Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Premium WiFiBoxy są dostępne dla obecnych abo od marca, w grudniu, styczniu nie było mozliwości dobrania go do obecnej umowy, teraz wystarczy iść do APS i po sprawie :smile: Warunki wymiany zależna od posiadanej oferty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idż do punktu i zobacz co i jak czy rzeczywiście ten obraz jest aż tak zły.Zawsze lepsze to niż słuchać innych zwłaszcza tych co nawet nie posiadają tego dekodera.Jak sam się nie przekonasz to nie będziesz wiedział co i jak.Ja odpuściłem sobię wymianę na ten czy inny dekoder z dyskiem bo wszystkie mają mało pochlebne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w punkcie NC+ i widziałem obraz z tego Wifi Premumboxa i rzeczywiści jest bardzo słaby z Mediaboxa tak samo.Ale zaznaczam że dekodery te były podpięte pod jakieś stare tv o kiepskich parametrach.Pod najlepszy tv był podpięty jakiś stary mały dekoder po Cyfrze+ i tam obraz był dobry.W sumie nie wiadomo czyja wina przy dwóch pierwszych dekoderach jak i czyja zasługa przy trzecim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem swoją ulubioną listę, pominełm przypadkiem tvp seriale powruciłem do listy i dodałem go, ale co mnie zdziwiło kanał nie wskoczył w uzupełnienie miejsce po kanale 13... powinien być tvp seriale nr 14..ale kanał seriale wyladował na samym koncu aż poza itv 226.. musiałem ręcznie przesówać po za kanał 13..

 

Dlaczego tak jest, a nie powinno być tak że automatycznie powinien wskoczyć na swoje miejsce zaraz po kanale 13..w ulubionej liście?

 

Potwierdzam, chyba im się przytrafił błąd na naszą korzyść. Tworząc swoją listę kanałów i dodając nie po kolei jak leci, lecz w kolejności jaką byśmy chcieli, czyli np: TVP 1, TVP 2 itd. lista się tak zapisuje. Co prawda numeracja kanałów się nie zmienia, ale zaczynając od pierwszej pozycji z listy dalej leci tak jak poukładałem, a nie zgodnie z przypisanym numerem. Zawsze coś, ale znając życie specjaliści szybciej "naprawią" ten wielki "błąd", niż jakiekolwiek inne, od których tu aż huczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przy domyślnych ustawieniach aktywuje się funkcja oszczędzania energii. Wybudzenie dekodera ze stanu uśpienia (wygaszony wyświetlacz) wymaga czasu. Ale po ustawieniu opcji jak na zrzucie ( menu USTAWIENIA / USTAWIENIA / OSZCZĘDZANIE ENERGII) dekoder włącza się od razu po naciśnięciu przycisku na pilocie.

 

oszczedzanie_energii.jpg

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale JENEKA pisze o zawieszaniu się tunera (całkowity brak możliwości uruchomienia) a nie o dłuższym uruchamianiu gdy tuner jest uśpiony. Jak więc ma się Twój post do jego pytania. Czytaj ze zrozumieniem. Wszyscy wiemy, że przy ustawionym maksymalnym oszczędzaniu energii tuner często wstaje dłużej (boot'uje się od zera) ale to nie o to tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek jest oczywisty.Dekoder nie wybudza się ze stanu uśpienia więc kolega zaproponował zmianę opcji oszczędzania energii czyli de facto wyłączenia stanu usypiania dekodera.

Z tego co czytałem na innym forum zmiana opcji powinna tymczasowo rozwiązać problem bo oczywistym jest że dekoder nie powinien mieć problemu z uruchomieniem bez względu na ustawianie oszczędzania energii.W końcu po to one są żeby z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...