Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem o to w zakładce o przedłużeniu umowy ale spytam też tutaj:

"Dobra teraz pytanie odnośnie przedłużenia: mam 2xPace PRV na camelonach. Oba działają hmm niezależnie, że tak się wyrażę. Niestety jeden z nich powoli chyba się kończy w znaczeniu, że wyświetlacz "wygasił się" już jakiś czas temu, ma też czasem zwiechy i pomaga wtedy tylko wyłączenie z buta znaczy się prądu. Wiem, że mogę go wymienić w każdej chwili na taki sam ale czy nie warto w związku z przedłużeniem umowy powalczyć o jakiś inny? tylko o jaki? MediaBox czy Wifi-premiumbox? Bo podstawa to dysk wewnętrzny. Czytałem o jednym i drugim na forum, skłaniam się do Wifi ale sam już nie wiem. No i kwestia hmm niezależności, o ile zgodziliby się w ogóle na wymianę (oczywiście bez opłat) tego Pejsa to kartę też mi wymienią/zamienią? I wtedy muszę mieć multiroom po kablu albo latać aktywować co jakiś czas kartę? Sorry, ale nie mogę tego jakoś ogarnąć :("

Czy dobrze rozumiem, że jak wymienię któregoś z tych Pejsów (a może nawet oba) to dostanę nowe deki (jeśli dadzą) ale już z innymi kartami? i wtedy multiroom na takich zasadach jak teraz już nie będzie działał? Wtedy albo kabel albo latanie z kartą? A czy istnieje możliwość wsiąść nowy dekoder (choćby i ten Wifipremiumbox) a zostawić te stare karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifipremium ma dysk zewnętrzny. Poza tym takiego dekodera nie dostaniesz gdyż nie są oferowane przy przedłużeniach ze względu na znikome ilości w magazynach.

Mediaboxa tez nie dostaniesz jeżeli chcesz wymienić tylko jeden dekoder. Wiąże się to z wymianą całego MR czyli przejście na dekodery 'zależne'.

Jak już to głównie na dzień dzisiejszy są wypychane dekoder 4k ultraboxy + dekoder wifibox do MR.

 

Oczywiście wymiany są objęte opłatami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można dekodery podłączyć po sieci np za Pomoca programu hamachi aby działały na odległość?

 

 

Jest taka możliwość - stawiasz VPN pomiędzy dwoma sieciami i działa co ma działać.

 

Także taki opis znaleziony w sieci:

 

https://openlinksys.info/forum/viewthread.php?thread_id=16352&rowstart=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mam możliwościy wymiany bez przedłużenia umowy (umowa do końca sierpnia), także tak.

 

Pytałeś czy wymiana dekodera przedłuża umowę - nie, nie przedłuża. A że u Ciebie nie ma możliwości wymiany bo Ci się umowa kończy to co innego. Sama wymiana nigdy nie przedłuża umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś czy wymiana dekodera przedłuża umowę - nie, nie przedłuża. A że u Ciebie nie ma możliwości wymiany bo Ci się umowa kończy to co innego. Sama wymiana nigdy nie przedłuża umowy.

 

Co za brednie wypisujesz, albo wymiana jest mozliwa w kazdym wybranym przez abo momencie i nie przedłuża umowy, proste jak konstrukcja cepa, albo wymiany moga dokonac tylko ci ktorzy maja wiecej jak 3 miesiace do konca umowy.Tyle. Dobranie dekodera do multi jest mozliwe w kazdym momencie a jak widac na moim przykladzie wymiana juz nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja [beep]ziele człowieku...

 

Czy wymiana dekodera turbo na 4k w opcji multiroom (100zł aktywacja +15zł miesięcznie) automatycznie przedłuża umowę? 

 

Gdzie tu miałeś coś o tym, że masz umowę do przedłużenia bo się kończy. Pytałeś o samą wymianę dekodera więc Ci napisałem, że sama wymiana nie przedłuża umowy. Wymiana dekodera nie przedłuża umowy!

 

Później dopiero pisałeś o przedłużeniu więc nie pisz mi tu o bredniach bo sam widzę już nie wiesz o co pytałeś.

 

@Lisekwawa

Nie

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakikolwiek sposób żeby wymienić pace 500gb na 4k ultraboxa gdy się ma darmowy multiroomu od cyfry na cameleonach? Kończy mi się umowa w czerwcu, wypowiedzenie złożone, krakowski Duk twierdzi że to niemożliwe bo muszę zrezygnować z tego multiroomu co mam i wziąć ten na kablu za dodatkowe 10 zł miesięcznie. Na mój argument że mają wycofać cameleony więc i tak będą musieli zapewnic darmowy multiroom odpowiedź ze na razie system nie puszcza im wymiany 4k jeśli multiroom po cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przedłużyłem umowę. Pakiet superpremium+ za 99,99zł. Do tego został mi za darmo multiroom standard na camelach i 2 dekodery od nich: ultrabox + i box+. Czy mogę wymienić tego MR w każdej chwili na sam dekoder 4k? Bo ponoć trzeba najpierw oddać jeden dekoder, potem za mniej więcej dwa dni drugi i dopiero wtedy wymienią mi ten pojedynczy na 4k. Takie info dostałem przy przedłużeniu od konsultantki. Do tego mam to zrobić w ciągu tygodnia bo mi jakaś zniżka na wymianę zniknie co ją rzekomo dostałem. A jak nie zrobię tego w tym miesiącu to kanały 4k będą mi działać dopiero od lipca. Dla mnie to są jakieś bzdury na logikę ale diabeł jeden wie co oni mają w tych systemach i regulaminach. Do tego są niby 3 opcje wymiany:

 

-49zł aktywacja i 15 za miesiąc

-0zł aktywacja i 20 za msc

-99zł aktywacja i 15 za msc (jak ktoś w punkcie ma "gorszy dzień" LOL)

 

Teraz nie wiem czy mogę pojechać do punktu kiedy będę miał czas i oddać im 2 dekodery i 2 camele, zapłacić te 49zł lub 99zł i wrócić z dekoderem 4k i caymanen czy mam się trzymać tych dziwnych terminów bo mają one takie znaczenie? :D

Edytowane przez lamparcicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy przedłużaniu umowy dostałem podobne warunki, na następny dzień pojechałem z pace i dwiema kartami cameleon (drugiego miałem sagemcoma DSI83, był na własność więc go nie oddałem), tego samego dnia wziąłem 4k ultraboxa i dwa wifiboxy. Nie mam pewności, ale nie sądzę, żeby fakt, że nie bierzesz multiroomu miał coś zmieniać, a zabawa w oddawanie deków na raty brzmi dość dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...