Skocz do zawartości

Nowy filmowy kanał HD W N-ce !


Anubis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 listopada będzie znany już nowy kanał filmowy na N,gdyż bedzie konferencja:

 

17 listopada: nfilm HD z kim?

2006-11-06 22:08:45 | Janusz Sulisz

Ostatnia aktualizacja: 2006-11-06 22:21:12

Źródło: http://www.hdtv.com.pl

Na 17 listopada zapowiadana jest konferencja prasowa dotycząca kanału filmowego HD w ramach platformy n. Prawdopodobnie w tym samym terminie zostanie pokazany nbox HDTV recorder z dyskiem 250GB, a także oferta VOD (video na żądanie).

 

Należy podejrzewać, że 17 listopada wyjaśni się, który program filmowy HD typu Premium znajdzie się platformie n - telewizji nowej generacji. Nieoficjalnie mówi się o MGM Channel w wersji HD, ale pewności przy ogromnej tajemniczości ITI Neovision nigdy nie ma.

 

Na 17 listopada zaplanowano kolejną konferencję prasową ITI Neovision.

 

Spodziewane jest, że podane zostaną szczegóły dotyczące instalacji multiroom w n platformie.

 

Żródło: Satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianiam zdanie. Jako pierwszy wspo,nialem ze MGM jest naturalnym

zrodlem bo i tak nadaje. Ale sobie tak przypomnialem slowa vice

i strzelam ze kanal filmowy bedzie WLASNA PRODUKCJA N.

 

A filmy i owe "negocjacje z hollywood" zapewne wiaza sie z zakupami filmow do VODa z opcja wyswietlania ich tez w kanale filmowym. Superkino ?

Jesli bylyby to filmy z superkina w HD bez reklam niebyloby zle za te pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę SciFi albo coś na czym leci Stargate, może być nawet MGM bo to zdaje się ich produkcja i moze na razie nie być w HD, wiem, wiem jest w HBO na Cyfrze, ale tym Panom ja już dziekuję, jak dadzą pakiety tematyczne to się zastanowię dla jednego serialu nie będę brał rzeczy których nie oglądam, cóż każdy ma inne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki kanał filmowy HDTV???? To przecież kompletna lipa!!

Jeszcze nikt w Polsce nie wyprodukował filmu w rozdzielczości Full HDTV.

Na Zachodzie też nie ma jeszcze takich filmów.

Niemieckie 2 kanały Pro7 i Sat 1 nadają w Ful HDTV (tylko to jest prawdziwa tv wysokiej rozdzielczości, a nie jakieś Ready HDTV, bo to lipa) ale tylko transmisje sportowe (super) i programy informacyino rozrywkowe. Filmów też jeszcze nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie zanim coś napiszecie proponuje trochę poczytać. Filmy HD są robione przez dygitalizacje taśmy filmowej, z wszystkiego co jest na taśmie można zrobić HD. Jak powszechnie wiadomo rozdzielczość taśmy filmowej jest dużo wyższa niż rozdzielczości standardu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...