Skocz do zawartości

Nowy filmowy kanał HD W N-ce !


Anubis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kanału filmowego, napewno nie będzie to kanał premium , sam P. Sojka to powiedział w wywiadzie udzielonym magazynowi Press , najprawdopodobniej będzie to MGM HD lub VOOM HD.. link: http://press.pl/newsy/pokaz.php?id=7639

 

 

...Powiem tak, jak będzie MGM HD to będzie hała ale jak VOOM HD no to już można się spodziewać czegoś ciekawego, zobaczcie na http://www.voom.tv/ mają w sumie 15 kanałów HD, marzy mi się w N-ce EQUATOR HD :lol: a co, pomarzyć zawsze można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ramówke MGM w Premiere. Nie wiemc zego ludzie sie spodzewali ale wiekszosc to była przekonana, ze bedzxie to kanał na poziomie HBO czy C+. Prawa sa rozdysponowane. To było wiadome, ze kanał bedzie z filamai starszymi. A ramowka MGM nie rzuca na kolana o watpie aby rózniła sie bardzo od tej któa nadawan jest w niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą gośc z infolini n powiedział mi ze informacji na temat jaki to ma byc kanał udzielą dopiero pod koniec miesiaca. ale tak jak pisze mój przedmówca nowosci i hity są juz w polsce podzielone pomiedzy HBO i Canal+. Jezeli to bedzie kanał MGM to filmy starsze a jezeli Voom to moga byc nowsze ale mniej znane-czasem i takie filmy sa dobre. Jedyna nadzieja ze od nowego roku pojawi sie HBO.(jezeli jest prawda ze konczy mu sie umowa na wyłaczność z Cyfra+ to wtedy byłby wszedzie na n i CP) Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez.Jesli cena za pelny pakiet N + VOD zmiesci sie w cenie prestizu w Cyfrze,to zastanawianie sie nad wyborem platformy jest strata czasu.Cyfra juz sama zauwaza,ze siega dna i jak tonacy brzytwy sie chwyta-ta cicha wspolpraca z CP.Lepiej by sie juz jawnie polaczyli,a nie takie potajemne gierki.Oszusci do potegi N-tej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty Michał oczekiwałeś cudów od "N" ki i myslałeś że konkurencja będzie się przyglądać bezczynnie na poczynania rywali.Przecież mają jak by nie było ok.1,7ml.abonentów/którzy wg Ciebie to głupcy bo mają CP lub C+/a jednak jak widać na przykładzie Disney CH jest to siła z którą się liczą i "n" ka nie dostanie tego kanału i tak będzie z innymi tak że będą dokupować jedynie okruchy których nie będą chciały CP i C+ i ciekawe kto tu się będzie łapał brzytwy bo jak wskazują pierwsze dni to szturmu na tę platformę nie ma,ponuje wielki bałagan a wśród nowych abonentów jest już rozczarowanie bo poza super obrazem/i to nie na wszystkich kanał/nie będzie za wiele do oglądania/.Więc Michale zozkoszuj się pięknym obrazem a nie wyszukuj teorii spiskowych bo Twoje animozje do C+ są znane na wszyskich dostępnych forach.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadnych cudow nie oczekiwalem,nigdy i nigdzie tego nie napisalem.Chwytaniem brzytwy nazwalem ukryte wspolne dzialanie obu platform,ktore w rzeczywistosci sa przeciez rywalami,majace na celu u[beep]e nowego gracza.Dotad roznie sie to miedzy nimi ukladalo,zazwyczaj gorzej,a tu nagle taka wspolpraca.Jesli tego chca to niech sie jawnie polacza,a nie sie bawia w takie gierki.Zreszta zauwazylem u dystrybutorow jakie jest podejscie.Ci nowi grzeczni,przepraszaja,ze nic nie moga zrobic itd itp.A ci co zyja z Cyfry i Cp-nie dosc ze sa bardzo sceptyczni(dopuszczalne)to jeszcze takie bajki wciskaja,az zal tylek sciska.Taki bowiem jeden spec(notabene dystrybutor Cyfry i CP) stwierdzil,ze nie bylo w piatek w ogole dekoderow N w Polsce :lol: A gdzie mialyby byc, w Kamerunie?Przeciez to polski sprzet.Tak wiec jesli tak wyglada fachowy i uczciwy sprzedawca to [beep]c sie chce.Wracajac jeszcze do poprzedniej wypowiedzi-takie kanaly jak Disney channel to ja akurat mam gdzie i nie chce za nie placic,wiec sie ciesze,ze nie bedzie.Dla mnie wystarczy paczka TVN,TVP,troche muzyki(niestety MTV),kanal sportowy,przyrodniczy i filmowy w HD i VOD.Reszta dla mnie nie istnieje.Nie mam i tak czasu aby ogladac kazdy badziew i placic 2 razy tyle niz trzeba za cos czego nie ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jest to, że na stronie MGMchannel jest Polska

 

Bo kanał nadaje w UPC Polska!

Na ich stronce można zamówic Newsletter dla Polski

 

Ale to nie bedzie ten kanał:

 

Nowy kanał o nazwie MGM Channel Central Europe może zostać uruchomiony w Czechach, na Węgrzech i Słowacji po tym, gdy 12 października bawarski regulator medialny BLM udzielił MGM 8-letniej licencji. Oficjalny start planowany jest na 26 października.

 

Początkowo MGM Channel CE będzie dostępny w ramach platformy UPC Direct w trzech krajach, w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Później stopniowo ma pojawić się w sieciach kablowych w tych krajach. Z początkiem przyszłego roku MGM Channel CE ma wejść na rynek rumuński.

 

Na razie nie ma informacji, co do wejścia MGM Channel CE na polski rynek, choć jest to całkiem prawdopodobne. Była nawet plotka, że MGM miałby wejść do n platformy w wersji HD.

 

MGM Channel ma korzystać z biblioteki filmowej wytwórni MGM (Metro Goldwyn Meyer) .

 

W MGM Channel 49,5 proc. udziałów ma firma MGM Networks CE BV. Drugie tyle (też 49,5 proc.) ma chellomedia Investments BV. Pozostały 1 proc. udziałów ma firma MGM Channel Central Europe GP B.V.

 

SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...