Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, daro napisał:

Wiem. Nie ma sensu płacić za multiroomu, skoro drugi tv służy do oglądania głównie seriali przez żonę, a wszystko co potrzebuję załatwi przystawka i c+online 

Ja dokładnie z tego samego powodu rezygnuję z końcem roku z mr. Podstawowe kanały mam w kablu za darmo z internetem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam ultraboxa 4K z ichniejszym Crocodylem, muszę zdać, leciwego Sagemcoma tego pierwszego z Cameleonem. Jaki tuner brać za tego, ostatniego do pary z multiroom, pewnie karta Cayman. Widziałem ten wifibox ale tak, obiło się mi o uszy, że to szmelc. Jak ten cały multiroom działa, wiem że kabel lub WiFi, ale co one wymieniają między sobą? Bo uprawnienia zapewne via sat i tak lecą, jak dotychczas przypuszczam, iż chodzi, o odblokowanie tylko drugiego pudła. Ktoś mi kiedyś wspominał iż ta przysłowiową "2" można też odblokować karta z 1, ale na jak długo?. Mógłbym zakładam pojechać do teściowej, z 2 na 5 dni działałoby, to przez ten czas, cały mój pakiet, a jak off to potem znowu karta, 1 do 2 i spokój na jakiś czas?

Proszę, o odpowiedź tych co mają takie rozwiązanie o info, ale pewne, nie teoretyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ultrabox 4k do multiroom. 

Dekoder dodatkowy sprawdza czy widzi w sieci dekoder główny. Wifibox np. robi to raz na kilka dni (co 7) To samo Z ultraboxem ale tu nie mierzyłem dokładnie co jaki czas sprawdza połączenie. 

 

Można odblokować kartą, ale jak się zablokuje o 22 to do teściowej nie pójdziesz :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaś Fasola napisał:

Rozumiem że 10+ aktywacja+najem dekodera?.

W miesiącu pobrania dekodera płacisz tylko 49 aktywacji, +10 dopiero od następnego miesiąca. 

Nie ma czegoś takiego jak 10 + opłata za dekoder.  Opłaty  multiroom to po prostu:

Wifibox 10

Ultrabox 4k 20

4 godziny temu, ircios napisał:

opłata za MR i dzierżawa

?? Że niby co? 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

UltraBOX 4K bez dysku w MR to koszt 15 zł. 

20 zł jest za dekoder 4K z dyskiem. 

 

Dostępny jest jeszcze wifiPremiumBOX+ w MR za 10 zł miesięcznie bez dysku i 12 zł miesięcznie z dyskiem. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość korzystania z multiroomu bez podłączenia dekoderów ze sobą kablem internetowym czy połączeniem ich do tej samej sieci, ale na takiej zasadzie jak była dawniej czyli odblokowywanie co jakiś czas dekodera dodatkowego kartą z dekodera głównego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...