Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mecz Roma- Szachtar Żelek Żyżyński i Tomasz Lipiński. Dawno nie oglądałem meczu z komentarzem tego pierwszego, jestem ciekaw jak wypadnie. Mecz MU- Sevilla sobie odpuszczam, bo jest ogromne prawdopodobieństwo potwornej nuuudy. A spotkanie Szachtara w zeszłej kolejce niemal wszyscy chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Sevilla nie jest w dobrej formie i jej szanse na awans są iluzoryczne. Przewiduję taki scenariusz jak w meczu z Liverpoolem- bramka lub dwie MU i zabijanie meczu. Druga para jest bardziej wyrównana, poza tym chcę zobaczyć Freda, o którego ponoć starają się oba kluby z Manchesteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór z meczami dziś, w Rzymie zapowiada się kilka bramek, ale wypada obejrzeć chyba United. Sevilli nie można lekceważyć, bo w pucharach to znacznie lepszy zespół niż w lidze. Ciekawy jestem  taktyki Mourinho. Jeśli MU strzeli jednego gola i postawi autobus, a w końcówce Sevilla fuksem wyrówna, to sam sobie zafunduje odpadnięcie.

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dopóki trenerem MU będzie Mou to wręcz nie wypada oglądać meczów tej drużyny. Ja naprawdę nie pamiętam dobrego spotkania z ich udziałem. Oczywiście liczę na sensację i awans Sevilli, ale jestem realistą i po prostu w to nie wierzę. Poza tym trzeba dać szansę Żelkowi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dopóki trenerem MU będzie Mou to wręcz nie wypada oglądać meczów tej drużyny. Ja naprawdę nie pamiętam dobrego spotkania z ich udziałem. Oczywiście liczę na sensację i awans Sevilli, ale jestem realistą i po prostu w to nie wierzę. Poza tym trzeba dać szansę Żelkowi. :)

Uprzedzam Zelisław Żyżyński nie jest dobrym komentatorem, jest mocno przeciętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą ciekawostkę odnośnie praw. Jakiś czas remu była tu podawana informacja, że prawa do piłki brazylijskiej wg Wikipedii posiada NC+. Okazuje się, że to nie jest takie niemożliwe. Prawa do tych rozgrywek posiada SportRadar (Sportsman Group),  który rozprowadza również prawa do siatkarskiej LM. Być może liga brazylijska jest również częścią rozbudowanego pakietu (np; liga mistrzów ETTU). kóry zakupił NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...