sprowadził na manowce :lol: Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszą mnie "fachowe" recenzje kanału mgm jeszcze przed jego wystartowaniem. Ludzie opanujcie się. Dajcie mu przynajmniej zaistnieć, tak jak całej n-ce.

Marudzicie, marudzicie, a gdyby nie n-ka, to o hd na polsacie czy cyfrze moglibyście usłyszeć dopiero za kilka lat. A tak chłopcy robią to co mogą. Już nawet w tym roku będą na c+ dwa, czy trzy mecze w hd :)

 

Konkurencja tylko podniesie jakość usług, a skorzystają na tym wszyscy klienci. Wreszcie coś się zaczęło dziać na polu platorm cyfrowych i to cieszy. A wy biadolicie i biadolicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dolby ProLogic to jest stosowany w kinach domowych system dzwieku stereofonicznego przeksztalcanego na 5.1, czyli nie jest to 100% dziwek DD 5.1, tylko prawie 5.1, a jak wiemy prawie robi wielka roznice. Do odbierania 100% DD 5.1 jest niezbedny amplituner :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystartował kanal MGM około godz. 4:00

Leciał już jakiś film

Pierwsze wrażenie to takie ze widac jednak ze film jest przerobiony z taśmy filmowej. Widać ze jakosc nie jest tak dobra jak filmy kręcone kamerą HD. Ale nie jest zle, byl puszczony film z lat 80 i naprawde nie bylo zle, nawet film mnie wciagnal mimo ze byl to bardzo stary film.

Podczas przerwy miedzy filmami byly pokazane reklamy innych filmow i widac bylo ze nowsze filmy ktore sa przerobione na HD z tasmy filmowej dopiero pokaza pazur. Tu dopiero bylo widac co to jest jakosc filmu w HD.

Niestety przy starszych produkcjach widac ze filmy byly nagrywane w starszej technologi, widac nieraz ziarnistosc tasmy filmowej. Jak narazie nie jest zle.

Przeglądałem strony internetowe i naprawde MGM ma bardzo duzo ciekawych pozycji filmowych, z nowszych filmow:

 

Apartament 2004

Be Cool 2005

Gatunek 3 2004

Hannibal 2001

Legalna blondynka 2001

Legalna blondynka 2 2003

Różowa pantera 2006

Soul Plane: Wysokie loty 2004

Stygmaty 1999

Szyfry wojny 2002

Wizyta u April 2003

Włamanie na śniadanie 2001

Wojna Harta 2002

Wróć do mnie 2000

Wyścig z czasem 2003

 

i duzo wiecej

 

To sa naprawde swietnie filmy, jezeli ktos je ogladal to napewno nie zaprzeczy. Jest tylko problem czy N-ka je pusci na kanale MGM. Tu nie jest problem w tym ze MGM nie ma nowych swietnych filmow tylko problem jest w tym ze N-ka wszystkie nowosci bedzie pewnie emitowac na VOD, a na kanale MGM beda puszczane same starocia.

dlatego uwazam ze kanal sam w sobie jest dobry i wytwornia ma dobre filmy. A to czy beda one puszczane na kanale MGM rowniez wiele zalezy od N-ki czy wykupi prawa, licencje do nowszych filmow, tak przynajmniej mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie MGM to całkiem fajny kanał, a VOOM HD nie jest kanałem filmowym.

 

Pawop, gratuluje obiektywizmu. Juz myslalem ze zjedziesz kanal, bo przeciez nie jest premium, a tu masz .. :)

BRAWO

 

Tak jak to ujął Pawop MGM jest "fajnym" kanałem dla miłosników kina

A wszystkim przypominam ze dobre kino nie zalezy od metki z data. Smiem twierdzic ze w tym kanale w grudniu bedzie wiecej dobrego kina niz w polskich kinach.

 

Pamietajcie ze kanal jako chyba pierwszy w Polsce nadaje wszystkie filmy w formacie panoramicznym ( dla mnie to bardzo wazne ) i w wysokiej rozdzielczosci ( wazne dla posiadaczy odpowiednich telewizorów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sie spodziewał kanału premium, to teraz jest rozczarowany, a od początku było wiadomo, że takowego nie będzie.

Ja nie liczylem na premium,ale na filmy z konca lat 90-ych( w przewadze),a nie nie lata 70 i 80...Owszem,miejsce dla nich tez byc powinno,ale nie najwazniejsze w calej ramowce.Jakosc tego jest mocno przecietna na zwyklych tv.Jak dla mnie ten kanal to porazka.

Voom nie jest kanalem filmowym,ale jest nawet ciekawszy i mazna byloby z tych kanalow zebrac w jeden duzo ciekawsza ramowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...