Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lisekbartek twój problem się nie powtarza tylko masz go cały czas. Kartą aktywujesz czasowo multiroom na około tydzień czasu.

Oznacza to, że dekodery nie są połączone do dekodera głównego. Sprawdź najpierw czy połączenie WiFi jest poprawnie zestawione i czy w diagnostyce multiroom widać połączenie dekodera dodatkowego do głównego.  Jeśli nie, to czy dekodery dodatkowe i główny są w tej samej podsieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może podpowiecie co można zrobić? 

Posiadam turbo boxa z mydelniczka jak MR Premium ale niestety mydelniczka wpadła w nieskonczaca się pętle aktualizacji z której za jasna [beep]e nie chce wyjść a nie da się nawet go zresetować do fabrycznych. Do końca umowy mam 6 miesięcy co zrobić by jednak z tego multiromu mozna było korzystać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, malony napisał:

Nie mogę jest to pierwsza wersja kiedy ncplus kazał kupować na własność model 2850

 

26 minut temu, ircios napisał:

Koto chciał ten kupował. Kto kupił to jest w czarnej d...e jak nawalił. 

 

Napisz do Skymax Wrocław - https://skymax.pl/serwis/

 

Oni serwisują dekodery własnościowe dla NC+ / PC+. Także te na których jest podpisana umowa.

Opisz sytuację może coś poradzą w tej sprawie.

 

Na pewno pomagają jak ktoś ma własnościowy sprzęt w prepaid po gwarancji. Za opłatą wymieniają zepsuty dekoder na nowy i przepisują  pakiet ze starego zepsutego sprzętu.

 

https://skymax.pl/instrukcja-do-formularza-serwisowego/

https://skymax.pl/formularz-serwisowy/

 

171164ac908d569d.png

 

f2bde4d5e66f92f5.png

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc

czyli mogę pożegnać sie z MR premium:(

szkoda

ciekawe ile mnie będzie teraz kosztowała wymiana na standart bo podejrzewam ze muszą mi wymienic cały sprzęt dodatkowo główny dekoder i do multiroomu

możecie podpowiedzieć których sprzętów unikać gdyż dalej działam na turboboxie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tweed77 napisał:

Hej

tak czytałem ale zastanawiam sie czy warto, za 6 miesięcy kończę umowę i nie wiem jak w końcu będzie z ta usługa:( chciałem tez wymienić dekodery na nowsze ale właśnie zawsze wiązało  sie to z strata MR premium..muszę przeanalizować i zdecydować w która stronę pojść

co ciekawe na infolini nawet nie wiedzieli ile bym teraz zapłacił za zmianę sprzętu na MR standart..:)czeski film

 

 

Przecież ci napisałem dzwoń - pisz do Skymax. Opisz sytuację - może wymienią za opłatą ( 149 zł ) dekoder własnościowy z multiroom na nowy ADB2850 i przepiszą na niego usługę multiroom w systemie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, malony napisał:

Cześć. Może podpowiecie co można zrobić? 

Posiadam turbo boxa z mydelniczka jak MR Premium ale niestety mydelniczka wpadła w nieskonczaca się pętle aktualizacji z której za jasna [beep]e nie chce wyjść a nie da się nawet go zresetować do fabrycznych. Do końca umowy mam 6 miesięcy co zrobić by jednak z tego multiromu mozna było korzystać? 

Kiedyś miałem taki problem z aktualizacją na mydelniczce gdy zmieniano oprogramowanie z n do nc+. Pomógł twardy reset głównego dekodera. Już nie podam szczegółów jak to robiłem. W Google powinienes znaleźć podpowiedź. Wtedy też miałem Multiroom Premium.

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie co zrobić.
Mam multiroom na camelach, w systemie widnieje jako główny Box+ oraz drugi WiFi Box+, które wydali z 5 lat temu. Tak naprawdę korzystam z tego drugiego i z zakupionego na necie WiFi Premiumbox+ (oczywiście o nim nie wiedzą). Nie ukrywam, że marzy mi się dekoder 4k i gdy napisałem do nich, czy jest szansa wymienić dekoder, to zaproponowali właśnie Premiuma za 5zł i aktywacje 49... Jak to rozegrać, bo jestem w stanie poświęcić camele, żeby zdobyć ten 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość dla Abonentów platformy satelitarnej CANAL+. Od teraz w usłudze Multiroom można dobrać jako sprzęt uzupełniający dekodery WiFi PremiumBox+ i 4K UltraBox+. Dekodery uzupełniające są wydawane bez dysku. W ramach opcji Multiroom można dobrać do 5 dekoderów uzupełniających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lukx95 napisał:

Nowość dla Abonentów platformy satelitarnej CANAL+. Od teraz w usłudze Multiroom można dobrać jako sprzęt uzupełniający dekodery WiFi PremiumBox+ i 4K UltraBox+. Dekodery uzupełniające są wydawane bez dysku. W ramach opcji Multiroom można dobrać do 5 dekoderów uzupełniających.

Czyli potwierdza się to o czym mówił gość ze salonu już pod koniec marca:

W dniu 27.03.2021 o 00:52, sławek72 napisał:

Pany a propos wczorajszej wymiany deka w salonie C+, zapytałem gościa jak bym chciał dobrać multiroom to jakiego deka do tego dostanę a facet mi na to że, i tu uwaga dekoder ultrabox 4k, dopytałem jeszcze raz czy na pewno, powiedział że taki sam jaki dostałem na wymianę. Więc chyba idzie nowe 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...