Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Portland - Denver czy Denver - Portland ? ;) Bo to jest różnica :) Na początku było w EPG, że pokażą mecz Portland - Denver w nocy z 9/10 maja. A teraz nastąpiła zmiana:

noc z środy na czwartek, 8/9 maja
2:00 Milwaukee - Boston, CANAL+ SPORT

noc z czwartku na piątek, 9/10 maja
2:00 Philadelphia - Toronto, CANAL+ SPORT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 kolejka Bundesliga

w sobote o 15.20

Canal+sport  Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf

Canal+sport2 Werder Brema -TSG 1899 Hoffenheim 

 Niedziela

 

La liga 

Canal+sport mecz+mecz

canal+sport2 Barcelona - Getafe  18.25 też technologi 4k 

 

o prawa tv odpowiedz zelka

Pisałem wiele razy - o zakupie praw i planach stacji dowiaduję się wtedy, kiedy Widzowie. Jestem dziennikarzem, nie odpowiadam za tamte historie :(

nsport+ pokaże sezon Polska Liga Futbolu Amerykańskiego już następną sobotę o 12.00  

 w niedziele o 15.55 mecz+mecz w canal+sport  + gole z wszystkich stadionów komentarzu Piotr

Edytowane przez fanliverpool
info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji 37. kolejki LaLiga Santander w nc+
18:25 Mecz+Mecz, CANAL+ SPORT
Moderator: Piotr Domagała

 

Mecze:
Barcelona - Getafe
Valencia - Alaves
Athletic - Celta
Villarreal - Eibar
Leganes - Espanyol

 

18:25 Barcelona - Getafe, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GoodMen napisał:

A czy coś  już wiadomo o nowych prawach sportowych w NC+ ? 

A to coś na rzeczy miało być w ostatnim czasie? Wiem że kończy im się piła ręczna. Pgnig super liga ale to nie słyszałem.. 

 

Swoją drogą pytanie do fanów sportu - czy jest jakaś lista praw sportowych które gwarantowane są w nsport. Względnie nsport jest głównym kanałem. Nie chodzi mi o prawa sportowe nc+ bo je można z łatwością wygooglowax. Chodzi mi o te konkretna antene: że jak dajmy na to mam comfort+ i jestem fanem ligi mistrzów w piłkę ręczna to wiem że wszystkie najważniejsze mecze obejrzę na nsport. A nie ze za pół roku okaże się że Vive Kielce gra mecz ważny a tam transmisja na canal+sport dwa razy drożej... 

 

Wiem że dwa mecze żużlowe maja,ale co jeszcze? Jakieś dawali trzeciorzedne mecze ekstraklasy czy la ligi... Jest tu jakaś reguła? 

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś większej reguły nie ma (oprócz wspomnianego przez ciebie żużla). To też sprytny zabieg, bo w sumie musisz mieć nSport+, bo nigdy nie wiadomo czy nie wrzucą tutaj jakiejś relacji z Ekstraklasy czy La Liga. Jeśli chodzi o naszą ligę to najczęściej na nSporcie dawali sobotni mecz o 15:30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejsze spotkania PGE Ekstraligi: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń oraz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno, zostały odwołane z powodu niekorzystnych prognoz pogody. Mecz w Częstochowie przełożono na 19 maja, a w Grudziądzu na 16 czerwca, te spotkania, jako że rozgrywane są w niedzielę, transmitować będzie nSport+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy lidze angielskiej ktoś totalnie nie nadążał z aktualizacjami wyników na grafice, zresztą bramki też pokazywali z kilkuminutowym opóźnieniem ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy
sobota, 18 maja
14:30 Multiliga+, CANAL+ SPORT
15:25 Wisła Kraków - Miedź Legnica, CANAL+
15:25 Korona Kielce - Górnik Zabrze, CANAL+ Family
15:25 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, nSport+

 

niedziela, 19 maja
17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT
17:55 Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+
17:55 Piast Gliwice - Lech Poznań, CANAL+ SPORT2
17:55 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, nSport+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji la liga i Bundesliga oraz Final LM CEV W BERLINĘ 

Sobota, 18.05:
15:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
16:10 C+N  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - Mecz+Mecz (Valladolid - Valencia / Getafe - Villarreal / Espanyol - Sociedad)

18.20 C+N PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz Werder Brema - RB Lipsk z otworzenia 

20:40 C+S  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano

21.55 C+S2 Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano: finał Cev kobiet z otworzenia (transmisja w Facebook i canal plus online na zywo) 

Niedziela

 16.10 C+N SD Eibar - FC Barcelona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku przy okazji Multiligi dają ten mniejszy logotyp. Skoro mają taki przygotowany to mogliby go emitować cały czas. A przygotować mniejsze logotypy pozostałych stacji z paczki Canal+ też by nie było trudne. No ale oni wolą walić ludziom po oczach wielkim logiem i znaczkiem wiekowym, chociaż oczywiście to drugie muszą emitować przez przestarzałe przepisy KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...