Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2020 o 10:28, Bushiken napisał:

Chciałem się z wami podzielić radosnym przeciekiem odnośnie multiroom.

Wczoraj byłem w salonie PC+ i przy okazji dowiedziałem się, że od Jesieni ma być możliwość multiroomu na kilku Ultraboxach 4K. Główny w wersji z dyskiem a inne bez.

Niestety dalej nie da się multiroomu gdzie master albo slave to moduł :(

Wciąż na to czekam. Przydałaby się taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2020 o 14:07, rafalwarda182 napisał:

Byłem w punkcie i Pani powiedziała mi że mogę wymienić dekodery na takie same lub wymienić dekoder główny z kartą cameleon na dekoder 4k parowany z kartą cayman za 5zl miesięcznie + 49 aktywacja. Jeśli wymienię tylko dekoder główny z kartą to podobno Multiroom pozostanie na zasadach cyfry czyli nie będzie trzeba łączyć dekoderów w sieć. Pani powiedziała że nie nie mogę oddać samych dekoderów.

 

Edytowane przez W.Ch
Możesz oddać dekoder ale nie może to być dekoder główy. Sam tak miałem chciałem zdać pace i lipa ale Sagemcom bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Milamber napisał:

 

Czy jest jakiś dekoder do MR, który ma NETFLIX? Czy muszę kupić jeszcze jakiegoś androidboxa do TV żeby był NF?

Nie ma obecnie netflix na dekoderach dodatkowych, możesz zawsze dzieciakom dać dekoder główny, a sobie wziąć dodatkowy, jeśli główny telewizor ma wbudowaną aplikację netflix 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Milamber kup dzieciom do pokoju Mi box Stick. Kosztuje  130 zł. Ewentualnie Mi box S za ok 240. Nie musisz nawet MR brać.  Odpalasz na tym Canal+ OTT. Dzieci będą miały bajki. Netflixa, Amozona też można zainstalować.  Super sprawa. Ze starego telewizora robisz prawie nowy. Z aplikacjami, których nie uświadczysz nawet w nowym tv. Ja sam rezygnuję z płatnego MR i beznadziejnego dekodera, bo chłopakowi kupiłem właśnie to cudo i wcale dekodera nie włącza już.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak że mam dekoder 4K z Caymanem i drugi, DSI83, z Camelonem w wersji multiroom standard za darmo na cały okres umowy.

Chciałbym teraz dokupić multiroom do jeszcze 2 telewizorów, więc muszę przejść na ten nowy system z połączeniem wszystkiego przez router.

Jak to zrobić, żeby wyszło jak najbardziej ekonomicznie? Zaczną mi naliczać opłatę za multi od każdego dekodera? Mogę to gdzieś wywalczyć z jakąś zniżką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdzislaw140 napisał:

...Chciałbym teraz dokupić multiroom do jeszcze 2 telewizorów więc muszę przejść na ten nowy system z połączeniem wszystkiego przez router.

 

Jak to zrobić żeby wyszło jak najbardziej ekonomicznie? 

Nowy w sensie dla Ciebie. Jeśli chcesz to zrobić ekonomicznie to masz 2 warianty...Tak jak @PawelTSW wspomniał o aneksowaniu, a 2, to musisz czekać cierpliwie, aż pojawi sie promocja na MR dla stałych abonentow.

Możesz też przedzwonić na infolinię i zapytać.  Może będzie oferta dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Tak zrobiłem :)

I sprawdza się.

 

W dniu 25.09.2020 o 14:56, ircios napisał:

@Milamber kup dzieciom do pokoju Mi box Stick. Kosztuje  130 zł. Ewentualnie Mi box S za ok 240. Nie musisz nawet MR brać.  Odpalasz na tym Canal+ OTT. Dzieci będą miały bajki. Netflixa, Amozona też można zainstalować.  Super sprawa. Ze starego telewizora robisz prawie nowy. Z aplikacjami, których nie uświadczysz nawet w nowym tv. Ja sam rezygnuję z płatnego MR i beznadziejnego dekodera, bo chłopakowi kupiłem właśnie to cudo i wcale dekodera nie włącza już.

 

Dziękuję :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie przedłużenia umowy chcę wymienić jeden z dwóch PVR Pace (z dwoma cameleonami) na dekoder 4K.

Usłyszałem, że jeśli chcę dekoder 4K to muszę karty wymienić na Caymany i przejść na nowy MR, płatny dodatkowo 10 zł, bo karta Cayman nie będzie działać z PVR Pace, ani dekoder 4K nie będzie działać z Cameleonem.

Tłumaczyłem konsultantce, że to nie jest tak, ale ta szła w zaparte, więc proszę o potwierdzenie, jak to naprawdę jest.

Czy mogę mieć główny dekoder 4K i dekoder do MR PVR Pace, zostając na MR z Canal+?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa Multiroom z dwoma lub trzema dekoderami 4k Utrabox+? Czy dekodery muszą być podłączone do sieci WLAN lub LAN, aby działały? Czy mogą pracować bez połączenia z Internetem?

 

Pytam, bo jestem w Niemczech i myślę, że podłączenie dekoderów do internetu mogłoby spowodować problemy z adresem IP.

Edytowane przez Catmatix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...