Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo co się stało i zapewne się nie dowiemy, bo sam zainteresowany nie chce mówić. Ale jeśli pan Kmita pisze, że to "choroba" (a nie wypadek) i amputacja nogi to można się domyślać, że być może chodzi o nowotwór bądź np. jakieś zakażenia itd. Generalnie nieważne! Szkoda młodego i fajnego faceta. 3majmy kciuki i miejmy nadzieję, że starczy mu sił by powrócić do zdrowia i komentowania meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek Rudzki pisze tak:

Przed świętami koledze amputowali nogę. Świetny chłopak, w moim wieku. Narzeczona w ciąży, smutna rzecz, bardzo smutna, bałem się pojechać do szpitala. Rozpłakałem się po cichu, w samotności, kiedy nikt nie widział, bo aż mnie rozrywało od nienawiści do świata, że dobrym ludziom przydarzają się takie historie. Trzepnęło mnie to nieprawdopodobnie, nie umiem sobie radzić z takimi rzeczami. W szpitalu kolega się uśmiecha, normalnie rozmawia, snuje plany, dziewczyna odżyła, patrzę na nich – są szczęśliwi. „Jaką trzeba mieć w sobie siłę?”, myślę. Wychodzę stamtąd, jakkolwiek absurdalnie to brzmi, zadowolony, podbudowany i spokojny. Niesamowite, że energię może dać ci ktoś, komu sam powinieneś ją przekazać. I takiej siły Wam życzę, bo wtedy wszystko da się zrobić. I nawet koniec świata nie jest straszny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z pewnego forum bukmacherskiego

 

 

Mam nieciekawe info, ale warte dyskusji. Mianowicie konsultanci C+ dzwonią do swoich abonentów z następującymi pytaniami:

 

Cytat:

1. Zgodziłbym się na dodatkową opłatę w wysokości 5 pln za Premier League

2. Zgodziłbym się za oglądanie poprzez Cyfr Plus Online jednego meczu Premier League za 3 PLN

3. Pozostał bym przy C+, gdyby usunięto PL a dodano Champions League i Europa League

 

Zasięgnąłem informacji, poszperałem w internecie i z tego co udało mi się ustalić, C+ może nie być stać na zakontraktowanie kolejnych sezonów Premier League, w związku z zbyt wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Prawa do Angielskich pucharów są podobno droższe od praw do Ligi Francuskiej, więc bardzo możliwe że poziom cen do samej ligi jest ustawiony na nieosiągalnym poziomie dla żadnej polskiej stacji.

 

Ktoś powie zapewne, że to niemożliwe, że takiej ligi nie będzie w PL tv. Ale patrząc na to na spokojnie, Puchar Króla i Seria A też nie miały kupca, aż w końcu się znaleźli chętni, Liga Francuska też na ostatni moment, Angielskich pucharów nikt nie ma i nie zanosi się, żeby je ktoś zakontraktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby zrezygnowali z naszej ligi i utworzenie Ekstraklasa.tv niż żeby z anteny C+ zniknął flagowy produkt Premier League. Nie ma takiej opcji żeby zabrakło najlepszej ligi świata.

 

Tak pomyślałem teraz,że gdyby Solorz naprawdę chciał na poważnie zainwestować w swój upadły Polsat Futbol to Canal+ mògłby wraz z końcem tego sezonu zwijać się z Polski bo została by im tylko liga hiszpańska.W krótkim czasie były przetargi na LM,LE, Ekstraklasę, Serie A , Ligue 1 , Puchar Kròla. Do tego puchary angielskie i Włoch nikt nie pokazuje. Teraz pojawia się szansa na pozyskanie PL. Wiem że to się lekko pisze ale żeby to wszystko kupić trzeba sporo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy spodziewają się ok 2 mld za prawa międzynarodowe. Wziąwszy pod uwagę, że PL jest transmitowana do grubo ponad 100 krajów na świecie, nie są to jakieś gigantyczne pieniądze. Ponadto nie na każdym rynku są te same stawki, np. Amerykanie (NBC) zapłacili 250 mln.

Przy poprzednim przetargu na PL gdzieś czytałem, że Francuzi zapłacili 20 mln euro, za prawa na Francję i Polskę.

 

Według badań C+ Premier League, obok Ekstraklasy, to najbardziej popularne elementy ramówki C+Sport, więc nie można tego porównywać do L1, czy Serie A ponieważ te ligi plasują się dużo, dużo niżej. Na pewno nie dojdzie do sytuacji, że PL nie będzie pokazywana w Polsce.

 

Tak na marginesie, to nie konsultanci Cyfry przeprowadzają tą ankietę, tylko zewnętrzna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadoma jak się potoczy sprawa z prawami we Francji (Canal+ france kupował prawa dla siebie i na Polskę w ostatnim przetargu). Być może, że Araby kupią i wtedy Canal+ France dużo straci i tak stracił. Tym bardziej, że beIN Sport testuje kolejny kanał. Czyżby na ligę angielską ??? Zobaczymy jak się sprawa potoczy. Jak Canal+ Polska nie podpisze umowy to wiele osób może odejść.

 

A może Araby wykupią Ligę angielską na całą Europę i stworzą kanał ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 15 stycznia

20:50 St. Etienne - Lille C+ Gol

03:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Denver Nuggets - Portland Trail Blazers C+ Sport

 

Środa 16 stycznia

19:55 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: Alba Berlin - Panathinaikos Ateny C+ Sport

20:40 Chelsea - Southampton C+ Gol

20:55 Rennes - Montpellier C+ Weekend

 

Czwartek 17 stycznia

21:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Detroit Pistons - New York Knicks C+ Sport

 

Piątek 18 stycznia

20:25 Ol. Lyon - Evian TG C+ Gol

20:55 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: Olympiacos Pireus - Montepaschi Siena C+ Sport

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Boston Celtics - Chicago Bulls C+ Sport

 

Sobota 19 stycznia

15:55 Man. City - Fulham C+ Sport

16:55 Ol. Marsylia - Montpellier C+ Weekend

17:55 Sociedad - Barcelona C+ Sport

18:25 WBA - Aston Villa C+ Gol

19:55 Getafe - Sevilla C+ Sport

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Chicago Bulls - Memphis Grizzlies C+ Sport

 

Niedziela 20 stycznia

14:10 Chelsea - Arsenal Canal+

16:55 Tottenham - Man. Utd C+ Sport

18:55 Atletico - Levante C+ Sport

19:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Toronto Raptors - Los Angeles Lakers C+ Weekend

20:55 Valencia - Real Madryt C+ Sport

20:55 Bordeaux - PSG C+ Gol

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam osobiście nie lubię PL, więc wcale bym nie płakał jak by nie przedłużyli praw do tej ligi. A jak chcą jakichś fikcyjnie wielkich pieniędzy to można ich wyczekac jak z Serie A i kupic po kilku kolejkach. Osobna kwestia iż w następnym przetargu cena za T-Mobile Ekstraklapę będzie dużo niższa więc tutaj C+ dużo zaoszczędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie transmisji PL na C+ to nie podoba mi się jedna rzecz -po zakończeniu meczu pokazywane są skróty,analizy albo wywiady ale nasi zazwyczaj to olewają bo trzeba puścić reklamy. Strasznie mnie to wkurza bo chętnie bym posłuchał jakiegoś wywiadu ale ważniejsze są reklamy a to przecież stacja premium. Wychodzi tu taka polaczkowatość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lecial chyba wywiad po meczu (zamiast skrotow), to puszczono reklamy. Mi sie wydaje po prostu, ze Canal+, ma prawa wylacznie do highlights'ow i analiz po meczu, wywiadow nie puszczaja (albo od razu schodza, tak jak wczoraj). Czasami od razu po meczu schodza.

 

Powinna byc jedna platforma porzadna (np. Sky Sports) w Polsce, to co najwazniejsze by w niej bylo i wywiady oraz reszta bajerow bez reklam. Moze im sie po prostu wydaje, ze nikogo nie interesuja wywiady po meczach lig zagranicznych, tylko Ekstraklasa jest najlepsza i wymiata, wiec po meczu kilkadziesiat minut sobie pogledza, bo ktos to niby oglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy znowu byłoby tak kolorowo - przykład Sky w Niemczech: nie mają z tego co pamiętam Primera Division. No i do tego monopolista, a znając praktyki w Polsce to by sobie jakieś 250 zł podyktowali abonamentu za to premium.

 

Co do Premier League: nie wierzę w to, że nie przedłużą umowy. Pewnie się dogadają, bo bez wątpienia PL to magnez CANAL+. Gdyby meczów najlepszej ligi świata to byłaby katastrofa, a zastępowanie jej Ligą Mistrzów i Ligą Europejską byłoby żałosnym posunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL jest magnesem (magnez to taki zwiazek chemiczny [Mg]), to prawda, ale jezeli naprawde beda to jakies cholendarne kwoty na nowe sezony, to Canal+ (nC+) odpusci sobie wszystko, co duzo kosztuje (nie znam sie na tych wszystkich cenach, ale domyslam sie, ze moga to byc NBA, Primera Division, SGP lub nawet Euroliga), byle tylko zostawic Premier League. Jednak Ja bym sie nie martwil, bo przeciez przed koncem sezonu powstanie juz nC+, bedzie wiecej klientow (wiecej kasy) i jakos to wszystko ogarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...