Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpiska sportowa Canal+: 30.12.2013-5.01.2014

 

Poniedziałek 30 grudnia

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Oklahoma City Thunder - Houston Rockets GJlf.png

 

Wtorek 31 grudnia

03:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Denver Nuggets - Miami Heat GJlf.png

 

Środa 1 stycznia

13:40 Swansea - Man. City GJlf.png

15:55 Southampton - Chelsea GJlf.png

18:25 Man. Utd - Tottenham GJlf.png

 

Piątek 3 stycznia

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Miami Heat - Golden State Warriors GJlf.png

 

Sobota 4 stycznia

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Houston Rockets - New York Knicks GJlf.png

15:55 Malaga - Atletico GJlf.png

 

Niedziela 5 stycznia

02:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers GJlf.png

15:55 Barcelona - Elche GJlf.png

19:55 R. Sociedad - Athletic GJlf.png

20:40 Juventus - AS Roma VJlf.pngTJlf.png

 

Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska sportowa Canal+: 6-12.01.2014

 

Poniedziałek 6 stycznia

02:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers GJlf.png

18:25 Lazio - Inter VJlf.pngTJlf.png

18:55 R. Madryt - Celta Vigo GJlf.png

 

Piątek 10 stycznia

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: New York Knicks - Miami Heat GJlf.png

20:25 Montpellier - Monaco GJlf.png

 

Sobota 11 stycznia

04:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers GJlf.png

13:40 Hull - Chelsea GJlf.png

15:55 Tottenham - Crystal Palace GJlf.png

16:55 Ajaccio - PSG VJlf.png

17:55 Celta Vigo - Valencia GJlf.png

18:25 Man. Utd - Swansea WJlf.png

19:55 Atletico - Barcelona GJlf.png

 

Niedziela 12 stycznia

12:25 Torino - Fiorentina GJlf.png

14:55 Cagliari - Juventus VJlf.pngTJlf.png

15:00 Newcastle - Man. City GJlf.png

17:05 Stoke - Liverpool GJlf.png

18:55 Espanyol - R. Madryt VJlf.png

20:55 Lille - Reims GJlf.png

 

Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym komentowaniem to tak nie do końca, bo przecież Smokowski był w Marsylii i Dortmundzie, a Pełka w Neapolu. Goście z Polsatu są naprawdę dziwni i chyba mają jakiś kompleks C+. Nie spotkałem się, żeby ktoś z C+ narzekał, że mecze kadry są w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten wywiad mam poczucie pychy . My mamy świetną ekipę , tam ekipa jest nie taka. My wysyłaliśmy na stadion,oni nie(nie jest to prawdą ) . Jakby Mirosławski nie był w tej rozmowie pachołkiem ( sorry,ale tak muszę napisać gdy bezkrytycznie wysłu[beep]e wszystkiego co mówi Mateusz) to by wytknął chociażby fakt jak była pokazywane skróty LM w latach 2009-2012 - to nie było ekskluzywne opakowanie produktu). No i jeszcze to na końcu,że widać te złe telewizje , które są w tym swoim ciepełku i trzymają tych przeciętniaków(bo nie mają najlepszej ekipy i rywalizacji) nie chcą tak znakomitego komentatora jak Mateusz Borek. No bez jaj, tak nie wypada mówić o samym sobie. Zresztą mi się nie podoba pół programu krytyka konkurencji i mówienie jacy my jesteśmy wspaniali. Na uwagi, jedne z niewielu dobrych prowadzącego,że nie mają futbolu padła właściwie odpowiedź " a po co nam?? " Nie mam ciśnienia komentowania spotkań codziennie. Jestem już dojrzały i ważna jest jakość, nie ilość, ja jestem ekskluzywny, jakby od święta .. No wyszło,że brak wielkiej piłki to zaleta,a nie wada. Zresztą mam boks i MMA, po co tam jakiś futbol.. ??? Aha i główne przesłanie- My jesteśmy jedyni uczciwi, merytoryczni , inni zakłamują rzeczywistość i są cukierkowaci. My mówimy jak jest , oni nie.

Jak lubiłem Borka przez lata, teraz goc lubię coraz mniej. Nie ładna jest ta jazda po konkurencji i wynoszenie siebie i Polsatu pod niebiosa. On jako konkurent nie jest w ogóle obiektywny,a wypowiada się jak jakiś mędrzec , jakby mówił prawdę objawioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom pokazywania produktu LM i LE jest naprawdę dobry, nie można jakoś narzekać na poziom komentowania, W każdej kolejce LM jest min. pokazywane 8 meczy. Nie raz wyjeżdżają na mecz. Półfinały czy finał na pewno będzie komentowany z stadionu. Ostatnio bardzo nie lubię Polsatu, za bardzo się chwalą. Jakby byli tylko najlepsi. Kupili prawa do EL. i Euro 2016, już gadają że mają najlepszy footbool,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale Borek i Kołtoń twierdzą, że to jest najlepszy program w Polsce i jako argument podają, że największa oglądalność spośród wszystkich tv kodowanych.

 

A ogólnie sportowy Polsat zawsze krytykuje konkurencję i TVP i C+ a jak tylko oni coś kupią to też lubią się ponapinać od razu. Borek często na twitterze wbija szpilkę w zwłaszcza TVP i C+. Ani TVP ani C+ nigdy nie wdaje się w zaczepki słowne Polsatu. Ale Kołtoń czy Kowalczyk też lubią dogryźć TVP czasami. Więc może to nie jest wina Borka tylko taki mają przykaz z góry aby wywyższać Polsat i wytykać konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten wywiad mam poczucie pychy . My mamy świetną ekipę , tam ekipa jest nie taka. My wysyłaliśmy na stadion,oni nie(nie jest to prawdą ) . Jakby Mirosławski nie był w tej rozmowie pachołkiem ( sorry,ale tak muszę napisać gdy bezkrytycznie wysłu[beep]e wszystkiego co mówi Mateusz) to by wytknął chociażby fakt jak była pokazywane skróty LM w latach 2009-2012 - to nie było ekskluzywne opakowanie produktu). No i jeszcze to na końcu,że widać te złe telewizje , które są w tym swoim ciepełku i trzymają tych przeciętniaków(bo nie mają najlepszej ekipy i rywalizacji) nie chcą tak znakomitego komentatora jak Mateusz Borek. No bez jaj, tak nie wypada mówić o samym sobie. Zresztą mi się nie podoba pół programu krytyka konkurencji i mówienie jacy my jesteśmy wspaniali. Na uwagi, jedne z niewielu dobrych prowadzącego,że nie mają futbolu padła właściwie odpowiedź " a po co nam?? " Nie mam ciśnienia komentowania spotkań codziennie. Jestem już dojrzały i ważna jest jakość, nie ilość, ja jestem ekskluzywny, jakby od święta .. No wyszło,że brak wielkiej piłki to zaleta,a nie wada. Zresztą mam boks i MMA, po co tam jakiś futbol.. ??? Aha i główne przesłanie- My jesteśmy jedyni uczciwi, merytoryczni , inni zakłamują rzeczywistość i są cukierkowaci. My mówimy jak jest , oni nie.

Jak lubiłem Borka przez lata, teraz goc lubię coraz mniej. Nie ładna jest ta jazda po konkurencji i wynoszenie siebie i Polsatu pod niebiosa. On jako konkurent nie jest w ogóle obiektywny,a wypowiada się jak jakiś mędrzec , jakby mówił prawdę objawioną.

 

@wislok tak jak Ty mi kiedyś posłodziłeś tak i ja muszę się teraz zrewanżować. Jest wszystko dokładnie tak jak opisałeś. Argument o tej dojrzałości jest po prostu głupi. Brzmi jak odwracanie kota ogonem lub tania wymówka.

 

A to że Mateuszek się przekwalifikował na dziennikarza od sportów walki to był tylko i wyłącznie wymóg Polsatu, który na wielki futbol przestał stawiać. Eliminacje i EURO - nie czarujmy się - nie są to regularne rozgrywki, tylko bardziej sezonowe.

 

Borkowi nie pasują eksperci w C+? A co niby w Polsacie mają lepszych? Śmiech na sali. Kowalczyk, Prusik, Adamski, Łapiński i Dziekanowski są tak nudni, mało wyraziści, że ja przy nich ziewam, zasypiam.

 

Jak ktoś też słusznie napisał w komentarzach pod tym filmikiem. Borek oczywiście nie raczy się nawet odnieść do sytuacji w Śląsku, bo musiałby podpaść Zygmusiowi.

 

Trafnie odniosłeś się też do tych skrótów LM w Polsacie. Takich katuszy do tej pory chyba żadna inna telewizja nam nie zafundowała. Co dwa, cztery mecze - reklamy, długie reklamy... :roll: Myślałem, że się potnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne z czym się zgadzam podczas tej rozmowy to to, że szkoda, że C+ nie zbiera wszystkich najlepszych ludzi w kraju. Problem w tym, że ja np. takiego Borka ze Smokowskim, Twarowskim, Iwanowem, Wolskim czy Pełką nie widzę, bo każdy z nich markę ma i raczej rywalizacja między nimi byłaby spora. Z tym, że jest trochę przeciętnych osób się zgadzam, ale Polsat na pewno lepszych osób nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne z czym się zgadzam podczas tej rozmowy to to, że szkoda, że C+ nie zbiera wszystkich najlepszych ludzi w kraju.

 

Olbrzymim błędem było pozbywanie się Laskowskiego. To tak na wstępie.

 

Borek według mnie zgodziłby się przejść do C+ ale tylko na warunkach... gwiazdy. Smok musiałby mu zagwarantować komentarz najlepszych meczów LM i LE (z udziałem polskiego klubu lub najlepszych klubów zagranicznych) + hity polskiej Ekstraklasy. Bo jako komentatora ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej go nie widzę. Jest on utożsamiany z Bundesligą, a w przeszłości komentował chyba tylko retransmisje El Clasico w Polsacie Sport i kilkanaście, kilkadziesiąt meczów Serie A w C+ i Polsacie Sport (+ Puchar Włoch w Polsacie Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę nic złego w tego że mecze komentowane są z dziupli. Polsat pokazuje zdaje się ligę rosyjską. Czemu nie wysyła komentatorów na stadion? Jakby grał polski klub to zapewne i komentatorzy komentowali by ze stadionu, jak to było w eliminacjach LM przy meczach Legii, nawet studio chyba było w Bukareszcie. Zapewne na co ciekawsze spotkania w dalszych rundach też będą wysyłani komentatorzy na stadion jak i na finał. Reszta jest po prostu nieopłacalna. A trzeba dodać że nc+ nie transmituje 1 meczu danego wieczoru (jak swego czasu Polsacik) tylko 4 (a nawet 5 jak Rosja gra wcześniej) plus Multiliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy Polsat nie mógł transmitować więcej meczy niż 1 mecz(w środę) LM bo była kupiona sublicencji od starej N, Polsat miał taki sam pakiet jak teraz TVP czyli 1 mecz na środę plus skróty. Ja jestem zdania że ten pakiet 1 mecz + skróty ,nawet lepiej pokazuje TVP niż Polsat, przynajmniej w TVP nie ma reklam przy skrótach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...