Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zuzik1111 napisał:

Czy załoga Canal+ od zawsze związana z polską piłką nożną "pochwaliła się" że jej były "ekspert"  sędziowski niejaki Wit Ż.  został skazany za proceder "ustwawianie meczów"?  Szkoda.

 

A jak to sobie wyobrażasz? Że co powinni zrobić? W wielu wywiadach ludzie związani z Canal+ (np. Smokowski) mówili, że jest to dla nich coś potwornego. Co wg ciebie powinni jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mamy za sobą nudnawe (szczególnie w 2. połowie)  El Clasico. Podejrzewam, ze liczni tu kibice nauczeni doświadczeniem lat poprzednich nie liczyli na porywający mecz. Raczej tylko prestiżowy.

I się nie "zawiedli".  Nerwowy, z masą błędów i bezładnej kopaniny mecz okraszono może 3-4 gorącymi sytuacjami.  To wszyscy widzieli ... i to po PROSTU stwierdzili komentatorzy stacji na koniec.

Ponoć to ludzie najlepsi w temacie....mnie jednak od ich bredzenia i przepowiedni "co się stanie"  permanentnie bolał bałuch. I przed meczem i w trakcie.

Zwykła klika zaklinaczy rzeczywistości jak akwizytorzy chińskich odkurzaczy. A mogli mówić o połowę mniej i byłoby to korzystniejsze i dla ich reputacji i oglądających.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2019 o 12:48, TimesSquare napisał:

 

A jak to sobie wyobrażasz? Że co powinni zrobić? W wielu wywiadach ludzie związani z Canal+ (np. Smokowski) mówili, że jest to dla nich coś potwornego. Co wg ciebie powinni jeszcze zrobić?

Mają program informacyjny  sport+ , studia - poinformować o wyroku sądowym w aferze piłkarskiej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Piotr94 napisał:

@Vojthas

Myślę w ramówce jest pomyłka. Mecz zacznie się o 17, jak inne mecze tej kolejce. 

 

Nie pierwsza już - ostatnio promowali w ramówce mecz Monzy, który był w niedzielę, a w sobotę grała Novara z Pomi (i faktycznie ten mecz pokazali). Jednak co innego podać zły mecz o dobrej godzinie, a co innego stworzyć ramówkę z błędną godziną - posypie im się trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Oby nie bo pewnie i tak mało kto to ogląda.Były jakieś wyniki oglądalności?

Ja oglądam żeńską - polskie i włoskie drużyny. No i magazyn, bo mają ekspertów fachowców. Zresztą prostym ruchem - oddania eksperckiego mikrofonu do żeńskiej siatkówki kobietom - w pewnym sensie zrewolucjonizowali przekaz telewizyjny w Polsce. Tylko Polsat się jakoś do tego nie może przekonać (dzięki czemu ja się przekonałem, że nie warto ich oglądać, jak nie trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tak do tego NBA tylko dodać, że ok - na żywo oglądalność może nie jest szałowa, ale powtórki nadawane o 9 i 11 następnego dnia cieszą się znakomitą popularnością - potrafią mieć po 20, 30 tysięcy widzów :)

Edytowane przez Artek1008
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vojthas napisał:

Ja oglądam żeńską - polskie i włoskie drużyny. No i magazyn, bo mają ekspertów fachowców. Zresztą prostym ruchem - oddania eksperckiego mikrofonu do żeńskiej siatkówki kobietom - w pewnym sensie zrewolucjonizowali przekaz telewizyjny w Polsce. Tylko Polsat się jakoś do tego nie może przekonać (dzięki czemu ja się przekonałem, że nie warto ich oglądać, jak nie trzeba).

 

To chyba dawno Polsatu i np. 7 strefy nie oglądałeś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bugmenot napisał:

 

To chyba dawno Polsatu i np. 7 strefy nie oglądałeś ;).

7. strefę z Kaczor się zdarzyło. Ale już przy meczu nie usłyszę ani Sadurek, ani Gajgał-Anioł, ani Świeniewicz, nie obejrzę Novary, Scandicci, Conegliano... A reprezentacji siatkarek zdaje się też nie komentowała żadna pani, a w TVP Sport i owszem (swoją drogą Bamber-Laskowska również "wypożyczona" z C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...