Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking ekspertów telewizyjnych Weszło 2013:

 

http://www.weszlo.com/news/18265-Rankin ... eszlo_2013

Głupkowaty artykuł, jak zwykle bez podpisu kto go popełnił. Promują swoich kumpli (Kowalczyk, Iwan) hejtują Jagodę, chociaż po zmianie barw (że tak to ujmę) komentuje naprawdę nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska sportowa Canal+: 27.01.-2.02.2014

 

Wtorek 28 stycznia

20:40 Southampton - Arsenal VJlf.png

20:55 Liverpool - Everton GJlf.png

 

Środa 29 stycznia

04:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Golden State Warriors - Washington Wizards GJlf.png

20:40 Tottenham - Man. City GJlf.png

20:40 Chelsea - WHU VJlf.png

 

Czwartek 30 stycznia

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Miami Heat - Oklahoma City Thunder GJlf.png

 

Piątek 31 stycznia

13:00 Tenis, Puchar Davisa - 1. runda: Rosja - Polska VJlf.png(do 16:30)

20:25 PSG - Bordeaux GJlf.png

 

Sobota 1 lutego

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder GJlf.png

11:00 Tenis, Puchar Davisa - 1. runda: Rosja - Polska VJlf.png(do 15:05)

13:40 Newcastle - Sunderland GJlf.png

15:55 Barcelona - Valencia GJlf.png

15:55 Premier League (najprawdopodobniej Everton - Aston Villa) WJlf.png

16:25 Lorient - Monaco VJlf.png

18:00 Boks, Gala w Monako GJlf.png

18:25 Piłka ręczna kobiet - Liga Mistrzyń: 2. runda fazy grupowej: Gyori Audi ETO KC - Budućnosct Podgorica TJlf.png

20:40 Milan - Torino WJlf.pngTJlf.png

21:55 Malaga - Sevilla VJlf.png

 

Niedziela 2 lutego

02:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: New York Knicks - Miami Heat GJlf.png

10:00 Tenis, Puchar Davisa - 1. runda: Rosja - Polska VJlf.png(do 17:05)

12:25 Genoa - Sampdoria GJlf.png

14:25 WBA - Liverpool GJlf.png

16:55 Arsenal - Crystal Palace GJlf.png

18:55 Atletico - R. Sociedad GJlf.png

20:40 Juventus - Inter VJlf.pngTJlf.png

20:55 Athletic - R. Madryt GJlf.png

20:55 Ol. Marsylia - Toulouse WJlf.png

 

Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking ekspertów telewizyjnych Weszło 2013:

 

http://www.weszlo.com/news/18265-Rankin ... eszlo_2013

Głupkowaty artykuł, jak zwykle bez podpisu kto go popełnił. Promują swoich kumpli (Kowalczyk, Iwan) hejtują Jagodę, chociaż po zmianie barw (że tak to ujmę) komentuje naprawdę nieźle.

 

Tak patrzę na te wszystkie nazwiska i dochodzę do wniosku, że poziom "ekspercki" w Polsce dorównuje poczynaniom naszych piłkarzy na boisku.

 

Oczywiście połowa tych kolesi dostała angaż w TV po znajomości. Mariusz z Max TV mówi na to 'establishment medialny', a ja nazywam to po imieniu: KOLESIOSTWO. Krzychu zna Andrew, a Andrew zna Krzycha. Oboje robili, robią i pewnie będą jeszcze robić ze sobą "interesy". Teraz tylko pytanie czy to Andrew wkręcił Krzycha do Pomarańcza TV czy na odwrót? Takich przykładów można mnożyć. Przemo zbija piąteczki z Krzychem, a skoro tak to kumpel Krzycha - Grzechu dostaje angaż w Turbo Kozaku, bo? Bo Przemo szepnął komu trzeba ...

 

...i co to w ogóle są za noty? Czemu aż tak zawyżone? Pobudka! To nie są eksperci ze Sky Sport! Tylko nasi rodzimi parodyści. Gadające łby w wielu przypadkach bez żadnego wyrazu z których co najwyżej można pokręcić sobie bekę. Kilku z nich nie potrafi się nawet wysłowić. Niektórzy są tak banalni, monotonni i bezbarwni jak woda z kranu. Jeden z nich udzielał raz telefonicznego komentarza "live" na... bani (tak, tak - ten z Krakowa)

 

Czy Weszlaki naprawdę uważają takiego Chojnackiego za... eksperta? WTF!? Ja rozumiem, że pracuje on w zaprzyjaźnionej stacji, ale z niego jest taki ekspert jak te osoby które udzielają wywiadu w sondzie ulicznej. To, że jest rekordzistą pod względem występów w polskiej lidze nic nie znaczy. Naprawdę. Kaziu Kmiecik był sto razy lepszym piłkarzem, ale nikt go do studia już nie zaprasza. Bo już wszyscy się zorientowali, że to gorsza wersja Józek Łuszczek Show, czyli ktoś nienadający się na wizję. Czy w polskich stacjach sportowych naprawdę nie istnieją żadne standardy? Dlaczego to wszystko musi opierać się na zasadzie >>>znam Piotrka - kumple jesteśmy! No to zaproszę se go do Cafe Futbol<<< ---> a Piotrek skacowany przychodzi i mówi "ja nie jestem w temacie", "nie oglądałem meczu", "na którym miejscu jest Wisła?", "piłki nożnej już nie oglądam" - to po coś go ku :censored: zapraszał? Bo spędził z Tobą Sylwestra? :roll: Canal+ lepszy w tym temacie nie jest. Robi dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij klapki z oczu. Ktoś wcisnął wam kiedyś ciemnotę, że wszystko co premium = full exclusive i łykacie to jak młode pelikany. Tak nie jest. C+ ma mnóstwo defektów, multum wad, których nie dostrzegacie lub nie chcecie dostrzec. Oczywiście w porównaniu do innych stacji Canal+ wygląda bardzo korzystnie, ale nie zapominajmy, że C+ nie ma w swoim środowisku naturalnego wroga - używając języka przyrodników. Nie ma kontr-rywala (sportowego odpowiednika premium). Nie musi więc rywalizować, a brak rywalizacji... cofa w rozwoju. W najlepszym wypadku doprowadza do stagnacji.

 

To jest tak jakbyś Real Madryt wrzucił na 15 sezonów do T-Mobile Ekstraklasy i zakazał im gry w LM. Po 15 latach okazałoby się, że ta drużyna walczy jak równy z równym z Legią i wygrywa jedną bramką z Piastem Gliwice. Tak samo jest w przypadku polskiego Canal+. Z kim ma on rywalizować? Z Polsatem który ukierunkował się na inne sporty? Z Orange Sport? :lol: Może ze Sport Klubem? :lol2:

 

W porównaniu do Polsatu Canal+ wygląda faktycznie jak premium, ale jeśli porównamy C+ do jego vis-a-vis z krajów cywilizowanych to ten nasz Canal Plusik wygląda jak bardzo ubogi krewny. Taka kuzynka z kraju trzeciego świata jak np. Ciocia Stasia z "Klanu", która przez całe życie uważała czaju za najlepszy napój świata - produkt premium - dopóki dopóty nie posmakowała latte macchiato. Z wami jest tak samo.

 

 

 

Nahorny? Orłowski? Skąd wiesz, że są najlepsi?

 

http://www.youtube.com/watch?v=qoNyfdSS1fU

 

Nie wiesz, bo nie masz porównania.

 

Bo jak możesz mieć porównanie skoro przez naście lat katują cię tym samym Nahornym i tym samym Orłowskim? Skąd możesz wiedzieć skoro Canal+ jest monopolistą?

 

A skoro C+ jest monopolistą to szanse na to, że w najbliższym czasie wyrośnie tej dwójce konkurencja są nikłe, bo oni będą cię katować swoimi mądrościami przez kolejne dekady. Nahor znowu wyskoczy z najświeższymi statystykami i nagłówkami angielskich brukowców, a Orłowski przez kolejne x lat nie nauczy się wymawiać "rrr", tak jak nie oduczy się kibicować Barcelonie.

 

A tak poza tym to do kogo Ty chcesz ich porównywać? Czy oni w tym kraju mają jakąś konkurencję? A czy jeśli tak to czy ich "ukryci rywale" będą mieli okazję się kiedykolwiek wykazać? Wątpię.

 

PS. Od kiedy Kamil Kosowski komentuje Premier League? :lol: Od kiedy Maciej Murawski stał się ekspertem od La Ligi? :lol2:

 

Wypisz mi tych "najlepszych ekspertów w Polsce". Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij klapki z oczu. Ktoś wcisnął wam kiedyś ciemnotę, że wszystko co premium = full exclusive i łykacie to jak młode pelikany. Tak nie jest. C+ ma mnóstwo defektów, multum wad, których nie dostrzegacie lub nie chcecie dostrzec.

Ich nie przegadasz. Nie porywaj się z motyką na słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij klapki z oczu. Ktoś wcisnął wam kiedyś ciemnotę, że wszystko co premium = full exclusive i łykacie to jak młode pelikany. Tak nie jest. C+ ma mnóstwo defektów, multum wad, których nie dostrzegacie lub nie chcecie dostrzec. Oczywiście w porównaniu do innych stacji Canal+ wygląda bardzo korzystnie, ale nie zapominajmy, że C+ nie ma w swoim środowisku naturalnego wroga - używając języka przyrodników. Nie ma kontr-rywala (sportowego odpowiednika premium). Nie musi więc rywalizować, a brak rywalizacji... cofa w rozwoju. W najlepszym wypadku doprowadza do stagnacji.

 

To jest tak jakbyś Real Madryt wrzucił na 15 sezonów do T-Mobile Ekstraklasy i zakazał im gry w LM. Po 15 latach okazałoby się, że ta drużyna walczy jak równy z równym z Legią i wygrywa jedną bramką z Piastem Gliwice. Tak samo jest w przypadku polskiego Canal+. Z kim ma on rywalizować? Z Polsatem który ukierunkował się na inne sporty? Z Orange Sport? :lol: Może ze Sport Klubem? :lol2:

 

W porównaniu do Polsatu Canal+ wygląda faktycznie jak premium, ale jeśli porównamy C+ do jego vis-a-vis z krajów cywilizowanych to ten nasz Canal Plusik wygląda jak bardzo ubogi krewny. Taka kuzynka z kraju trzeciego świata jak np. Ciocia Stasia z "Klanu", która przez całe życie uważała czaju za najlepszy napój świata - produkt premium - dopóki dopóty nie posmakowała latte macchiato. Z wami jest tak samo.

 

 

 

Nahorny? Orłowski? Skąd wiesz, że są najlepsi?

 

http://www.youtube.com/watch?v=qoNyfdSS1fU

 

Nie wiesz, bo nie masz porównania.

 

Bo jak możesz mieć porównanie skoro przez naście lat katują cię tym samym Nahornym i tym samym Orłowskim? Skąd możesz wiedzieć skoro Canal+ jest monopolistą?

 

A skoro C+ jest monopolistą to szanse na to, że w najbliższym czasie wyrośnie tej dwójce konkurencja są nikłe, bo oni będą cię katować swoimi mądrościami przez kolejne dekady. Nahor znowu wyskoczy z najświeższymi statystykami i nagłówkami angielskich brukowców, a Orłowski przez kolejne x lat nie nauczy się wymawiać "rrr", tak jak nie oduczy się kibicować Barcelonie.

 

A tak poza tym to do kogo Ty chcesz ich porównywać? Czy oni w tym kraju mają jakąś konkurencję? A czy jeśli tak to czy ich "ukryci rywale" będą mieli okazję się kiedykolwiek wykazać? Wątpię.

 

PS. Od kiedy Kamil Kosowski komentuje Premier League? :lol: Od kiedy Maciej Murawski stał się ekspertem od La Ligi? :lol2:

 

Wypisz mi tych "najlepszych ekspertów w Polsce". Czekam.

 

 

Zapraszam posłuchać parę relacji w TakSieGra TV (www.taksiegratv.com.pl) czy nawet Radio Gol (www.radiogol.pl) i zobaczysz, że studenci z pasją potrafią być lepsi od tych z nc+/Polsatu itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie było skrótów z niedzieli LaLiga, nie było tabeli LaLiga....

 

Do tego błąd Kalinowskiego tragiczny.... Powiedział, że Real grał z Getafe.... Ah.

 

 

Dobrze, że chociaż mówił szybko (lepszy lektor od Smokowskiego) i jakoś ciekawiej, tylko niestety przygotowanie merytoryczne słabe. Ale widać, że był stres bo dostał ultimatum, dobrze zrobi Sport+ i zrobi więcej magazynów, a jeśli będzie słabo to zostajemy przy blogach i pracy poza kulisami (pomoc komentatorom przy przygotowaniu się do meczu etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto dzisiaj byl lektorem (nie kojarze tego tej osoby) w Sport+, ale ... ten Pan mowil tak strasznie bezplciowo/bez emocji, ze az szok. Dobrze, ze nie komentowal skrotow zadnej z lig.

 

Odnosnie bledow w nC+/Canal+ - dzisiaj na zakonczenie Sport+ zostalo puszczone 2 razy zakonczenie (outro), z czego ten drugi raz zostal szybko sciagniety albo raczej weszly na niego reklamy. Nikt nie jest idealny, wiadomo, ze kazdy popelnia bledy. Uwazam, ze ogolnie Canal+ duzo lepiej sie prezentuje niz pozostale stacje jezeli chodzi o komentarz, ale oczywiscie sa tam czarne owce. Do tego jeszcze Pan Bialas, ktory nie potrafi mowic po polsku i wszystko "sfranszczuza" (wiem, ze nie ma takiego slowa, ale nie wiem nawet za bardzo jak to okreslic, pewnie ten kto ogladal mecze z jego komentarzem, wie o co mi chodzi).

 

No i najwiekszy szok dzisiaj - Sport+ trwal tylko 40 minut (dokladnie 39 min 13 sek, tyle mi wyszlo przy nagraniu, czyli to razem z intro i outro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z tego powodu.... Gdzie tabela LaLiga, gdzie skróty z niedzieli?!

 

@lukas_k nie wiem czy konflikt, ale jakbyś miał ultimatum, że albo robisz coś perfekcyjnie i robisz więcej materiałów albo pracujesz na ćwierć etatu i piszesz tylko blogi i pomagasz w redakcji dwa dni w tygodniu to też bylbys zestresowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najwiekszy szok dzisiaj - Sport+ trwal tylko 40 minut (dokladnie 39 min 13 sek, tyle mi wyszlo przy nagraniu, czyli to razem z intro i outro).

Akurat jakbyś oglądał to byś wiedział dlaczego tak krótko dziś - nie grała BPL.

Ogladalem - gdybym nie ogladal, to bym nie pisal - wiem, ze nie grala Premier League (zapomnialem o tym napisac, ale w sumie to bylo oczywiste - jezeli ktos pisze w tym dziale, to sie orientuje, jezeli jakas liga nie gra) ....

Normalnie Sport+ trwa ~1h 10 min, a sama Premier League zajmuje ok. 20 min - wiec matematyka sie klania, ze cos nie bylo tak jak zwykle:

70 min - 20 min = 50 min

 

a magazyn trwal 40 min .... o ta roznice ok. 10 min mi chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k nie wiem czy konflikt, ale jakbyś miał ultimatum, że albo robisz coś perfekcyjnie i robisz więcej materiałów albo pracujesz na ćwierć etatu i piszesz tylko blogi i pomagasz w redakcji dwa dni w tygodniu to też bylbys zestresowany :D

Jakiś powód musi być, że inni z nSportu przeszli bezproblemowo, a Kalinowski ma problemy.

 

A w ogóle to zawsze mnie to interesowało. Co oni robią w redakcji jak nie ma żadnych meczów do komentowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...