Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że w środę nc+ nie pokaże meczu Premier League Chelsea-AV. W tym czasie LM i w sumie rozumiem, że całe siły skierowali własnie na to.

 

No i liczę, że poniedziałkowego meczu 2 kolejki PL nie będzie komentować Jagoda. To będzie hit MU-CFC i nie wiem, czy chciałbym oglądać go z takim komentarzem. Jagoda będzie musiał się ogarnąć bo jak go w tamtym sezonie słuchałem na nSport to czułem się dziwnie. Gość wypowiadał się jakby był najmądrzejszy na świecie. Wydaje mi się, że z takim podejściem nie będzie panu Jagodzie łatwo przekonać tych, którzy nie chcą go słuchać. No ale zobaczymy w poniedziałek jak się spisze w trakcie meczu. Może to będzie zaskoczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w obsadzie Premier League:

 

sobota, 17 sierpnia

 

Liverpool – Stoke City

13:40 CANAL+ Sport

Spotkanie komentują: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

 

Arsenal – Aston Villa

15:55 CANAL+ Sport

Spotkanie komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

 

Swansea City – Manchester United

18:25 CANAL+ Family2

Spotkanie komentują: Rafał Dębiński, Przemysław Rudzki

 

 

niedziela, 18 sierpnia

 

Crystal Palace – Tottenham Hotspur

14:25 CANAL+ Sport

Spotkanie komentują: Przemysław Rudzki, Krzysztof Przytuła

 

Chelsea – Hull City

16:55 CANAL+ Sport

Spotkanie komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

 

 

poniedziałek, 19 sierpnia

 

Manchester City – Newcastle United

20:55 CANAL+ Sport

Spotkanie komentują: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

 

Zmiany to brak debiutu Marchlińskiego, którego zastąpił Dębiński (Puchar Polski?), Rudzki zastąpił Rosłonia w niedzielę, a Twaro z Nahornym komentują Chelsea zamiast Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bundeslidze są pełne nazw drużyn oraz częściowo w Ligue 1. Ale faktycznie wolałem pełne nazwy.

Nie widziałem prezentacji składów, bo się spóźniłem na mecz, ale scoreboard bardziej mi się podobał z ostatnich sezonów. Ten nie jest zły, bo przynajmniej z daleka widać wynik i czas gry.

Mi brakuje jednak szczególnie intro z poprzedniego sezonu przy muzyce Kasabian - Fire. Teraz jest tak jakby taki bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mnie nie podoba się pasek z czasem i wynikiem. Niby jest podobny w stosunku do poprzedniego, ale jednak skromniejszy i sprawia wrażenia jak by był jeszcze większy, dodatku za bardzo wysunięty na prawą stronę. Wiem że to tylko szczegół na który nie wielu zwraca uwagę ale mnie jednak drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata graficzna jest słabsza od ostatniej, to prawda. Zauważyłem, że brak reklam EA (czyżby zakończyli współprace? ). Intro do meczu słabe, do tego brak Kasabian ( podobno umowe mieli tylko na 3 lata i nie przedłużyli jej ). Duży minus dla Canal+ za to, że od razu 1-wszej połowie i po meczu kończą relacje. Gdzie statystyki, highlights'y z meczu...? Kolejna uwaga to ściszenie odgłosów ze stadionu. Zawsze było bardzo dobrze słychać wszystkich kibiców i "doping" fanów. Teraz tak jakby wyciszyli ich trochę. Dla mnie to duży minus. Jak na razie wszystko wygląda zdecydowanie gorzej niż w poprzednim sezonie. Oby się polepszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...