Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, diabeu napisał:

Czyli to "odkodowanie" tak naprawdę dla nikogo. Jak kogoś Ekstraklasa interesowała to i tak biorąc Platformę C+ (a wcześniej nc+) wykupował sobie dostęp do kanałów Canal+. A niezainteresowanych Ekstraklasą takie transmisje raczej i tak nie przyciągną. Tym bardziej że te mecze bez kibiców wyglądają jak sparingi przedsezonowe z Turcji czy innego Cypru.

Będzie można jeszcze zobaczyć z dwa mecze NBA i ligi angielskiej na żywo. Aczkolwiek faktycznie kto Ekstraklasę ogląda to C+ już zapewne ma kupione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam takie pytanie, może głupie bo w umowie nie ma takich zapisów i prawnie pewnie się nic nie należy.
Ale zadam je: abstra[beep]ąc od słuszności odwoływania zawodów sportowych  co jest uzasadnione, bo życie jest najważniejsze a rozrywka spada na drugi plan. Co z osobami które maja nierzadko wysokie abonamenty [ekstraklasa, zuzel, nba] i z racji koronawirusa niewiadomo na jak długo bezie wszystko poodwoływane? Co w takiej sytuacji może zaoferować platforma jako  jakąś rekompensate? bo płaci człowiek $$$ za coś czego po prostu nie ma?

oczywiscie wypełnią powtórkami ramówke i bedzie. Ale czy to jest do końca fair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kentron napisał:

a ja zadam takie pytanie, może głupie

Masz rację to pytanie jest nie na miejscu. Również płacę spory abonament i nie mam z tym problemu, że coś odwołali. Kolejny post mało poważny.

Ludzie płacimy abonament i nadawca nie ma wpływu że jest wirus. 

A jak ktoś wykupił bilet miesięczny na pociąg , tramwaj, to mają mu oddać pieniądze bo nie jeździ , gdyż wirus panuje? Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet do kina to nie abonament za TV. Nikt ci nie wyłączył sygnału z satelity. Ramówka kanałów dostosowywana jest do bieżącej dynamicznej sytuacji.

Popadacie w paranoje.

Edit:

Mało przyjemne , ale to napiszę. Zaczyna to przypominać , żebranie związane z wirusem.

Chcecie gratisy bo siedzicie w domu?

Jeden operator może coś dać od siebie , ale nie wymagajcie jakieś akcji typu "zostanie w domu" To się zaczyna robić dziwaczne.

To będzie lepsze co napiszę. Jak odwołają Ekstraklasę już jestem pewien w 100% , że co niektórzy z was będą wymagali coś w zamian.

Nie ma naszej ligi , to jak to powtórki nam dali ,chcemy oglądać to co jest w Canal+. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kentron napisał:

bo w umowie nie ma takich zapisów i prawnie pewnie się nic nie należy.

Dokładnie, płacisz za dostęp do kanału ale nigdzie nie masz w umowie konkretnych praw, jakie ma kanał posiadać. Oczywiście możesz składać reklamacje ale w moim odczuciu to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do nadawcy i w tej konkretnej sytuacji stałbym po ich stronie.

Z resztą, nie tylko C+ ale inne kanały sportowe mają to samo. Sport profesjonalny przez kilka miesięcy będzie wygaszony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiler napisał:

Przecież to jest sytuacja nadzwyczajna, a nie widzi mi się nadawcy. Dobrze, że nadawcy i tak wychodzą naprzeciw sytuacji i odkodowują kanały.

 

Nasza mentalność jest okropna...


Zgadzam się z Tobą że to sprawa losowa. I jak podkreślałem - nie mam żadnych roszczeń w tym zakresie. Najważniejsze jest ludzkie życie, zdrowie i opanowanie tej epidemii. To żeby było jasne....
Zadałem tylko pytanie, bo chciałem z punktu widzenia prawnego dowiedziec się jak na to spojrzeć. Nie mam zamiaru przecież zrywać umowy. :)

Do przewidzenia było ze temat wywoła dyskusje. Mowia ze nie ma głupich pytań, jak widać nie do końca. Troche zostałem źle zrozumiany.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niektórzy nie potrafią spokojnie odpowiedzieć . Płacisz za kanały i do nich dostęp dalej masz. Gdyby sytuacja miała trwać wiele miesięcy to niewykluczone,że ludzie nie będą chętni na przedłużanie obowiązujących umów . Więc może to się odbić na platformach satelitarnych, kablówkach w dłuższym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wislok napisał:

Bo niektórzy nie potrafią spokojnie odpowiedzieć . Płacisz za kanały i do nich dostęp dalej masz. Gdyby sytuacja miała trwać wiele miesięcy to niewykluczone,że ludzie nie będą chętni na przedłużanie obowiązujących umów . Więc może to się odbić na platformach satelitarnych, kablówkach w dłuższym okresie. 

Ktoś, kto zdroworozsądkowo podchodzi do tego sytuacji na pewno nie zrezygnuje z przedłużenia umów, jeśli do momentu zaistnienia sytuacji z koronawirusem był zadowolony z oferty.

 

@kentron: Nie pisałem personalnie do Ciebie, tylko ogólnie. :) Także nic osobistego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że drużyny w innych ligach nie żyją "od pierwszego do pierwszego" i mają trochę poważniejszych i stabilniejszych sponsorów. Dla wielu klubów to będzie bardzo duży problem.

No ale w tej sytuacji i tak nie dało się zrobić nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...