Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat żongluję sobie opcjami dodatkowymi, więc mnie temat nie dotyczy osobiście. Jakąś tam stratę na pewno Canal+ ma, bo nie ma reklam przy okazji transmisji... Moim zdaniem nie cała kwota, ale 90-70% umówionej kwoty, powinni klubom wypłacić. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Nie zapominajmy, że obecne rozdanie za rok się kończy i już za kilka miesięcy, pewnie zacznie się siadanie do stołu na kolejne rozdanie. Ale czy Polsat byłby zainteresowany płaceniem kroci za Ekstraklasę? Szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAZN będzie zainteresowany ;). To jest teraz także kwestia wizerunku. Ten PC+ wśród typowego klienta ma nadal słaby (przeciwnie niż tutaj na forum) i takie ruchy tylko to pogłębiają.

Z jednej strony mamy takie marki jak Coca-Cola co budżety reklamowe przeznaczaja na cele dobroczynne, z drugiej platformę co emituje w najlepsze reklamy urodzinowej promocji na wszystkich możliwych stacjach, ale co z klubami i abonentami nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czerstwy napisał:

Ta jasne.Nazwa kanału C+ sport i bedzie nadawał muzykę?Wpadłeś na genialny pomysł?

Nie wiem czy pamietasz,ale swego czasu byl taki kanal jak CANAL+ GOL,ktory rowniez emitowal czesciowo muzyke.

 

Czasy sa wyjatkowe to i wyjatkowa powinna byc ramowka kanalu

Edytowane przez informatyk2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, piotrmar napisał:

Jestem ciekaw co na to wszystko UOKIK? A gdyby większość abonentów przestała płacić,przecież C+ wszystkich nie poda do sądu. 

 

Takie hurtownie komornicze jak tego pana tylko czekają aż przestaniecie płacić :D

I wtedy cyk procedura rusza

 

https://www.wprost.pl/polityka/10236894/jak-najbogatszy-komornik-w-polsce-przechytrzyl-zbigniewa-ziobro.html

https://www.wprost.pl/kraj/476554/Hurtownicy.html

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrmar napisał:

Jestem ciekaw co na to wszystko UOKIK? A gdyby większość abonentów przestała płacić,przecież C+ wszystkich nie poda do sądu.

A co może tutaj UOKiK? W umowach jest zapis o gwarantowaniu kanałów, a nie ma informacji o jej zawartości (w sumie zawartość też się zgadza, bo sport jest - tylko powtórkowy). Po drugie C+ ma w paczce też filmy, a nie tylko sport. 

Już bardziej tutaj pojawia się pytania o kanały Eleven czy Polsat Sport Premium - gdzie osoby z zobowiązaniem płacą, a są tylko powtórki. Chociaż i tu znów - w umowie mowa o kanałach, nie o zawartości.

 

Moim zdaniem C+ brakującą transze za Ekstraklasę zapłaci, ale tylko z korzyścią na przyszłość. O tym, że Ekstraklasa w najbliższym -  4-letnim przetargu - liczy na DAZN, a tym samym potężny zastrzyk gotówki można było czytać od dawna. A przejęciem ESA przez DAZN byłby początkiem końca dla C+. Teraz ESA i kluby są pod ścianą. Dla C+ idealny moment na zapewnienie sobie praw już na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...