Skocz do zawartości

Nowy filmowy kanał HD W N-ce !


Anubis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na hdtvpolska.com znalazłem taką wypowiedż:

 

(n_tv napisał: @ 16.10.2006, 04:13 )

 

Mozna tak powiedziec, ze to plotka datego nie chcialem wypisywac, ale spoko moge napisac przeciez pisac wolno, co do nazwy kanalu to nie wiem, wiem tylko, ze byla podpisana umowa z SPI International, to jest jakis dystrybutor filmowy czy cos tam takiego. Generalnie to jest kanał nowy. Kolo mnie zapewnial, ze to na 99% true.

Pozdr.

 

Jak myślicie? Dla mnie może to oznaczać,że być może tym nowym kanałem filmowym będzie Filmbox,który nadaje u naszych sąsiadów,np.w Czechach?

Wszystko jest możliwe, Tym bardziej,że otrzymali koncesję na nadawanie w Polsce w tamtym roku...

 

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2191&st=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że w n-ce, filmy będą tydzień później a nawet dwa, ale za to w jakiej super jakości ?

 

-pozdrawiam :wink:

Tydzień później niż gdzie? na C+ albo na HBO? Nie żartuj. Wcześniej jak po roku nie mogliby wyświetlać i to też nie wszystkie, bo Z Disneyem umowe ma TVP a z Sony Polsat.

 

MGM ma podpisaną umowę z Canal+.

MGM jest własnością Sony, które jest współwłaścicielem HBO CE. Więc filmy MGM są na HBO. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby N podpisało umowe z kanałem MGM, gdzyż on nadaje starsze produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem juz 3 raz... o ten kanał hd... kurcze dziwne... cały w hd... ma być konferencja w Cannes co do tego kanału... hmmm... tym bardziej pomyślcie kanał w przygotowaniu... ma odpalic na dniach... czyli to musi być taki kanał który nadaje już... bo... jak można przystosować się na nasz rynek od razu po podpisaniu umowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n-ce prawdopodobnie będzie kanał filmowy produkcji własnej ITI. Jaki on będzie? - trudno jest oceniać?, ale też nie wolno nie doceniać?.

Śmiało można powiedzieć, że będą tam filmy najlepsze pod względem jakości technicznej w obrazie i dźwięku.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...